Shounen
17 marca 2015 (20:43)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostały 32 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Ryūzaburō Ōtomo, aktualnego seiyū Shen Longa.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 32 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od Ryūzaburō Ōtomo, głosu Shen Longa.


Kiedy dowiedziałem się, że powstaje ten film, bardzo chciałem dostać rolę Shen Longa. To dla mnie zaszczyt i jestem szczęśliwy, że tak się stało. Zapewne wszyscy mają wobec niego wysokie oczekiwania, od kiedy dowiedzieli się, że scenariusz napisze sam mistrz Toriyama. To tyczy się też mnie i także muszę zaprezentować się jak najlepiej, mimo że Shen Long zawsze pojawia się na krótką chwilę... Chciałbym, żeby był trochę dłużej obecny na ekranie. (śmiech)

Shen Long przez długi czas grany był przez pana Utsumiego, którego bardzo podziwiałem. Ja staram się grać tę postać na swój własny sposób, nieco chłodniejszy. (śmiech)

O Shen Longu wskrzeszającym Freezę można powiedzieć, że po prostu robi swoje i się nie miesza, ale... to chyba typowe dla boga. (śmiech) Na pewno obejrzę ten film! Jeśli i wy pójdziecie do kina, to spełnię jedno z waszych życzeń! Musicie go zobaczyć!


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker