Cienie północy
Shounen
12 marca 2015 (18:29)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostało 37 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawiła się wiadomość napisana przez Trunksa z przyszłości.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 37 dni!
Dzisiaj mamy... ohoho, co za niespodzianka!
List od Trunksa, tego z przyszłości!
Zastanawiam się, czy wyprzystojniał jeszcze bardziej.


Mam nadzieję, że dotrze do ciebie ten list, mamo. Słyszałem pogłoski, jakoby Freeza został wskrzeszony w twoim świecie. Wygląda na to, że zaszła jakaś zmiana w historii. To pewnie przez moją ostatnią podróż w przeszłość...

Zastanawiam się jednak, jak mogło do tego dojść, skoro posiekałem go na kawałki i spaliłem moją ki. Być może powinienem być bardziej uważny i upewnić się, że nic z niego nie zostało, tak by nie można go było już wskrzesić. Przepraszam, że przez moją lekkomyślność sprowadziłem na was ten problem. Żywię nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Gdyby to było możliwe, chciałbym ponownie przenieść się w czasie i walczyć u boku pana Son Goku i pozostałych, ale jestem pewny, że od ostatniego razu się znacznie wzmocnili. Nie wątpię, że ojciec również ciężko trenuje.

Ja także ostro trenuję, by chronić mój świat i ciebie w przyszłości. Wiedz, że modlę się za wasze zwycięstwo. Życzę tobie i ojcu, by wszystko skończyło się szczęśliwie.

Trunks


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker