Forum Dragon Ball Nao

» Far Cry 3

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Reklama TV: http://www.youtube.com/watch?v=j4aaGjV62_o

To już trzecia część gier z tego cyklu. Grałem w poprzednie części i cóż o ile 1 była niezła o tyle dwójka była już słaba, ograniczająca się do łażenia po wielkiej i pacyfikacji, respawnujących się murzynów z przeciętną fabułą.

Do tej części podszedłem z dystansem, ale gra mile mnie zaskoczyła. Na pierwszy rzut oka wyrazista jest fabuła. Gramy jako Jason, koleś, który wraz z innymi nadzianymi kolesiami wyrusza na wakacje na Pacyfiku i zostaje porwany przez piratów, okupujących wyspę na której dzieje się akcja. Dalej wygląda jak podróba Rambo, ale sam koleś nim nie jest. Jest to żółtodziób, który po raz pierwszy trzyma broń a nawet nie ma w czym jej trzymać, bo różne paski, pokrowce i kabury robimy sami ze zdobytych skór zwierząt. Tak crafting jest tu niewątpliwie ciekawą rzeczą, są tez perki umiejętności, dzieki czemu zyskujemy nowe skille. Na drugim miejscu są postacie. Dawno w żadnej grze nie spotkałem tak pojechanego oportunisty jak Vaas, czy też lekarza, po którym nie wiesz czego się spodziewasz bo jest uzależniony od leków psychiatrycznych. Do teg paru innych, przez co historia jest naprawdę ciekawa. Są tez fajne questy poboczne polegające na zabiciu groźnego zwierzęcia nekającego zbieraczy jagód (zwierząt jest w pizdu tygrysy, krokodyle rekiny, niedźwiedzie, węże cała masa), znalezeinu jakiegoś głównego pirata czy rózne smieszne jak np. rozwalanie zarażonych psów za pomocą rpg . Grę toczymy w sposób dowolny, albo jak wytrawny mysliwy po cichu eksterminując wrogów, wpadając na siłe jak ów rambo z rpg czy jeepem oklejonym w C4, twój wybór. Ogólnie fajny tytuł na koniec roku.

Grał ktoś?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja, odrzuca mnie to, że zrobili z tego jakiegoś pseudo RPGa. Chciałem strzelanki jak FarCry, a nie połączenia Crysisa z Borderlands.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Toć masz strzelankę, dosyć dobrą nawet. Jak na razie jestem pod wrażeniem, AI przeciwników jest dobre (chociaż zdarzają się bugi), gdy tylko cię zauważą walą salwami dosyć celnie i ciężko jest wyjść cało bedąć w ogniu walki. Praktycznie każdy szturm trzeba dobrze przemyśleć, bo naprawdę cięzko jest od tak wparować, a jak wezwą posiłki to także jest nieciekawie.

Podoba mi się naturalność tej gry i to, że ta wyspa żyje np. wczoraj miałem taką fajną sytuacje, że czaje się na posterunek, obmyślam, gdzie jak uderzyć i nagle z tyłu niedźwiedź na mnie skoczył Albo idą sobie spokojnie, widzę łebków, i nagle wkracza tygrys i załatwia sprawę za mnie . Mnóstwo jest takich historii, jest też np. coś takiego, że idziesz patrzysz, że prowadzą tych z plemenia, wybijasz tamtych i dostajesz kasę za pomoc ;p

Co do elementów rpg to właśnie jest to główny element, za które ten tytuł zebrał wysokie noty ale to od gracza zależy czy chcę je uwzględniac czy nie, ja po kilkunastu misjach fabularnych mam 6 czy 7 punktów do rozdania, ale zawsze zapominam żeby je dodać. To samo moge powiedzieć o ziołach gdyż zbieram tylko te, z których robi się lekarstwa, restę olewam.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Far Cry 3
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook