Forum Dragon Ball Nao

» Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2013

Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 2.096
Od kilku dni trwają Mistrzostwa Świata w Hiszpanii, ktoś ogląda?
Wygraliśmy dosyć średnio z Białorusią, rozgromiliśmy Arabię Saudyjską, a dzisiaj niestety przegraliśmy ze Słowenią 24-25.

Zobaczymy, jak pójdzie nam z Serbią, ale przewiduje 3 miejsce w grupie, przez co trafimy na 2 drużynę z innej grupy. Nie będzie łatwo, ale warto sobie chłopaków czasem pooglądać.

Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Naprawdę nikt?
Wczoraj ładny mecz z Serbią.

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Dni na forum: 4.499
Plusy: 41
Było gorąco. Co prawda przegrana nie skutkowałaby eliminacją z turnieju, nie mniej mecz z Serbią był bardzo ważny. Znów było dramatycznie, ale gol w ostatniej sekundzie meczu załatwił sprawę. Zobaczymy jak naszym pójdzie w dalszej części turnieju, trzymam za nich kciuki.

PS: Trochę żałuję, że nie ma już Wenty...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.630
Plusy: 10
Czemu akurat Niemca wzięli za trenera :<

Meczów nie widziałem, choć ogólnie oglądam, tylko akcje z ostatnich sekund z meczu, z Serbią, rzeczywiście musiało być gorąco.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.921
Plusy: 10
Oglądałem pierwszą połowę ze Słowenią jedynie. Nie było może tragicznie, ale te momenty nieskuteczności mnie denerwowały. Może Biegler ich jeszcze nie ułożył wg siebie i dlatego jest jak jest.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Mecz ze Słowenią w wykonaniu naszych był bardzo słaby.

Z Serbią Polacy pokazali charakter. Nadrobili 5 punktów przewagi, nie dając Serbom wyrobić porządnej akcji, Stanic stracił na chwilę pewność siebie i nasi to wykorzystali. Panowie grali może nie najlepiej (warto wskoczyć na wyższy poziom skoro został nam jeszcze tylko jeden mecz w grupie), ale końcówka niesamowita. Szmal ładna obrona, przejęcie i gol w ostatniej sekundzie. A już myślałam, że to spieprzą.

Forum DB Nao » Różne » Rozrywka, Hobby » Sport » Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2013
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump