Cienie północy
Shounen
24 marca 2015 (0:27)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostało 26 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Kazuyi Nakaia, seiyū Tagomy.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 26 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od Kazuyi Nakaia, głosu jednej z nowych postaci, Tagomy.


Byłem bardzo zaskoczony, kiedy dowiedziałem się, że dostałem rolę w tym filmie. Podczas ostatniej Jump Festy (20 grudnia 2014) nie znałem jeszcze żadnych szczegółów, więc żartowałem sobie, będąc na scenie, jak mógłbym zagrać tę postać... (śmiech) Początkowo byłem brany pod uwagę do innej roli, ale ostatecznie jestem zadowolony, że przydzielili mi Tagomę.

Na co dzień gram w One Piece, ale wydaje mi się, że ta seria i Dragon Ball są w jakiś sposób połączone. W obu mamy złe postacie mające pewien urok i przez to nie da się ich tak naprawdę nienawidzić, ale są też takie, których lubić się nie da. Myślę, że jednym z takich prawdziwie strasznych wrogów jest Freeza. Jest silny, nie ma żadnych słabych punktów, ale przede wszystkim jest przerażający. Najbardziej przerażający są ci, którzy się uśmiechają.

Chociaż Tagoma jest podwładnym Freezy, to nie zdaje sobie sprawy, jak silny on jest. Tak samo nie zdają sobie z tego sprawy dzieciaki, które nigdy nie widziały starej serii w telewizji. Myślę, że oglądając Freezę, wszyscy razem przeżyjemy chwile grozy.


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker