Shounen
25 lipca 2017 (18:19)
W ubiegłą sobotę, przed premierą setnego odcinka Dragon Ball Super, na oficjalnej stronie serii opublikowano nowy komentarz Masako Nozawy (głos Son Goku i innych).

W mgnieniu oka nakręciliśmy te 100 odcinków! Byłam w szoku, jak się o tym dowiedziałam! W tym tempie 200 odcinków osiągniemy w kolejnym mgnieniu oka! Ostatnio niemal codziennie otrzymuję do domu wiadomości od fanów, to bardzo miłe. Nawet gdy z niego wychodzę, ludzie zaczepiają mnie i mówią: "oglądam co tydzień" albo "to takie ciekawe". Moim celem jest, aby Dragon Ball Super miał 700 odcinków (na cześć siedmiu Smoczych Kul), więc proszę was, drodzy fani, wspierajcie nas dalej.

Pod komentarzem aktorki podliczono dotychczas wydane odcinki wszystkich serii ze świata Smoczych Kul: pierwszy Dragon Ball 153, Dragon Ball Z 291 + 2 specjalne, Dragon Ball GT 64 + 1 specjalny oraz Dragon Ball Kai 159, co razem z 100 Dragon Ball Super daje 770 odcinków.

Z kolei Toshio Furukawa, czyli głos Piccolo, zamieścił z tej okazji na swoim Twitterze rysunek z komentarzem, że to było "super szybkie".

komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker