Cienie północy
Shounen
19 marca 2015 (21:15)
Kiedy w niedzielę (15 marca) wybiło 34 dni do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F", na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawiła się informacja o upominkach, które można otrzymać, jeśli już teraz nabędzie się bilet na seans.

Witajcie, z tej strony ekipa filmowa.
Do premiery już tylko 34 dni!
Bilety na Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" dostępne już w przedsprzedaży!

W kasach kinowych...
Możecie dostać paski z filmowymi postaciami! Są to paski do komórek z wejściem na słuchawki. Do każdego biletu można wybrać jeden, z Goku lub z Freezą. Ceny i inne informacje znajdziecie na oficjalnej stronie.

W Loppi
Zamawiając bilet za pomocą automatów Loppi dostępnych w sklepach sieci Lawson, zyskujecie dostęp do dwóch gadżetów: długopis z zawieszką oraz zegar ewolucji Freezy.

Długopis z zawieszką:
Możesz zmieniać zawieszkę w zależności od nastroju! Długopis jest w kolorze białym, ze srebrnym wkładem, tak jak Freeza.

Zegar ewolucji Freezy:
Zegar zawiera wypukłe obrazki z Freezą, który się transformuje wraz upływem czasu! Tarcza zegara zawiera główne postacie z filmu.

Ceny i szczegóły dotyczące dodatków i rezerwacji sprawdzicie tutaj.

Limitowana edycja od Amazona
Również Amazon uruchomił przedsprzedaż biletów, do których dołącza zestaw dwóch plakatów. Szczegóły i ceny na stornie internetowej.

Nie zmarnujcie okazji i zaopatrzcie się w bilet już teraz!


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker