Cienie północy
Katz
12 listopada 2016 (23:41)
W grudniowym wydaniu japońskiego magazynu Animedia ukazało się krótkie Q&A z producentem Toei Animation, Atsushim Kido. Zawarte są w nim uwagi dotyczące aktualnych wydarzeń w serii Dragon Ball Super oraz czego możemy oczekiwać od 66 odcinka.


Który z nich jest najsilniejszy? Pytamy producenta Atsushiego Kido.
Bóg Zniszczenia Beerus jest niewyobrażalnie silny, ale pomijając go, myślę, że najsilniejszą postacią jest Goku Black. Używa on mocy Son Goku, którą przekształcił na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Czy to oznacza, że scalony Zamasu jest niepokonany?
Według schematów świata Dragon Balla stosownie będzie nazwać scalonego Zamasu "podkręconą" postacią. Posiada niezrównaną moc, by pokonywać przeciwników, oraz moc nieśmiertelności, która niweczy wszystkie zadane mu ataki. Ciekawostką jest fakt, że wraz z tą mocą używa również nowych technik. Jeśli miałby mieć jakieś słabości, to myślę, że to może być fakt, że to koniec końców ta sama osoba.

Aby pokonać ludzi, Zamasu przejął ciało Son Goku, czyli jednego z nich. Może te sprzeczne działania okażą się zgubne dla scalonego Zamasu, którego Goku Black jest częścią? W takiej sytuacji Goku i spółka mają szansę na zwycięstwo!
Goku i Vegeta scalą się w Vegetto i będą walczyć ze scalonym Zamasu, ale Trunks także dostanie szansę, aby zabłysnąć. Jego działania będą kluczem do sukcesu. Oglądajcie uważnie.

Premiera najbliższego odcinka serii Dragon Ball Super już dzisiejszej nocy.
komentarze (1)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker