Cienie północy
Katz
25 sierpnia 2016 (18:45)
W ubiegłym tygodniu w Kolonii odbyły się targi Gamescom, na których nie zabrakło przedstawicieli Bandai Namco, którzy promowali nadchodzącą grę o Smoczych Kulach Dragon Ball Xenoverse 2.

Z tej okazji opublikowano nowy trailer przedstawiający tryb "Expert Missions", w którym sześciu graczy stawi czoła jednemu z kilku najpotężniejszych bossów w grze.


Twórcy wspomnieli także o trybach "Endless" oraz walki z zerowymi statystykami, nie ujawnili jednak szczegółów. Odświeżone mają zostać także zadania równoległe i ma być ich dwukrotnie więcej niż w części pierwszej.

Jakiś czas temu wypuszczono również trailer przedstawiający nowe transformacje dla stworzonych przez nas postaci.


I tak:
  • Saiyanie otrzymają formę SSJ3,
  • Majini coś przypominającego Kid Buu,
  • Nameczanie ogromną formę,
  • przedstawiciele rasy Freezy złotą formę, którą widzieliśmy w Fukkatsu no "F".

Warto dodać, że w przypadku Saiyan prawdopodobna będzie transformacja przez wszystkie szczeble, a nie tak jak to było w części pierwszej, gdzie umieszczało się wybraną formę i tylko w nią można było się przemienić.

Jeszcze za wcześnie, by móc zliczyć liczbę postaci dostępnych w grze, niemniej twórcy obiecują, że będzie ich sporo i oprócz tych, których widzieliśmy dotychczas na trailerach i gameplayach, pojawią się także Majin Vegeta i stworzona przez nas postać w wersji "villainous".

Na koniec producenci zapowiedzieli, że przed premierą gry odbędą się otwarte beta testy, jednak nie podano dokładnych dat i na jakich platformach.

Tymczasem nad polskim wydaniem gry czuwać będzie ponownie firma Cenega. Już teraz można składać zamówienia na muve.pl, a ich przedział cenowy waha się od od 149,99 zł za zwykłą wersję na PC po 539,99 za wersje kolekcjonerskie na konsole.


O poszczególnych edycjach pisaliśmy już wcześniej – z tą różnicą, że ostatecznie wersja deluxe dostępna będzie na każdej platformie, a nie tylko na PlayStation 4.

Jeżeli chodzi o polską wersję językową, niestety, podobnie jak poprzednim razem, ominie wersje na konsole i pojawi się wyłącznie na PC, choć jak dobrze wiemy, nie wypadła ona za dobrze.

Pozostając przy PC warto dodać, że na karcie Steam widnieje informacja, że za port na tę platformę odpowiadać będzie nie bezpośrednio studio Dimps, a QLOC, które jest polskim studiem. Mamy nadzieję, że nasi rodacy nie pokpią sprawy i przygotują go przyzwoicie, bo jeśli chodzi o komputery, to na przestrzeni roku w kwestiach technicznych różnie bywało.

Na koniec zachęcamy do obejrzenia galerii z nowymi screenshotami.Dragon Ball Xenoverse 2 ukaże się w Polsce 28 października 2016 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC (Steam).
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker