Shounen
26 lutego 2019 (17:06)
W grudniu ubiegłego roku wydawnictwo J.P.Fantastica zapowiedziało wydanie trzech nowych pozycji dla fanów Dragon Balla, a jedną z nich jest jednotomowa manga Odrodzony jako Yamcha autorstwa Dragon Garow Lee. Polska premiera odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku na konwencie miłośników fantastyki Pyrkon w Poznaniu.

Główny bohater tej opowieści to zafascynowany Dragon Ballem licealista, który pewnego dnia pechowo spada ze schodów, po czym... budzi się w świecie swej ukochanej mangi, odrodzony jako Yamcha! Uradowany tym faktem, postanawia wykorzystać swą znajomość fabuły, by przetrwać w nowym ciele i sprawić, by jego bohater poradził sobie lepiej niż w oryginalnej historii! Czy uda mu się pokonać wrogów i zdobyć serce ukochanej Bulmy? Przed Wami szalona historia z gatunku "co by było, gdyby...".

Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha (Tensei Shitara Yamcha Datta Ken) to krótki spin-off autorstwa Dragon Garow Lee, do tej pory jego jedyna oficjalnie wydana manga. W wydaniu tomikowym oprócz trzech głównych rozdziałów znajdują się także dwie historie dodatkowe. W Japonii tom ukazał się w 2017 roku.

Przekładu na język polski podjął się, jak w przypadku mangi Dragon Ball Super, Paweł Dybała, we współpracy z głównym redaktorem niniejszej strony. W sklepie wydawnictwa tomik (pre-order) dostępny jest w cenie 18,90 zł.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker