Katz
26 grudnia 2015 (15:02)
Jak donosi lutowe wydanie V Jumpa, saga Boga Zniszczenia Champy rozpocznie się już w 28 odcinku Dragon Ball Super, który zostanie wyemitowany 24 stycznia 2016 roku. Komunikaty w tej sprawie zamieszczono również na oficjalnej stronie serii oraz na Twitterze. Opublikowano także poniższą grafikę reklamującą nową historię.


Jak pewnie większość z Was wie, towarzysząca serii manga rysowana przez Toyotarō wyprzedziła już akcję z anime. Owe lutowe wydanie magazynu zawiera 7 rozdział przedstawiający drużynę Beerusa z siódmego wszechświata (postacie u góry na powyższym zdjęciu), która wystąpi w turnieju przeciwko drużynie Champy z wszechświata szóstego (u dołu).

Co ciekawe, start nowej sagi zbiegnie się "prawie" z 30 rocznicą Dragon Balla w japońskiej telewizji – pierwszy odcinek tej kultowej serii miał swoją premierową emisję 26 lutego 1986 roku. Komentarz w tej sprawie przedstawił Osamu Nozaki, producent Fuji TV:

30 rocznica anime będzie niezapomniana, mianowicie już niedługo w nadawanej obecnie serii Dragon Ball Super rozpocznie się zupełnie nowa historia, która nie została jak dotąd nigdzie przedstawiona, nie było jej w żadnym z filmów.

Nareszcie będziecie mieli okazję poznać Boga Zniszczenia Champę oraz inne postacie stworzone przez Toriyamę, które zaczną pojawiać się jedna po drugiej.

komentarze (1)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker