Forum Dragon Ball Nao

» [PC] NBA 2k11

Strony:   1, 2
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.842
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No cóż, sezon się skończył. Mam Rookie of the year i miejsce w Rookie All Stars Drużyna miała bilans 70-12. Teraz play-offs. Pierwsze 2 mecze z Netsami i Bucksami wygrane gładko. W finale konferencji Atlanta Hawks. 2 mecze u siebie wygrałem różnicą 20-30 punktów. 2 następne to jakiś cud - przegrałem różnicą 15-17 punktów. Nie wiem co jest, moi chyba stracili całą energię. 2-2 jest i będzie ciekawie. W finale zapewne czekają mnie Lakersi.

Jonga dzięki za radę

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.842
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ok więc tak. Playoffs wygrane. Z Hawks 4-2 się skończyło, potem Lakersi 4-0. Tytuł najlepszego zawodnika playoffs jest mój Dziś zagrałem najdłuższy wymiar czasowy jaki można i uzyskałem 117 punktów 14 asyst i 11 zbiórek. Zostałem legendą NBA xD

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Normalnie taki jestem wściekły, że po prostu no comment. Zepsuł mi się save, więc musiałem zrobić od nowa. No i zrobiłem, ale przez pomyłkę zrobiłem PF/SF a nie PF/C. Nie lubię grać na kompie na SF, bo wyrabiam średnią ledwo 10 marnych zbiórczyn i pewnie będzie spadać. W ogóle tak mnie ten komputerowy GM wnerwił, że aż by się Franciszek Smuda uśmiał. Mam 211 i ledwo 60 szybkości, a on mnie ustawia na SF. Na początku sezonu nie było problemu, bo się na tej pozycji zmieniali Beasley z Wesleyem (MIN), ale doszło do zmian. Wzięli Boguta, więc Love przeszedł na 4 z 5. A do tego jeszcze wzięli tego lamusa Robina Lopeza. No i w składzie jest jeszcze Peković. Każdy chce grać, ale oni wszyscy to C i PF, tylko ja bidny PF/SF. Z tego go gram to kapkę czasu gram na PF a tak to na pieprzonym SF, na który się nie nadaję i którego nie chcę. Mało tego, zagrałem właśnie z Lakersami. Bywało tak przez jakieś 30% mojego czasu gry, że grałem na SG, lol. Bogut-Love-Lopez(WTF!)-ja-Ridnour. Co to jest.
Nie macie może na podorędziu swojego sejwa z gotowym do pierwszego meczu w NBA białym gościem PF/C mierzącego jakieś 6.11? Ew. nie znacie jakieś strony z gotowymi sejwami na początek? Ponosi mnie na myśl o tym, że będę musiał rozegrać tych 7 durnych meczów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nextgenowe NBA 2k14 wygląda zajebiaszczo, kariera zawodnikiem ma jakiś pseudo tryb fabularny:
http://www.youtube.com/watch?v=NimSD_A7Gms

A z urządzeniami Kinect lub PSMove jak przeklniesz przed telewizorem, to dostajesz karę xD
http://www.youtube.com/watch?v=W_fTyi-802I

2kSport osiągnęło wysoki poziom jeżeli chodzi o gry sportowe, nic dziwnego, że NBA 14 od EA wygląda przy tym jak jakieś nieporozumienie.

Szkoda, że na PC tego wszystkiego nie ma, bo mam zamiar sobie obczaić 14, mam nadzieje, że za rok to wszystko bedzie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [PC] NBA 2k11
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook