Shounen
21 kwietnia 2015 (15:04)
Jak informuje strona wytwórni Toei, podczas sobotniego pokazu Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" w kinie Shinjuku Wald 9 w Tokio, na którym obecni byli m.in. aktorzy oraz reżyser, zapowiedziano, że film będzie miał swoją premierę w 74 krajach i terytoriach na całym świecie.

Pierwsze zagraniczne pokazy, pomijając przedpremierowy, który miał już miejsce 11 kwietnia w Los Angeles, rozpoczną się 1 maja 2015 na Tajwanie i w Hongkongu.


Podczas wystąpienia wymieniono niektóre z krajów, w których Dragon Ball podbił serca widzów: Ameryka, Francja, Włochy, Brazylia, Australia, Indonezja, Egipt, Korea Południowa.

Zapowiedź tę skomentowała Masako Nozawa: "Jeśli będzie w 74 krajach, to dlaczego nie pójść jeszcze dalej! (śmiech) To ekscytująca wiadomość". Również Ryō Horikawa wyraził swoje zadowolenie: "To wielki wyczyn! Coś wspaniałego. To mi przypomina, jak bardzo ta seria jest lubiana na całym świecie".

Na wzmiankę o światowym sukcesie swoich uczniów zareagował Masaharu Satō, głos Żółwiego Pustelnika: "To niesamowite, jak moi mali uczniowie podbijają świat! Jestem taki szczęśliwy...". Również Natsuki Hanae dodał od siebie parę słów: "Jaco nie jest jeszcze zbyt znany, dlatego dam z siebie wszystko, żeby świat pokochał go tak, jak całą resztę!".

W sieci od dwóch tygodni dostępny jest tajwański trailer z chińskimi napisami. Należy również zauważyć, że mimo powyższej zapowiedzi hongkoński dystrybutor podaje, że tamtejsza premiera odbędzie się 21 maja.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker