Forum Dragon Ball Nao

» Prawo jazdy

Strony: 1, 2  
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.708
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Macie, nie macie? Za którym razem zdaliscie? Na czym oblaliscie? Coś ciekawego zdarzyło się na kursie lub egzaminie warte uwagi?


jak ktoś nie ma to czemu do tej pory nie zrobil

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez burger5: 07.01.2013, 3:51
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie mam prawa jazdy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Od niedawna mam. Zdałem za drugim razem. Za pierwszym oblałem, na najprostszym możliwym gównie - ruszaniu na wstecznym. Z ciekawych rzeczy - za pierwszym podejściem czekając na moją kolej kupiłem so czekoladę w automacie. Nie zdążyłem jej wypić, zanim mnie wezwali, więc chciałem położyć na parapecie, ale moja instruktorka powiedziała że po drodze jest śmietnik, to jeszcze popiję trochę, i wtedy wyrzucę. Śmietnik jednak zabrali, i egzaminator mnie opieprzył że wchodzę z kawą na egzamin. Odpowiedziałem mu że to czekolada, i że mi śmietnik zabrali.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mam, zdałem parę lat temu za drugim i się nawet zdziwiłem, ze szybko.

Gościa od nauki miałem byłego hipisa, który lubił przypalić, więc tym bardziej miałem obawy czy mnie czegokolwiek nauczył. Za pierwszym oblałem jeszcze na placu. Za drugim miałem późno wieczorem i to był klucz do sukcesu bo egzaminatorowi się dobitnie nie chciało, dlatego tez nie musiałem parkować na zatoczce, tylko zapytał sie mnie czy to umiem.

W swoim zyciu miałem już nawet 2 samochody, pierwszy dostałem w spadku - BMW 7 z 1993r. strasznie zdezelowany, było to właściwie auto wiosenno-jesienne bo jak było zimno i przychodziły ulewy to czasem mokłem. Później kupiłem sobie Opla Tigrę z 1996 r. ale zaczął się psuć i postanowiłem go sprzedać bo chciałem mieć trochę kasy na biznes, który chciałem otworzyć, ale nie otworzyłem lol.

Jakbym nie zdał, to miałem plan wyrobić sobie prawko na Ukrainie i tutaj wieczorami uczyć się jeździć, ale jakoś się udało i jeszcze nie miałem ani jednej stłuczki

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.829
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie mam. Moi rodzice nie posiadają samochodu i nie mam na czym poćwiczyć jeżdżenia- planowałam po 18 zdawać,lecz ten fakt mnie zniechęcił.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Od 5 lat posiadam prawo jazdy, zdałem je za 4-ym razem. Pierwsza próba skończyła się na placu, druga na wymuszeniu pierwszeństwa na rondzie, 3-cia na próbie przejechaniu na czerwonym świetle.
Co ciekawe zdałem u kobiety, a 3x oblewali mnie mężczyźni.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mi się udało za pierwszym razem zdać. Do tej pory wspominam jak instruktor poszedł mi na rękę, bo popełniłem niemal trzy błędy pod rząd, ale mi w pewnym momencie podpowiedział i się ogarnąłem. Samochodem jeżdżę niemal codziennie, czasami w dłuższą trasę niż po mieście.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Byczusia napisał(a):
Nie mam. Moi rodzice nie posiadają samochodu i nie mam na czym poćwiczyć jeżdżenia- planowałam po 18 zdawać,lecz ten fakt mnie zniechęcił.
Chciałabyś łamać prawo?
Ale macie ciągnik. Poza tym, ćwiczy się w szkole jazdy, z instruktorem w pojeździe przystosowanym do nauki jazdy.

Mam, od... em, nie pamiętam. Zdałem za pierwszym.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.895
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Zdałam egzamin za 5 razem. Co ciekawe, ani razu mi się nie zdarzyło uwalić na łuku, zawsze działo się to w mieście.
1. Próba przejechania na czerwonym świetle.
2. Nie zachowanie bezpiecznej odległości podczas zmiany pasa.
3. Wymuszenie pierwszeństwa na skrzyżowaniu (kobieta machała mi ręką, że mam jechać, a ja wtedy nie wiedziałam, że nie mogę korzystać z tego, że ktoś mnie puszcza)
4. Parkowanie prostopadłe. Instruktor stwierdził, że zaparkowałam zbyt blisko samochodu obok i osoba otyła miałaby problem, żeby wysiąść. Zaczęłam się z nim kłócić, że ja wysiądę swobodnie i nie mam zamiaru wozić grubych ludzi w swoim samochodzie, ale nic to nie pomogło.

Za 5 razem zdałam bez popełniania żadnych błędów, 20 minut jazdy tylko, wszystkie manewry idealnie.
Prawo jazdy mam już ponad rok, samochodem jeżdżę często i nigdy nie zdarzyła mi się stłuczka.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nie posiadam prawa jazdy. Dotad nie bylo mi potrzebne.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
A ja jestem w trakcie robienia. Dziś miałem trzecią jazdę. Teorie w Rzeszowie zdaję w sobotę, aby zdążyć przed zmianą przepisów. Chciałbym mieć jak najszybciej. Ogólnie fajnie się jeździ autem, powoli zaczynam ogarniać co się dzieje na drodze, zmieniając w tym czasie bieg, wcześniej nie potrafiłem mieć tak podzielnej uwagi.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bardzo dobrze mu powiedziałaś z tymi grubasami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.440
Posty: 251
Ja za pierwszym razem tak się zestresowałam, że nie zapięłam pasów. Absolutny hit wśród żartów moich znajomych przez co najmniej rok.
No, ale prawko mam już ponad rok, jeżdżę, jak wracam do domu, bo na studiach własnego samochodu nie mam. Nie powiedziałabym, że jeżdżę źle, ale jeszcze na bardzo długą trasę się nie wybierałam (najdalej do Opola), więc nie powiem też, że jestem świetnym kierowcą.
Kiedyś koleś mi wymusił pierwszeństwo i otarł zderzak, po czym szybko spieprzył. Zapamiętałam tablice, ale zeszło cifem, więc luźno.

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.997
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zawsze dzwoń po policję przy takich sytuacjach, bo znajomy policjant mi opowiadał, że oni po 2 tygodniach zgłaszają na policję, że to ty ich stuknęłaś i są kłopoty, bo nikt od razu nie zgłosił, nawet jak gówno małe.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Mart napisał(a):
Instruktor stwierdził, że zaparkowałam zbyt blisko samochodu obok i osoba otyła miałaby problem, żeby wysiąść. Zaczęłam się z nim kłócić, że ja wysiądę swobodnie i nie mam zamiaru wozić grubych ludzi w swoim samochodzie, ale nic to nie pomogło.
Mam na to remedium - zarysować karoserię i już z reguły uczą się parkować porządnie. Choć jeden taki u mnie na osiedlu to i nawet zderzak stracił.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A, zapomniałem dodać. Jeżdżę teraz pięknym volvo 240, bo moja mamusia się boi nim jeździć.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jonga napisał(a):
Ja za pierwszym razem tak się zestresowałam, że nie zapięłam pasów. Absolutny hit wśród żartów moich znajomych przez co najmniej rok.
To samo mój wujek

Ja do tej pory nie czułam potrzeby posiadania prawa jazdy, ale chyba w końcu zrobię. Ale najpierw muszę bez płatnych kursów i egzaminów sprawdzić, czy to ma sens. Jestem straszną panikarą i boję się, że będę jednym wielkim niebezpieczeństwem na drodze

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Jonga napisał(a):
Nie powiedziałabym, że jeżdżę źle, ale jeszcze na bardzo długą trasę się nie wybierałam (najdalej do Opola), więc nie powiem też, że jestem świetnym kierowcą.
Długie trasy, są prostsze, bo po prostu jedziesz, każdy głupi to potrafi. Skilla pokazujesz w mieście.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.440
Posty: 251
Mieszkam w Rybniku, ronda mam opanowane do perfekcji Ale ponoć prawdziwą szkołą życia jest jeżdżenie po Warszawie.

picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
"Ronda"*, bo w Polsce są tak naprawdę tylko dwa i to na pewno nie w jakimś Rybniku tylko właśnie Warszawa się kłania. Ja tam byłem raz i nie zauważyłem zbytnio różnicy między Warszawą, a Szczecinem. No, może tyle, że tam łatwiej trafić na drodze na kogoś, kto nie patrzy jak jedzie tylko *daje* się na pas.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Prawo jazdy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook