Shounen
4 lipca 2015 (19:29)
Premiera pierwszego odcinka Dragon Ball Super w japońskiej telewizji już jutro. Na oficjalnym Twitterze serii opublikowano dziś kilka mniej lub bardziej interesujących notek, w tym jedną dotyczącą pochodzenia tytułu.

Pierwsza wiadomość:

To już jutro o 9:00! Od rozpoczęcia emisji Dragon Ball Super dzieli nas tylko jeden dzień! W zależności, gdzie mieszkacie, podczas seansu będziecie mogli wziąć udział w bitwie na karty! Będą nagrody, więc nie zapomnijcie!


Druga wiadomość przypominająca o czym będzie odcinek:

Od jutra, od godziny 9:00, na Fuji TV i innych stacjach będzie transmitowany pierwszy odcinek Dragon Ball Super! Po zaciętej walce z Majin Buu na Ziemię powrócił pokój. Dni Goku upływają na pracy na roli i trenowaniu ukradkiem. Tymczasem Mister Satan otrzymuje Nagrodę Pokoju...

Oraz trzecia wiadomość zdradzająca, że tytuł nowej serii wymyślił nie kto inny jak Akira Toriyama:

Hmm... Jeszcze o tym nie pisaliśmy, ale musicie wiedzieć, że tytuł "Dragon Ball Super" został wymyślony oczywiście przez mistrza Akirę Toriyamę! Kiedy tylko zobaczyliśmy te litery na okładce otrzymanego od niego scenariusza, wszyscy byliśmy super podekscytowani! Wiedzieliśmy, że czekają tam na nas super rzeczy. Nie przegapcie odcinka!

Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker