Katz
18 grudnia 2018 (17:55)
Firma Bandai Namco poinformowała, że ósme DLC do gry Dragon Ball Xenoverse 2 – Extra Pack 4 – ukaże się jutro, czyli 19 grudnia 2018 roku. Paczka kosztować będzie 9,99 dolarów i nie obejmuje go żadna z dotychczasowych przepustek.

Nowe DLC będzie ściśle związane z filmem Dragon Ball Super: Broly, którego japońska premiera odbyła się kilka dni temu, albowiem znajdą się w nim postacie z owego filmu – Broli oraz Gogeta SSGSS. Dojdzie także nowa mapka, mianowicie arena Turnieju Mocy z sagi przetrwania wszechświata.


Płatnej zawartości towarzyszy wydana dziś darmowa aktualizacja, która wprowadza:
  • nowy tryb "inwazja kryształu", w którym gracz może przemienić się w niegrywalnego wcześniej bossa (np. Demigrę czy uszkodzonego połączonego Zamasu) i walczyć przeciwko pięciu innym graczom.
  • Goku i Vegetę w zimowych kurtkach z nadchodzącego filmu,
  • stroje Gogety i Broliego,
  • stroje i akcesoria związane ze świętami.

W patchu dodany miał zostać także tryb fotograficzny, jednak z nieznanych przyczyn pojawić się ma dopiero na początku 2019 roku. Poniżej kilka screenów z nowej zawartości.Gra Dragon Ball Xenoverse 2 ukazała się w Europie 28 października 2016 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC. 22 września 2017 roku premierę miała wersja na konsolę Nintendo Switch.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker