Cienie północy
Shounen
9 kwietnia 2015 (13:46)
Kiedy 25 marca wybiło 24 dni do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F", na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawiła się wiadomość o ostatnim trailerze oraz o nawiązaniu współpracy z klubami karaoke Joysound.

Witajcie, z tej strony ekipa filmowa.
Do premiery już tylko 24 dni!

Czy widzieliście już najnowszy trailer z Wojownikami Z w roli głównej? Jest pełen emocjonujących ataków, sprawdźcie koniecznie! Strona filmu.

Poza tym ruszyła dziś kampania reklamowa w klubach karaoke Joysound! Możecie przyjść, zaśpiewać dragonballowe piosenki i wygrać ciekawe upominki! Szczegóły i lista piosenek na promocyjnej stronie Joysound.

Rozśpiewajmy nasze serca na 24 dni przed premierą filmu!Z kolei 27 marca, kiedy wybiło 22 dni, na blogu zamieszczono wiadomość dotyczącą atrakcji dostępnych w japońskich kinach.

Witajcie, z tej strony ekipa filmowa.
Do premiery już tylko 22 dni!

Byliście ostatnio w kinie? Większość z nich udekorowana jest z okazji nadchodzącej premiery Dragon Ball Z: Fukkastu no "F"! Słupy, ściany, windy, wszystko przyozdobiono grafikami z filmu. Są też wyświetlacze, z których dochodzi głos Freezy, między innymi w kinach Movix.

Dodatkowo Freeza pojawia się na ekranach automatów do rezerwacji biletów Kinezo dostępnych w filiach T-Joy! Szczegóły tutaj.

To jeszcze nie wszystko! W sprzedaży jest także popcorn w specjalnych opakowaniach! Szczegóły tutaj.

Z kolei w kinach Aeon od 4 kwietnia będzie można zakupić specjalne kubki. Kina kryją jeszcze wiele innych atrakcji, więc bawcie się dobrze podczas pozostałych 22 dni!


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Pod koniec marca miały miejsce pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker