Katz
3 lipca 2019 (19:52)
11 lipca 2019 roku do gry Dragon Ball Xenoverse 2 trafi dziewiąte DLC, tym razem nazwane Ultra Pack 1.

Rozszerzenie z pewnością ucieszy fanów Vegety, albowiem z trzech nowych postaci dwie to wariacje księcia Saiyan, odpowiednio formy SSG z mangi Dragon Ball Super oraz najnowszego filmu kinowego, a także SSGSS Ewolucja, którą zaprezentował w sadze przetrwania wszechświata w mandze i anime Dragon Ball: Super. Trzecią postacią będzie Ribrianne, także z sagi przetrwania wszechświata.


Oprócz postaci DLC przyniesie także nowe zadania równoległe, stroje i umiejętności. Jedną z nich powinna być transformacja dla postaci rasy Saiyanina pozwalająca przemienić się w SSGSS Ewolucja. By ją osiągnąć, potrzebny będzie 95 poziom oraz 100% przyjaźni z Vegetą.

Jak sugeruje jedynka w nazwie, nie będzie to ostatnie rozszerzenie dla tej już starej produkcji i można się spodziewać jeszcze przynajmniej jednego.

Dragon Ball Xenoverse 2 ukazała się w Europie 28 października 2016 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC. 22 września 2017 roku premierę miała wersja na konsolę Nintendo Switch. W marcu tego roku pojawiła się darmowa wersja gry w wersji Lite na PS4, a już niebawem w wybranych krajach gra będzie dostępna w usłudze strumieniowania Google Stadia.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker