Shounen
2 listopada 2013 (19:39)
Na polskim rynku, w internetowym sklepie Zenstyle.pl, pojawiły się oryginalne japońskie, wyprodukowane przez Nippon Kodo, kadzidełka w dragonballowych opakowaniach. Do wyboru sześć, każde w cenie 13,90 zł. Szczegóły poniżej.


Kadzidełka Dragon Ball Z to nowa odsłona znanej i lubianej serii Morning Star. Pełne mocy zapachy i naturalne składniki uczyniły z niej najbardziej rozpoznawalną na świecie markę japońskich kadzidełek. Teraz 6 zapachów z bestsellerowej kolekcji w opakowaniu Dragon Ball Z. Brak bambusowego patyczka, mała ilość dymu, czyste zapachy. Doskonałe do codziennego użytku. Każde opakowanie zawiera 35 kadzidełek, palących się ok. 30 min, oraz ceramiczna podstawkę.

Konkurs

  • Termin: do 15.11.2013 godz. 23:59
  • Do wygrania: opakowanie kadzidełek
  • Liczba zwycięzców: 3

Zadanie jest proste. Należy uzupełnić dymki w taki sposób, aby przedstawić jak najzabawniejszą scenę. Wymagane jest wybranie minimum dwóch planszy z siedmiu poniżej udostępnionych. Jednak w przypadku wysłania większej liczby zwiększacie swoje szanse – brane pod uwagę będę dwie najlepiej ocenione przez nasze jury.


Zawartość dymków można wysłać w formie tekstu (z zaznaczeniem numeru planszy) bądź samodzielnie wypełnić w programie graficznym i przesłać gotowe historyjki. Prace należy wysłać na adres dbnao.net@gmail.com w temacie wpisując "Konkurs – Kadzidełka", a w treści podając swój nick używany w portalu (data rejestracji nie ma znaczenia) bądź link do profilu na Facebooku. Przesyłając prace, wyrażasz zgodę na późniejsze umieszczenie ich w serwisie. Życzymy udanych pomysłów.
komentarze (1)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker