Cienie północy
Shounen
4 listopada 2018 (18:14)
Na oficjalnej stronie Dragon Ball Super: Broly podano, że za główny motyw muzyczny w nadchodzącym filmie odpowiedzialny będzie piosenkarz popowy Daichi Miura, a tytuł utworu to Blizzard.

Daichi Miura urodził się w 1987 roku, a swój pierwszy singiel wydał w 2005. Na koncie ma 7 albumów i 23 single. Do anime nie nagrywał wiele – dotychczas wyłącznie ending wykorzystany w serii Kiseijū: Sei no Kakuritsu.


Udostępniono również komentarz muzyka:

Dragon Ball to anime, które pokochał cały świat. Najlepsze w Goku jest to, że zawsze się ekscytuje, kiedy napotyka trudności wykraczające poza jego możliwości. Myślę, że to fantastyczny stan umysłu.

W filmie Goku, Vegeta, Broli, każdy Saiyanin natknie się na mur, które będzie musiał pokonać. Blizzard opowiada o pokonywaniu tych przeszkód. Tematem piosenki jest również "świat lodu", miejsce ich walki.

Obecnie, w społeczeństwie przepełnionym tak wieloma różnymi informacjami, można powiedzieć, że żyjemy niczym zamrożeni w "bryle lodu". Gdy przychodzi do pokonania czegoś, w jaki sposób rozbić lód i pokazać prawdziwego siebie? Czułem, że to uniwersalny temat, dotyczący zarówno bohaterów z filmu, jak i współczesnego społeczeństwa, dlatego skupiłem się na tym podczas tworzenia tekstu.

Cieszę się, że moja muzyka zabrzmi w anime, które poznałem w dzieciństwie. Mam nadzieję, że utwór spełni oczekiwania i po wyjściu z kina pomyślicie "to było dobre", więc czekajcie z niecierpliwością.

Singiel ukaże się 19 grudnia 2018 roku i będzie dostępny w trzech wersjach – okładki edycji powiązanej z filmem jeszcze nie zdradzono.

Japońska premiera filmu Dragon Ball Super: Broly odbędzie się 14 grudnia 2018 roku. Reżyserem jest Tatsuya Nagamine, a za scenariusz i projekty postaci odpowiada Akira Toriyama.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker