Cienie północy
Shounen
23 marca 2015 (22:49)
W sobotę wybiło 28 dni do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F". Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawiła się wiadomość o imprezie AnimeJapan 2015, która miała miejsce w ostatni weekend.

Witajcie, z tej strony ekipa filmowa.
Do premiery już tylko 28 dni!

Dzisiaj na AnimeJapan 2015 odbył się "Najlepszy pod słońcem zlot fanów" ("Tenkaichi Fan Meeting")! 1000 ludzi przyszło do auli, by spotkać się z Masako Nozawą i Goku, Ryūseiem Nakao i Freezą, Ryō Horikawą i Vegetą, a także z Masaharu Satō oraz Toshio Furukawą.

Podczas tego spotkania poza omawianiem szczegółów dotyczących filmu i scenariusza odegrano także pierwszy raz poza studiem kilka kwestii dialogowych. Ponadto kabaret Dachō Club wystąpił jako cheerleaderzy i wykonał "Kamehameha-ya" ["ya" to jedno z ich powiedzonek].

Wszyscy członkowie Dachō Club lubią Dragon Balla i już się nie mogą doczekać filmu. Pożartowali też z Freezą, co spodobało się publiczności. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem.Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker