Shounen
1 marca 2015 (17:57)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostało 48 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawiły się komentarze od członkiń grupy Momoiro Clover Z.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 48 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od grupy Momoiro Clover Z! Dziewczyny nie tylko zaśpiewają piosenkę do filmu, ale także gościnnie użyczą głosu niektórym postaciom.


Takagi: Dragon Ball to legendarne anime, które jest chyba od zawsze... To znaczy nawet mój tata je uwielbia! Co tydzień wstawał, by obejrzeć odcinek, po czym ponownie wracał do łózka. Gdy dowiedział się, że to my zaśpiewamy główny motyw muzyczny, był bardzo podekscytowany. Założę się, że będzie w siódmym niebie, jak usłyszy, że także wystąpimy w tym filmie. (śmiech)

Sasaki: Zlecenie nam opracowania głównego motywu muzycznego było sporą niespodzianką, a co dopiero użyczanie głosu pięciu aniołom mającym takie same kolory jak my, to było wręcz szokujące.

Wszystkie: Tak, to nas naprawdę zaskoczyło.

Sasaki: Będziemy w Dragon Ballu!

Tamai: Kiedy dodaliśmy "Z" do naszej nazwy, pomyślałam "Och, to jak Dragon Ball Z", i przyznam, że z początku byłam sceptycznie do tego nastawiona (śmiech). Jednak patrząc na to, w ilu miejscach pojawia się Dragon Ball Z, myślę, że to była dobra decyzja. Teraz czuję się z nim jeszcze bardziej związania.
To wiekowe anime, dlatego nigdy bym nie pomyślała, że powierzą nam zaśpiewanie piosenki. Byłam tym niesamowicie podekscytowana, a kiedy doszło do tego podkładanie głosów, to w ogóle przekroczyło moje najśmielsze pragnienia. Myślę, że będę do końca życia pielęgnować to wspomnienie.


Ariyasu: Większość fanów serii jest prawdopodobnie ze starszego pokolenia, więc jeśli dzięki temu filmowi dowiedzą się o nas, to będę naprawdę szczęśliwa. Mam nadzieję, że zadowolimy każdego fana Dragon Balla!

Momota: Dragon Ball to anime z pokolenia naszych ojców, więc nie wiemy o nim aż tak wiele, ale nasz personel i inni ludzie we wszystko nas wtajemniczyli, nie ukrywając podniecenia. Byłyśmy szczęśliwe, ale ta radość u wszystkich wokół uszczęśliwiła nas jeszcze bardziej!


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker