Cienie północy
Shounen
7 marca 2015 (19:59)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostały 42 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawiła się wiadomość o prezentach, które trafią do 1,5 mln widzów, którzy jako pierwsi udadzą się na seans.

Witajcie, z tej strony ekipa filmowa.
Do premiery już tylko 42 dni!

Dzisiaj mamy ważne wieści! Wybrane zostały ekskluzywne prezenty dla fanów, którzy pójdą do kin na film Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F"!

Pierwsze 1,5 miliona widzów otrzyma Kompletny scenariusz pióra Akiry Toriyamy: JC "Boska" Edycja – Dragon Ball Tom "F", a także ekskluzywny zestaw kart, "Dragon Ball Ultimate Card Set".

Dragon Ball Tom "F" zawiera scenariusz napisany przez Akirę Toriyamę, materiały z fazy koncepcyjnej, komentarze i wiele więcej! To prawdziwy skarb! Gorąco zachęcamy do przeczytania go dopiero po seansie!

Drugi prezent to specjalny zestaw dwóch kart, który dostępny będzie jedynie w kinach. Pierwsza karta będzie do wykorzystania w karciance Dragon Ball Heroes – zawiera filmowe wersje Son Goku i Vegety. Druga, nazwana "Pełne wtajemniczenie! Licencja Super Wojownika w 5 wielkich grach Dragon Ball", pozwala zdobyć ekskluzywną zawartość w pięciu dragonballowych grach!

Więcej szczegółów na stronie filmu. Liczba prezentów ograniczona, więc nie czekajcie i 18 kwietnia stawcie się w kinach jak najszybciej!

Od dzisiaj w kinach puszczany jest także trailer filmu. Ten sam, który został niedawno opublikowany, jednakże na dużym ekranie wygląda naprawdę nieziemsko. Zachęcamy do obejrzenia!


Pięć wielkich gier, o których mowa powyżej, to: Dragon Ball Heroes: Ultimate Mission 2 (3DS), Dragon Ball Xenoverse (PC/PS3/PS4/360/X1), Dragon Ball: Zenkai Battle Royale (arcade), Dragon Ball Z: Dokkan Battle (iOS/Android) oraz Dragon Ball Z: Extreme Butōden (3DS).

Na zagranicznych stronach można się było niedawno zetknąć z plotką mówiącą o nowej mandze Akiry Toriyamy, którą miałby narysować na okazję premiery filmu, a która trafiłaby do 15 mln szczęśliwców. Najprawdopodobniej był to efekt błędnego zrozumienia tekstu dotyczącego prezentów, w którym o komiksie nie ma słowa.

Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker