Forum Dragon Ball Nao

» Obrzydliwe przyzwyczajenia ludzi

Strony:   1, 2, 3
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No i plączą mi się nogi, mam trzęsiawkę 5 w skali lihtera.
Podejrzewam układ pozapiramidowy mi nawala czy jak to powinno określić.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jeśli chodzi o penisy, też uważam je za obrzydliwe. Tylko mój jest ładny. Skoro się zgadzamy z Drakanką co do pierwszego zdania, zakładam, że z drugim też by się zgodziła. Choć z drugiej strony Marcie też się powinien spodobać. Co do pipki, podzielam zdanie Bunny'ego Munro.

Brzydzi mnie jak komuś gównem z japy śmierdoli, jak ktoś nie spłucze całego, bądź części gówna, jak panna zostawi krew na sraczu i jak ktoś zjada baby z nosa. A, jeszcze obmacujące się pedały, faceci ubrani jak baby i jak laska mówi że nie je mięsa

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Nie. Penis jako taki nie jest obrzydliwy, po prostu jest. Raczej chodziło mi o to, że nie rozpatruję tego w kwestii estetyki. Obrzydliwy jest jedynie widok masturbacji.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Przestań...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zdarza mi sie czytac na sedesie. Raz nawet utopilem ksiazke w muszli ustepowej...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.177
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Kaio napisał(a):
Do innych rzeczy, które mnie odrzucają w drugim człowieku są standardowe: dłubanie w nosie, drapanie się po jajkach, bekanie, puszczanie bąków w towarzystwie dla zabawy.
Ja tam długie w nosie jak mnie swedzi.. drapie sie po jajach jak chce... puszczenie baków jest spoko

Kaio napisał(a):
Jest jeszcze coś, czego nie mogę pojąć, a co jest właściwie powszechnym zjawiskiem w naszej kulturze, mianowicie- higiena po skorzystaniu z toalety. Dlaczego ludzie po załatwieniu swoich potrzeb fizjologicznych podcierają się papierem, po czym zadowoleni ganiają dalej cały dzień z (nie ma się co oszukiwać) brudnym tyłkiem? Jeśli jest taka możliwość, to powinno się jednak wziąć prysznic, czy w jakikolwiek inny sposób umyć.
Ale to tylko moje własne zestawienie obrzydliwych przyzwyczajeń ludzi, zapraszam do podzielenia się z Waszymi spostrzeżeniami : )
No ja własnie kiedys miałęm okazuje umyś tyłek i mnie wygonili.. bo byłem w toalecie w kinie i po załatwieniu weszedłem z kibelka i pomyślałem że mujsze byc kulturalny i umyć tyłek.. wiec zdjałęm psodnbnie siadłem na zlewie i puściłem wode i zaczałem sobie myć. .weszeł jakis chłopak z dziewczyna i zaczeli sie wydzierac.. zleciało sie kilka osób. Wygonili mnie! Skandal!

Al Ed Upek napisał(a):
Bo u nas nie ma kultury siadania na bidecie. Co więcej, o istnieniu takiego urządzenia dowiedziałem się z gry, w której się było zarządcą hotelu. Sprawdziłem w wikipedii i byłem zdziwiony, że takie coś istnieje, a miałem już chyba z 18 lat.
Ja też nie wiedziałem co to bidet.. kiedys w filmie widziałem ale zapomniałem.. jak wlazłem do łązienki w której był dany bidet to pomyliłem go z kibelkiem i.. łatwo sie domyślec

Al Ed Upek napisał(a):
W gronie kolegów puszczamy bąki. Nie zawsze myję ręce po wyjściu z łazienki.
Ja ttez nie zawsze myje rece... w końcu to mój tyłek..

Al Ed Upek napisał(a):
Opowiem taką historię. To co prawda żaden zwyczaj ani przyzwyczajenie, ale zdarzyło nam się. Ja, Ishi i jeszcze dwóch kolegów zrobiliśmy taki koktajl.
Było niecałe pół piwa i dodawaliśmy tam następujące składniki: dżem, majonez, keczup, musztarda, czosnek, sok z czosnku, kawałek kiełbasy, clin, ace, żel pod przysznic, pasta do zębów, mocz, kał, nasienie, kakao, wódka, whisky, pet, tabletka na serce, kawałek jakiejś paskudnej galarety i jeszcze ze 20 różnych produktów przemysłowych i spożywczych, nie chce mi się przypominać kolejnych. Było to bardzo gęste, dużo osiadło na dnie. Wywaliliśmy to przed okno (a warto przypomnieć, że zepsuł nam się schab, więc też go wyrzuciliśmy) i rano zobaczyliśmy jak pewien bezdomny gośc to wszystko wyjadł, oblizał palce i jeszcze potem zaczął jeść ten gnijący schab.
Obrzydliwa.. porzygałem sie przez ciebie.. przesadziłęs z ta historia

Byczusia napisał(a):
Nie spuszczanie po sobie wody w klozecie. Szlag mnie trafia jak np. chcę skorzystać z publicznej(czy jakiejkolwiek toalety) i widzę tam siki czyjeś czy kupę. Tak samo jak obrzydliwe dla mnie jest siorbanie czy mlaskanie- fuuj.
.
Nigdy w życiu nie spuściłem wody w klozecie...

Mart napisał(a):
5. Noszenie jednego zestawu ubrań przez kilka dni. W liceum miałam taką dziewczynę, która jak przyszła w czymś w poniedziałek, to do piątku tych ciuchów nie zmieniała. Zestawów miała od groma, więc problemem nie były pieniądze. Nie mam pojęcia co nią kierowało. Może jak stwierdziła, że jeden zestaw dopasowała całkiem ładnie, to trzeba się nim nacieszyć przez 5 dni?
Ja zawsze chodze wiecej niz tydzien w jednym ubraniu.. czesto kilka tygodni a nawet miesiac.. nie lubie zmieniać ubrań
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
Zdarza mi sie czytac na sedesie. Raz nawet utopilem ksiazke w muszli ustepowej...
Dopóki nie obsmaruje się książki ekskrementami, to nie widzę w tym nic obrzydliwego. Ale skoro je topisz w muszli, to faktycznie trochę nie w porządku ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Ale skoro je topisz w muszli, to faktycznie trochę nie w porządku ;p
Jednorazowy incydent, ale fakt faktem, ze ksiazka poszla na straty...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.889
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja zawsze chodze wiecej niz tydzien w jednym ubraniu.. czesto kilka tygodni a nawet miesiac.. nie lubie zmieniać ubrań
Biorąc pod uwagę, że masz 14 lat, czyli jesteś w okresie dojrzewania, to pocisz się jak sam !?. Pewnie jak idziesz, to czuć to z mniej więcej 5 kilometrów. Przykro mi, ale nigdy nie znajdziesz sobie dziewczyny

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Raz nawet utopilem ksiazke w muszli ustepowej...
Nie wyobrażam sobie, jak rozkraczony musiałeś być, żeby ta książka tam wpadła O_o

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.434
Posty: 251
Co to za smutne żarciki i sztuczna trollownia?

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Obrzydliwe przyzwyczajenia ludzi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook