miyamoto1
20 sierpnia 2014 (12:12)
Przygotowania pierwszego odcinka fanowskiego web serialu na podstawie The History of Trunks idą pełną parą. Z racji znalezienia się niemal na półmetku prac reżyser i aktor grający Androida nr 17 odpowiadają na pytania internautów.

Warto obejrzeć cały filmik (w języku angielskim) ze względu na sceny niepokazane wcześniej w żadnym z nagrań (patrz poprzednie newsy), lecz dla niecierpliwych mamy skrót najważniejszych informacji:

  • Potwierdzono, iż pierwszy odcinek wyjdzie w tym roku (najpewniej początek grudnia).
  • SSJ Gohan pojawi się już w pierwszym odcinku
  • Jedną z zasadniczych zmian będzie strój Gohana, który będzie mieszanką karategi (strój treningowy karate) z ubiorem treningowym mnichów z Shaolin. Według reżysera ma to na celu urealnienie stroju, aby uniknąć wrażenia cosplayu (patrz wideo).
  • Istnieje możliwość pojawienia się scen retrospekcji z Goku.
  • Relacja mentor-uczeń Gohana i Trunksa będzie osią fabuły pierwszego odcinka (oczywiście zobaczymy także pierwsze starcia z androidami).
  • Możliwe, że w kolejnym trailerze zobaczymy SSJ Gohana.


W materiale wideo pojawia się czarno-biała scena z Gohanem ucharakteryzowanym na SSJ – jest to jedynie materiał z kręcenia test footage bez obróbki cyfrowej, filtrów oraz efektów specjalnych.

Ogólne informacje na temat powstawania projektu znajdziecie w tłumaczeniu tekstu Dereka Paduli, które zamieściliśmy na początku roku: Dragon Ball Z: Light of Hope.
komentarze (1)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker