Forum Dragon Ball Nao

» Legalizacja broni

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.156
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Broń powinna być jak najbardziej legalna.. tak samo mała poreczna bron jak i maszynowa..

1. 99% ludzi kupuje broń w innym celu niż atak
2. 1% który kupuje po to by kogos zabić i tak zdobędzie na czarnym rynku
3. Tylko osoby zdrowe psychicnzie by ja dostawały
4. Tam gdzie broń jest nielegalna ataków jest najwiecej. W Nowym Jorku jest nielegalna a widzicie ile przestepstw
5. Wiekszość osób strzelanin to gansgsterzy.. nie opłaca sie przejmować smiercia gangstera.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Son Wojtek napisał(a):
Tylko osoby zdrowe psychicnzie by ja dostawały
Z tego co wiem, teraz takze by dostac pozwolenie na bron trzeba przejsc badania psychiatryczne.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.156
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Nie w każdym kraju.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Son Wojtek napisał(a):
Nie w każdym kraju.
Mialem na mysli Polske.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ale nie zostały wymyślone w tym celu, więc są legalne i jest ok. Tak?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ja mam pytanie. Co jest łatwiejsze, dokonanie morderstwa czy podjęcie decyzji o niej?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.156
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Hayato napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
Nie w każdym kraju.
Mialem na mysli Polske.
W Polsce jest normalny moze dostac pozwolenie i to jest ak. Dlatego wymieniłem

Al Ed Upek napisał(a):
A ja mam pytanie. Co jest łatwiejsze, dokonanie morderstwa czy podjęcie decyzji o niej?
Dokonanie decyzji.. morderstwo jest proste, zabić może każdy... nie trzeba do tego spluwy. Czas bym chciał wejs czasemc z 2 spluwami do pewnego budynku (sejm) i otworzyć ogień wy wszystkie strony..
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zróbmy z Polski Amerykę, dajmy pozwolenie na broń. Słabsi sami się wyeliminują poprzez wpadanie do szkoły i strzelanie do randomów.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Son Wojtek napisał(a):
Dokonanie decyzji.. morderstwo jest proste, zabić może każdy... nie trzeba do tego spluwy. Czas bym chciał wejs czasemc z 2 spluwami do pewnego budynku (sejm) i otworzyć ogień wy wszystkie strony..
Ale zabawny jesteś. Jesteś za bronią, a używasz retoryki lewaków, że dać broń, a każdy by zabił, bo taka mentalność.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Shiro napisał(a):
Zróbmy z Polski Amerykę, dajmy pozwolenie na broń. Słabsi sami się wyeliminują poprzez wpadanie do szkoły i strzelanie do randomów.
Te strzelaniny są w najbardziej restrykcyjnych stanach co do posiadania broni. Elo?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.156
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Z Polski Ameryki sie nie da zrobic.. tam maja głupi naród a my mamy tylko głupi rząd...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jesteś niespójny. Jak u nas może być niegłupi naród, który wybrał taki a nie inny sejm, oraz wybrał wcześniej takie czy inne sejmy. Np. jak w ogóle można głosować na Wałęsę albo Kwaśniewskiego?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.156
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Al Ed Upek napisał(a):
Jesteś niespójny. Jak u nas może być niegłupi naród, który wybrał taki a nie inny sejm, oraz wybrał wcześniej takie czy inne sejmy. Np. jak w ogóle można głosować na Wałęsę albo Kwaśniewskiego?
Nasz naród po prostu nie ma poejcia do polityki ale nie jestesmy leniwi i nie rodzimy sie z góry idiotami jak amerykanie (z kilkoma wyjatkami).

Nie wiem jak mozna głosować na Kwaśniewskiego wałęse itp.. tez nie moge tego pojac
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Co to znaczy 'nie mieć pojęcia do polityki'? Uważasz, że dziecko się rodzi i nagle ma pojęcie o polityce lub jak w naszym narodzie - dziecko rodzi się i pojęcia nie ma?

Tu nie trzeba mieć pojęcia, tylko trochę godności i rozumu, żeby zauważyć, że ci haniebni ludzie marnotrawią nasze pieniądze, kradną, obrażają ludzi, nie mają szacunku do symboli narodowych, do swoich wyborców i całego narodu. Trzeba mieć troszkę oleju w głowie, żeby to zauważyć, a jak się to już widzi, to trudno byłoby oddać głos na takich ludzi.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Co można o Amerykanach powiedzieć to można. Mimo całego ogromu tamtejszej ciemnoty Amerykanin prędzej zaprotestuje przeciwko podniesieniu podatków. W tym samym czasie w Polsce spotka się to z aprobatą, zwłaszcza kiedy mowa o podatkach dla najbogatszych. Ja bym nie wyrokował tak pochopnie, że Polacy są bardziej ogarnięci.

Wiedza o polityce to jedno. Trzeba też wiedzieć, że jej brak wśród ludu jest fundamentem demokracji i społeczeństwa obywatelskiego. Chodzi o to, żeby mieć odrobinę, tylko odrobinę rozumu. Np. człowiek, który bez przerwy powtarza, że "takim to trzeba zabierać dzieci", nie powinien sobie potem rościć praw do narzekania, że teraz swojemu nawet klapsa nie może dać, bo sąsiad może podkablować opiece.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Legalizacja broni
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook