Katz
31 marca 2015 (21:07)
Mimo że nie znamy jeszcze daty wydania drugiego DLC do Dragon Ball Xenoverse, w najnowszym wydaniu magazynu Shōnen Jump (#18/2015) ujawniono informacje na temat trzeciego rozszerzenia do gry.


Ostatni z planowanych dodatków będzie mocno powiązany z nadchodzącym filmem Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F", albowiem jedną z grywalnych postaci ma być Freeza w swojej nowej transformacji, tj. Golden Freeza. W DLC znajdzie się też kostium dla gracza – zielony dres Gohana, a jednym z dwóch akcesoriów będzie scouter Tagomy zakrywający całe oczy.

Ponadto dodatek zwierać będzie jeszcze inne grywalne postacie (szczegółów nie podano), dwóch nowych mistrzów (jednym z nich ma być Jaco), 5 nowych zadań równoległych, 3 nowe dusze Z oraz 13 nowych ataków.

Należy jeszcze poczekać na oficjalny komentarz ze strony Bandai Namco chociażby dlatego, że pierwotnie w tym dodatku miał się pojawić Jaco jako grywalna postać oraz strój Żółwiego Pustelnika, które otrzymali Japończycy w ramach pre-orderu podstawowej wersji gry. My zaś i reszta świata otrzymaliśmy Vegetę SSJ4 oraz zbroje, więc ciężko stwierdzić, jak zamierzają to rozplanować.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker