Forum Dragon Ball Nao

» Red Faction

Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.899
Posty: 407
Dość stara gra(chyba z 2001 roku.) Rodzaj t ooczywiście FPP. Wyróżnia się tym, iż można strzelać przez ściany specjalną bronią, lub rozwalać je (tkzw. Geo-mod). Gra jest na prawdę bardzo wciągająca.
Czy gral ktoś w nią po necie?? A może członlowie forum zgadają siei spotkamy się na jakimś serwerze?

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
stara gra, pamietam jak dawno temu pare razy zagralem na ps2, ale mimo co nie wciagnela mnie, nie lubie fpp (wyjatki jak np. halo), wiec tymbardziej jestem pewien, ze gra jest slaba...na te czasy gra jest bardziej niz slaba...
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.847
Posty: 73
Miałem okazję jedynie zagrać w demo. Gra jak każda inna - poza wyjątkiem Geo-modu, który był świetnym i trafionym pomysłem .
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.837
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Niezły tytuł, grałem u kumpla trochę. Początkowo przygniatał fakt, że można iść we wszystkie kierunki, no i nie wiadomo dokładnie gdzie(a nasz angielski nie był jeszcze najlepszy). Jednak gdy dłużej obcuje się z tą grą na PC (od razu mówię że nie ma co oceniać gier FPS na ps2, bo niestety większość to nie wyapły. Chodćby Mafia, też strzelanina, jednak w TPP [więc trybie bliższym konsolom] to wielki niewypał na maszynie Sony, mimo że na kompie błyszczy ) widzi się jej pewien urok, a radość płynąca z wysadzania kolejnych ścian jest niesamowita. Do tej pory mam przed oczami widok przeciwnika z przyczepionym materiałem wybuchowym do klatki. Gonił i wrzeszczał aż miło po czym "pierdyknął".

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 05.04.2007, 18:05
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.847
Posty: 73
z przyczepionym materiałem wybochowym do klatki
Fachowo to się nazywa C4 .
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.837
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
No ale chyba w tej grze nie było C4, na tamte czasy to takie coś byłoby zbyt zacofane.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 05.04.2007, 18:05
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.899
Posty: 407
A ja właśnei instaluję na PC i mam nadzieję że nzajdzie się ktoś kto pogra... Fakt Single player t owielki niewypał(na dzisiejszeczasy), ale w lepszego Multi jednak nie grałem. Prawie wszystkie bronie są idealnei wyważone(co nei tyczy się np. unreal gdzie można strzelać 6 rakietami na raz).
Świetnie jest uciekać z flagą przebijając się przez ściany

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Red Faction
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook