Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Jak i czy forum na was wpływa

Strony:   1, 2
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.039
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Bartek napisał(a):
Ten forum to alt wersja SSJCenter i SSJPower więc tylko pokazało mi że ludziom nie można ufać
HE? o.O

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.829
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Nie będę tu powtarzać swojej genezy na DB Nao, więc się streszczę.

Forum to było dla mnie pierwszym przyczółkiem do poznawania internetu. Tu odbębniłem swoją fazę "dziecka ne0", tutaj też nauczyłem się pisać. Tutaj przeżywałem pierwsze internetowe nerwówki, postując i dyskutując o DB (nigdy nie wszedłem mocno w poważne tematy w Hyde Parku).

DB Nao będzie zawsze miało specjalne miejsce w moim sercu i myślę o nim z uśmiechem. A jakiś czas temu przeczytałem też pierwszy Survivor i nadal twierdzę, że była to świetna zabawa. I popadając w samozachwyt, lubię te dziwne fanaberie literackie, które tam tworzyłem.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.645
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Forum to było dla mnie pierwszym przyczółkiem do poznawania internetu. Tu odbębniłem swoją fazę "dziecka ne0", tutaj też nauczyłem się pisać. Tutaj przeżywałem pierwsze internetowe nerwówki, postując i dyskutując o DB (nigdy nie wszedłem mocno w poważne tematy w Hyde Parku).

DB Nao będzie zawsze miało specjalne miejsce w moim sercu i myślę o nim z uśmiechem. A jakiś czas temu przeczytałem też pierwszy Survivor i nadal twierdzę, że była to świetna zabawa. I popadając w samozachwyt, lubię te dziwne fanaberie literackie, które tam tworzyłem.
To smutne, że naprawdę chciałem się wypowiedzieć, ale zrobiłeś to za mnie

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Jak i czy forum na was wpływa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook