Cienie północy
Shounen
22 maja 2015 (17:52)
We wtorek 19 maja uruchomiono oficjalną stronę nadchodzącej serii Dragon Ball Super, jednocześnie w Tokio odbyła się impreza Triad Rocks, na której obecni byli wykonawcy piosenek do nowego anime, Kazuya Yoshii (opening) i Good Morning America (ending), a także producent Osamu Nozaki.

Kazuya Yoshii
Pragnąłem stworzyć melodię, którą dzieci będą śpiewać, wracając ze szkoły do domu, której będzie towarzyszyć uczucie mocy. Chciałem także przedstawić własny wizerunek Goku: uroczy, silny, ale też seksowny.
Wstęp do pierwszej zwrotki przedstawia wspólne latanie z rodziną. Autor słów, Yukinojō Mori, jest kimś, kogo podziwiam i szanuję, więc zrobienie piosenki z kimś takim było naprawdę super! Tworząc ją, czułem, że stawałem się coraz silniejszy.
Nagranie powstawało przy udziale zaufanych muzyków i ekipy z Los Angeles! Coś fantastycznego!

Good Morning AmericaShingo Kanehiro (wokal i gitara)
Jeśli chodzi o serię Dragon Ball, to ostatnio pracowałem przy Dragon Ball Kai, odświeżonej wersji anime, które oglądałem w dzieciństwie.
Wtedy ending był śpiewany przez Hironobu Kageyamę. Ponieważ ten temat jest mi bliski, cieszę się, że tym razem możemy to zrobić sami, z drugiej strony nie do końca dowierzam, że to się dzieje naprawdę.
Będzie to nowa, nieznana przygoda, której nie ma w mandze. Jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać.

Osamu Nozaki, producent Fuji TV
Przy podejmowaniu decyzji w sprawie piosenek do Dragon Ball Super, pierwszej od 18 lat całkowicie nowej serii, pomyślałem, że utwory te powinny być powiewem świeżości w świecie Dragon Balla, czymś, co spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Czołówkę postanowiliśmy powierzyć panu Kazuyi Yoshiiemu.
Będzie to pierwszy raz, kiedy pan Yoshii solowo zaśpiewa opening i pierwszy, jeśli chodzi o współpracę z Yukinojō Morim, ale wierzę, że ta dwójka sprosta wyzwaniu. Good Morning America wykonali pierwszy ending do Dragon Ball Kai, które ruszyło w zeszłym roku. Występowali także z panią Masako Nozawą podczas jednej z imprez. Myślę, że są wystarczająco doświadczeni w tej materii i pomogą serii Dragon Ball Super osiągnąć sukces.
Oczekujcie nie tylko Dragon Ball Super, pierwszej serii od 18 lat, ale i nowych piosenek!

Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul, której start zapowiedziano na lipiec tego roku.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker