Konkurs: Wygraj tomy Dragon Balla (11.11.2017 – 26.11.2017)
Księżycowe blizny
Newsy Dragon Ball

Dragon Balls & J-music

Shounen :: 17.09.2007 14:21
Tym razem będzie taka raczej skromna aktualizacja.

Zaczynając od rzeczy najistotniejszych – gruntownie przebudowany został dział traktujący o Smoczych Kulach. Zapraszam tam przede wszystkim tych, którzy mogli nie zrozumieć tego co z kulami działo się w Dragon Ball GT (tymi popękanymi oraz tymi z czarnymi gwiazdkami). Nie robiłem tego 5 minut, więc mam nadzieje, że się Wam spodoba.

Drugą sprawą jest powstanie około dwóch tygodni temu nowego działu na naszym forum – działu dla fanów (i fanatyków też) muzyki pochodzącej z Kraju Kwitnącej Wiśni, bądź dla tych, którzy z ową muzyką chcieliby się dopiero zapoznać. J-rock, j-pop, j-punk, visual kei, czy też nawet j-post-rock, zapraszamy gorąco!

Do multimediów trafiły, jak poprzednio, kolejne tomy mangi Dragon Ball Kanzenban po japońsku – numery 23 do 34, i są to już ostatnie. Poprawiłem również niedziałające linki do poprzednich.

Ponadto na stronę w ostatnim czasie dodanych zostało nieco FanArtów, i kilkanaście rozdziałów dwóch FanFicków. Zachęcam do oglądania, czytania i komentowania wszelkich prac.
komentarze (1)
Newsy Dragon Ball ► Dragon Balls & J-music
Księżycowe blizny
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Gintama Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker