Shounen
5 marca 2015 (18:12)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostały 44 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Mayumi Tanaki, seiyū Kuririna.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 44 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od Mayumi Tanaki, głosu Kuririna.


Sceny walki z udziałem Goku toczyły się w takim tempie, że Nozawa praktycznie nie mogła oderwać się od skryptu (śmiech). To było ciekawe przeżycie. Mam nadzieję, że dzieciom spodobają się te fajne walki, tak samo sceny z Kuririnem, który jest świadom bycia najsilniejszym Ziemianinem. W filmie zostaje zapytany o to, kim jest – jakie to było miłe i wzniosłe uczucie odpowiedzieć: "Jestem Ziemianinem". Bo to przecież Kuririn jest najsilniejszym Ziemianinem, a nie Satan. (śmiech)

W filmie Kuririn prowadzi uporządkowane życie, więc przypuszczałam, że nie będzie się mieszał w walkę i będzie obserwował wszystko z boku. Cieszę się jednak, że razem z Goku stanie do boju. W pewnym momencie poczułam, że Kuririn jest prawdziwie rodzinnym człowiekiem. Jest w stanie w pełni uszczęśliwić kobietę, cieszy mnie to.

Na pewne rzeczy w filmie należy zwrócić uwagę nie przez pryzmat walk, ale z punktu widzenia wojownika, który kocha swoją rodzinę. Spróbujcie porozmawiać o tym z rodzicami, po czym obejrzyjcie jeszcze raz już z tej perspektywy. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker