Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Kolędy na nao

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.851
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Żeby było weselej w ten czas, śpiewamy kolędy. Więc zachęcam do kolędowania. Ja pierwsz...

W śród nocnej ciszy, głos na forum się rozchodzi.... Że Maduś pierwszy, w kurniku warcaby wygrywa. Byczusia przychodzi, forum oswobodzi. Gonary tak graj że plusy wpadają. Łibosie śpiewają, Cycusie klękają, Cuda cuda na forum nao ogłaszają...

[ Dodano: 23.12.2012, 22:50 (po 7 minutach) ]
Dzisiaj w kurniku dzisiaj w kurniki wesoła nowina, że Mado pierwszy w szachy wygrywa. Byczusia się rodzi, i do kurnika wchodzi, Inni też grają i polewę z nich mają. Na forum mody klękają i łibo z niego łacha targają. Cuda cuda ogłaszają.

[ Dodano: 23.12.2012, 22:54 (po 11 minutach) ]
Gonar łibo mówił. Na forum adyministrator się wam narodził. Na nao, na nao na całkiem tanim serwerze. Narodził się w ubóstwie. Pan wszelkiego neeerrdzenia...

[ Dodano: 23.12.2012, 23:00 (po 17 minutach) ]
Przybieżeli na forum łibosie, grając skocznie administratorze na pałce. Chwała Madusiowi i jego pomysłowi, na stworzenie tego forum.

[ Dodano: 23.12.2012, 23:12 (po 29 minutach) ]
Joe się rodzi, forum truchleje. Administrator forum obnażony. Książki krzepną i ściemniają bo żydostwem za jerzdżają . Wzgardzone lecz okryte chwałą, śmiertelne bo dziury mają, a słowo Gonara ciałem się stało i na forum Dbnao zamieszkało.

[ Dodano: 23.12.2012, 23:33 (po 50 minutach) ]
Gonar malusieńki siedzi na forum samusieńki. Płacze bo go nie słuchają, Mado nie dał mu moooda. Bo za tępy był i nie pojął o co mu chodzi. I dlatego w niesprawiedliwego Mado bawi z nim się, bo dlatego Gonara tak gnębią bo nie rozumieją go. Mado niewzruszony, karze Gonara z każdej strony. Bez powodu z czystym chamstwem, jaki on jest dupkiem. Lecz śprawiedliwość go dosięgnie i z kurnika zdejmie. Nie godzien być administratorem na tym forum, nie jest godzien być Mado administratorem na tym forum. Kiedy to nadejdzie, wszystkie żydostwa z forum zejdą. Bo to Gonar prawdę wniesie, jego posłuchają. I z Joe mody się rozprawią, do beczki z gównem wszadzą. Tak to będzie, kiedy nadejdzie dzień tej zniewagi. Bo to Gonar świetny, on jest we wszystkim najlepszy. Choć się myli, to wszyscy nie zwątpili, jego słowa są prawdziwe.

[ Dodano: 23.12.2012, 23:57 (po 1 godzinie 13 minutach) ]
Towarzysze, patrzcie jeno, jak forum goreje ! Znać, że coś dziwnego na Nao się dzieje. Rzucie książki,. szkolę, studia, mangi... Niechaj Mado nami włada.Na forum DBnao pospieszajcie. Patrzcie jak tam Gonar postami rzeczowymi włada. Krokiem śmiałym i wesołym pospieszajcie na te forum. By swym czołem ukłonić się nowo powstałym postom Gonara. Wszakże wam mówię, że cuda zobaczycie. Jak to Gonar z Żydostwem się rozprawia... Jak to Gonar na tym forum z zarządem się rozprawia
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
O *, ale to ciężkie jest

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.851
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Była by melodia, to by jakoś było lepiej... tak to wygląda tak jak piszesz, jak wierszyk XD. No jak pisałem to sobie nuciłem XD Ale i tak by było średnio na jeża ;p
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kolędy na nao
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook