Forum Dragon Ball Nao

» Tarantino i Rodriguez

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
dwoch najwspanialszych rezyserow i scenazystow w historii kina. co swiadczy o ich niewatpliwym geniuszu oraz ktory z ich filmow jest najlepszy. co myslicie o filmach i dlaczego . slowem wszystko o

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jeszcze w tym roku do kin trafią najprawdopodobniej 3 filmy tych twórców. Inglorials busters , będzie czymś na kształt [ ort! ] parszywej 12 , tyle że w Tarantinowskim sosie. Główne role odegrają Mikel Madsen , oraz uwaga - Eddy Murphy oraz Adam Sandler.
Sin city , to kontynuacja adaptacji komiksu Franka Millera. Tym razem Rodriguez bierze się za najleprzą jego część - "Damulka warta grzechu"
I w końcu Grind House - składający się z dwóch [ ort! ] części ( Tarantina i Rodrigueza)film grozy. Rodriguez swoją część poświęci kultowemu już tematowi zombie , natomiast mistrz Q. zrobi swoją o samochodzie zabójcy. Brrr. Casłość będzie przerwana reklamami nakręconymi przez obu twórców.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Pulp Fiction i Jacki Brown, Quentina Tarntino wbiły mnie w glebę, zwłaszcza Pulp Fiction, rewelacyjny film, zabawa konwencją kina gangsterskiego, niby banalna historia pewnej walizki, ale wszystko tak wykonane, że czacha dymi, rewelacyjny humor, świetna obsada, między innymi Travolta, Samuel L Jackson, Bruce Willis. Quentin Tarantino, potrafił z banalnej historii stworzyć dzieło, u niego, nawet banalny dialog o frytkach jest mistrzostwem świata. Natomiast Jacki Brown, to film trochę bardziej spokojny, historia stewardesy, która przemyca pieniądze dla pewnego gościa, pewnego razu wpada w szpony gliniarzy i musi z nimi współpracować, nasz stewardesa, próbuje wykiwać gliniarzy i swojego zleceniodawce, w tej roli Samuel L Jackson, nie będę zdradzał intrygi, bo i po co, warto obejrzeć Jacki Brown i zobaczyć jak się tworzy dobrą fabułę. Aktorzy to ogromny plus Jacki Brown, rewelacyjny Jackson, Pam Gier czy De Niro w roli mało kumatego złodzieja.

Co do reszt filmów Franek to widziałem Kill Bill rewelacja, Od zmierzchu do świtu Rodriguza, bardzo dobry film, zaczyna się jak film sensacyjny, aż tu nagle zmienia się w horror, co prawda bardziej przypomina to pastisz horroru, ale chyba o to chodzi, po raz kolejny rewelacyjne poczucie humoru i bardzo dobra obsada.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Miałem kilkadziesiąt linijek tekstu, ale skasowałem. Komu by się to chciało czytać? Powiem prosto:

Tarantino i Rodriguez są jednymi z najlepszych reżyserów obecnych czasów, a Grindhouse to najlepszy film tego roku, tamtego roku i przyszłego roku jaki widziałem.
zdravim.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ostatnio czytałem że Tarantino planuje ( jeszcze przed Inglorials busterds ) nakręcić remake'a "Faster pussycat, kill, kill!". Poza tym do nabycia w empiku jest książka "Bestsellery czarnego kryminału" czy coś w ten deseign, z jedną nowelką autorstwa Q.T.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Tarantino i Rodriguez
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook