Cienie północy
Shounen
27 kwietnia 2015 (19:33)
W dniu oficjalnej premiery filmu Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F", która miała miejsce 18 kwietnia 2015, w kinie Shinjuku Wald 9 w Tokio obecni byli na scenie aktorzy oraz reżyser, a także członkinie grupy Momoiro Clover Z.

Poniżej komentarze opublikowane na stronie Toei.

Masako Nozawa (Son Goku, Son Gohan)
Jestem szczęśliwa, że przyszło tak wielu ludzi. Fajnie było, prawda? (publika przytakuje) Zróbcie coś dla mnie i po powrocie do domu zaproście 10 znajomych! (śmiech)
Nagrywanie starcia Goku i Freezy było niesamowite. Kadry zmieniały się tak szybko, że ledwo nadążałam! Musieliśmy odpowiednio dopasować nasze głosy, ale zdarzało się też tak, że ekipa wszystko zatrzymywała i mówili: "Przepraszamy, pani Nozawo, ale teraz są kwestie Freezy". (śmiech) Tak zażarte były te walki.

Ryō Horikawa (Vegeta)
Po tym, ilu fanów przyszło przebranych za nasze postacie, od razu widać, jak ta seria jest przez was uwielbiana. Kiedy oglądałem film na pokazie przedpremierowym, odczułem, że był on bardzo intensywny. W serii telewizyjnej umierający Vegeta błaga: "Pomścij mnie, Kakarotto", tym razem to on sam się mści, i myślę, że czuje się usatysfakcjonowany.

Masaharu Satō (Żółwi Pustelnik)
Do tej pory Żółwi Pustelnik był prostym, zboczonym staruszkiem (śmiech), jednak tym razem po raz pierwszy od dłuższego czasu walczy. W końcu to on jest twórcą Kamehamehy. Myślę, że wszystkim się spodobało i chętnie obejrzycie go jeszcze raz.

Natsuki Hanae (Jaco)
Jestem dziś bardzo podekscytowany, bo to mój debiut w Dragon Ballu. Miałem przyjemność podkładać głos głównemu bohaterowi najnowszej mangi mistrza Toriyamy, Jaco the Galactic Patrolman. Oglądałem Dragon Balla w dzieciństwie, więc możliwość wystąpienia w tym filmie wiele dla mnie znaczy.

Tadayoshi Yamamuro (reżyser)
Produkcja filmu dobiegła końca i szczęśliwie dotrwaliśmy do dnia premiery. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc reszty ludzi, ekipy filmowej oraz aktorów, więc korzystając z okazji, chciałbym wszystkim podziękować za włożoną pracę.

Na scenie były także ubrane w dragonballowe stroje dziewczyny z grupy Momoiro Clover Z. Zaśpiewały piosenkę i rozmawiały o tworzeniu teledysku.

Momoiro Clover Z (motyw muzyczny)
Tematem naszych dzisiejszych strojów jest: "Co by było, gdybyśmy znaleźli się w świecie Dragon Balla?". Główny motyw muzyczny filmu, czyli "Z" no Chikai, powstał z punktu widzenia ucznia DB. Jest to taka wiadomość od niego do Goku, zawiera też elementy pouczania go przez starszego kolegę. Wyszło całkiem nieźle.

Nozawa pochwaliła, że wszystkie są urocze, a Satō (Żółwi Pustelnik) skomentował: "Zastanawiam się, czy mam nowych uczniów", co wszystkich rozbawiło.

Poza tym w ubiegłym tygodniu udostępniono teledysk do skróconej wersji piosenki.


Ogłoszono również, że film będzie miał premierę w 74 krajach, o czym pisaliśmy kilka dni temu. Spotkanie zakończyło się wspólną Kamehamehą.


Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w serwisie Natalie.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker