Forum Dragon Ball Nao

» Django (2012)

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=fmwcCsS0-YM

Najnowszy film Quentina Tarantino w klimacie Westernu. Zapowiada się ciekawie, będąc w kinie widziałem też trailer i jestem ciekawy tego filmu, ba może się tez na niego wybiorę.

Premiera w Polsce 18 stycznia.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Czekam z niecierpliwością i pewnie zawitam na premierę

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie ukrywam, że jest to jeden z tych filmów, które chcę bardzo obejrzeć. Mam nadzieję, ze mnie nie zawiedzie. Trailery wyglądały bardzo obiecująco.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No w sumie. Normalnie bym ich nie łączył, ale skoro w japońskim grał Tarantino, to coś jest na rzeczy
Bo wiesz, "Django" to stary motyw.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Normalnie bym tego nie wstawił, ale powiązanie jakieś jest BTW lubię takie filmy jak ten którego trailer wstawiłem

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Aż se to zacząłem pobierać, po obejrzeniu trailera.
Na Django oczywiście idę.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Z racji sesji, która pewnie zabierze mi z 2 tygodnie, to mogę nie dać rady pójśc do kina to sobie obejrzałem, bo na necie jest już DVDscr czyli znośna kopia jak na relek, który aktualnie wszedł do kin.

Film zajebisty, momentami drastyczny, momentami ironiczny ukazujący pomiatanie czarnuchami, ale że to tylko obraz to nikt się nie !? ot cały Tarantino, który pokazał, że wciąż w wybornej formie. Wspaniale dobrana muzyka a przede wszystkim gra aktorska: Christopha Waltza, Leonardo DiCaprio a zwłaszcza Samuela L. Jacksona w roli czarnucha, gardzącego czarnuchami (niech mi go ktoś w survie odstrzeli). Na uwagę zasługują też niektóre teksty takie jak: "Mój ty złotousty uwodzicielu" czy "Nazywa się Joe bo może powiedział któregoś dnia, że przemarzł" są wyborne.

Polecam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Katz napisał(a):
Samuela L. Jacksona w roli czarnucha, gardzącego czarnuchami (niech mi go ktoś w survie odstrzeli)
Ja mam taki zamiar.

Warto iść na to do kina? Czy poczekać i w domu obejrzeć?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Laru napisał(a):
Nie wiem, ile, ale chcę to obejrzeć Super!
Właśnie obejrzałem. W zasadzie popłuczyny po "Last man standing" z Brucem Willisem, ze wstawkami z dziewiątego kręgu dupy. W trailerze były wszystkie dobre sceny, a poza tym raczej słabizna. Najgorsze są "mrugnięcia okiem do widza". Tak jak Tarantino to wychodzi, tak tutaj nawiązania do "Za garść dolarów" i innych filmów to taka łopatologia, że kopie własny grób

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Laru napisał(a):
Nie wiem, ile, ale chcę to obejrzeć Super!
Nie wiem czy takie filmy Cię interesują ale może tytuł Azumi i Dom Latających Sztyletów to też coś dla Ciebie

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Shihouin napisał(a):
Nie wiem czy takie filmy Cię interesują ale może tytuł Azumi i Dom Latających Sztyletów to też coś dla Ciebie
Oba oglądałam Takashi Miike to świetny reżyser. Lubię jego filmy

Sorki za offtop.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zajebisty.
Samuel L. Jackson to klucz do tego, żeby filmy Tarantino były zajebiste. Świetne dialogi, muzyka jedna z najlepszych jakie słyszałem w filmie. Jajca dzieją się niewyobrażalne, nie wyobrażam sobie ile razy musieli powtarzać kręcenie niektórych scen. Nie dziwi mnie w sumie, że ludzie piszą, że to najlepszy po Pulp Fiction film Tarantino.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Generalnie jestem zdania, że trailery są zwykle lepsze od samych filmów (choć zdarzyło się kilka wyjątków) - biorąc więc pod uwagę, że trailer do tego filmu był beznadziejny, wolę nie myśleć, jaki może być sam film. Trailer zniechęcił mnie zupełnie do tego "dzieła".

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Przypuszczam, że w tak postępowym kraju jak Finlandia połowa dialogów będzie wypikana, więc nic nie stracisz jak przegapisz.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Film rzeczywiście dobry, ale czy warto na niego iść do kina? Mam trochę mieszane uczucia. Co do gry aktorskiej nie czepiam się, bo była wyśmienita. Szczególnie rola Christoph'a Waltz'a mi przypadła do gustu, aż szkoda, że tak się ona skończyła. Moim zdaniem Tarantino trochę za bardzo wykoksował Django, który z prostego niewolnika proszącego o łaskę dla swej żony staje się łowcą nagród z idealnym aimem ;p

Na filmwebie oceniłem go na 8/10.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Endzik napisał(a):
Nie dziwi mnie w sumie, że ludzie piszą, że to najlepszy po Pulp Fiction film Tarantino.
No ja też Film absolutnie genialny! Dialogi, muzyka, scena dotycząca białych kapturów xD Super!

Lekko przerysowane, ale to jak najbardziej na plus. Świetnie się bawiłam

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Dzisiaj byłem drugi raz, z dziewczyną i zmieniłem ocenę z 8/10 na 9. 2,5 godziny, a mija tak szybko, że wcale nie się tego nie zauważa.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jestem świeżo po seansie i cóż mogę powiedzieć? Jest to bardzo dobry film, jednak mam małe odczucie niedosytu. Nie jest to na pewno dzieło wybitne, jak osławiony już Pulp Fiction. Fabuła jest dobrze prowadzona i w zasadzie nieoklepana. Podoba mi się gra aktorska, zwłaszcza w wykonaniu Waltza i Jacksona. Następna rzecz jaka się rzuca w oczy (a właściwie w uszy) to geeeenialna muzyka. Klimatyczna, zróżnicowana i przede wszystkim doskonale wkomponowana. Brutalność i hektolitry krwi to to, co u Quentina jest rzeczą codzienną. Tego również nie zabrakło. Film momentami się dłuży, ale szybko nadrabiają to sceny akcji. Bardzo fajnie jest wplecenie elementów humorystycznych i tematów do refleksji (od choćby motyw niewolnictwa i traktowania czarnoskórych w tamtych czasach). Piękne krajobrazy i zajebiste kostiumy to kolejny plus. Dlaczego zatem nie wybitny? Bowiem brakuje tego czegoś, co wyróżniło by go na tle innych filmów, gdzie zgnojony bohater ratuje ukochaną. Tutaj z pomocą przychodzi postać doktorka, który jest kompletnie wyjęty spoza wszelkich ram.

Film oceniam na 9/10 ze względu właśnie na ten mały brak, który czyniłby go filmem legendarnym. Polecam wszystkim.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Django (2012)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook