Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Sinister (2012)

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
http://www.youtube.com/watch?v=MGjQ7Pwz0dw

Mnie osobiście wgniotła w fotel niesamowita ścieżka dźwiękowa, która buduje cała atmosferę, nawet ta historia tak mnie nie przerażała jak te dźwięki stwarzające niesamowite uczucie dyskomfortu.

Ciekawa jestem Waszej opinii, a szczególnie tego, czy mieliście stracha?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Bez wątpienia ścieżka dźwiękowa i efekty dźwiękowe to coś może usiąść na ciśnienie Film ogólnie ciekawy (chodź sama fabuła nie straszy jak napisałaś) chociaż mało oglądam coś z tego rodzaju. Jedyny moment w jakim moje ciśnienie skoczyło to moment przy oknie w gabinecie. O dziwo gdy pojawiła się pierwsza zamordowana dziewczynka to nic. To samo tyczy się licznego pojawiania "Mr Boogie".

Film oglądałem raczej z tego żeby napisać komentarz, więc można powiedzieć z twojego filmu polecenia.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Jeden z najlepszych horrorów jakie widziałam. Genialna ścieżka dźwiękowa, spójna i interesująca fabuła, całkiem ciekawe zakończenie, co rzadko się zdarza w horrorach. Do tego bardzo lubię Ethana Hawke, więc jak najbardziej dodatkowy plus.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
szuja Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
szuja
Wiek: 31
Dni na forum: 4.096
Plusy: 1
Posty: 6
Skąd: Kansas
Całkiem fajne ale nie zrobiło na mnie głębszego wrażenia. Fakt ogólnie wypada całkiem dobrze ale na końcówce naprawdę się zawiodłem. W sumie to polecam obejrzeć.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Horror] Sinister (2012)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook