Katz
23 czerwca 2016 (17:39)
W najnowszym wydaniu V Jumpa, który ukazał się w tym tygodniu w Japonii, pojawiła się pierwsza informacja dotycząca fabuły gry Dragon Ball Xenoverse 2.


Akcja gry ma mieć miejsce w roku 852, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Dragon Ball Xenoverse. Patrol Czasu będzie działał w najlepsze, a gracz wcieli się w role nowego rekruta, albowiem bieg historii ponownie zostanie zaburzony, np. Tullece wraz z Coolą pojawią się na Namek czy Oddział Specjalny Ginyū wzmocni się dzięki owocowi z Drzewa Śmierci. Tym razem gracze nie tylko będą naprawiać historię w sposób tradycyjny, ale także będą w niej aktywnie uczestniczyć, przenikając chociażby do armii Freezy.


Poniżej prezentujemy ponadto kilka ciekawostek, które pojawiły się na prezentacji gry na targach E3, o których wspomniał producent gry Masayuki Hirano.

  • Będzie można zaimportować save z części pierwszej gry, ale nie będziemy sterować stworzoną tam postacią. Ta będzie bohaterem w tej grze (będzie miała stosowny pomnik) i być kimś w rodzaju mentora dla postaci stworzonej w tej grze.
  • Po nowym mieście (mającym się nazywać Conton City) będzie można latać, jednak nie od razu.
  • Pojawią się te same rasy co w części pierwszej.
  • Nie zabraknie DLC.
  • Zmianie ma ulec system zdobywania ataków i przedmiotów.
  • Być może będzie więcej transformacji.
  • Ma się pojawić placówka treningowa.


Niestety musimy zaniepokoić tych, którzy oczekują w grze zawartości z Dragon Ball Super, albowiem jak stwierdzili producenci, projekt gry został ukończony jeszcze przed startem serii, ale cały czas zastanawiają się, co by z niej umieścić. Należy się zatem spodziewać, że raczej nie wszystko, co zostało aktualnie pokazane w przygodach Goku i spółki, pojawi się w grze.

Premiera Dragon Ball Xenoverse 2 przewidywana jest na jesień tego roku. Gra ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz na pecetach w dystrybucji cyfrowej.
komentarze (0)
Dragon Ball Super
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker