Shounen
10 kwietnia 2015 (13:56)
Kiedy 28 marca wybiło 21 dni do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F", na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Shōko Nakagawy, seiyū Yogengyo, czyli Ryby-Wyroczni.

Do premiery już tylko 21 dni!
Dzisiaj wiadomość od Shōko Nakagawy, głosu Ryby-Wyroczni.


To było niesamowite, jak w ostatnim filmie dostałam możliwość wcielenia się w postać i stałam się częścią świata Dragon Balla. Po skończeniu nagrań wyglądało to tak, jakbym chodziła we śnie. Byłam zachwycona, że taka postać jak Ryba-Wyrocznia pojawiła się w tym świecie i że mogłam być częścią tej historycznej chwili. Nabrałam dzięki temu doświadczenia, by pojawić się w jednej scenie z Goku i Vegetą, czego ostatnim razem mi trochę brakowało. Byłam tak podekscytowana na samą myśl, że będę oddychać tym samym powietrzem co Vegeta, że było trudno odegrać tak wyluzowaną postać, jaką jest Ryba-Wyrocznia.

Tym razem Freeza powraca do życia. Jest to dobra wiadomość, bo mimo że to zła istota, każdy go uwielbia. W historii mangi i anime było wiele ekscytujących momentów, ale dwie kwestie wywarły na mnie największe wrażenie: "Poziom mojej mocy wynosi 530 000" oraz "Mam jeszcze dwie transformacje". Na początku bałam się go, ale nie dało się go nie lubić. Widząc błysk w oczach chłopców rozmawiających o Freezie, byłam pod wrażeniem, że coś mogło ich tak podekscytować.

Podobnie jak w poprzednim filmie, wydaje mi się, że Vegeta stał się bardziej wyluzowany i wesoły, więc będzie zabawnie znowu zobaczyć go w akcji. (śmiech) Skoro scenariusz napisał mistrz Toriyama, to będzie on pełen dialogów i innych elementów, dzięki którym zdasz sobie sprawę, że "to jest to!". Pojawią się znane oraz nowe twarze, każdy dialog może zapaść w pamięć, więc oglądajcie uważnie.


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Pod koniec marca miały miejsce pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker