Shounen
28 lutego 2015 (19:09)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostało 49 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz jednego z członków ekipy filmowej.

Witajcie, z tej strony członek ekipy filmowej.
Do premiery już tylko 49 dni!

Pewnego dnia w 2015 roku, w pewnym miejscu w Tokio...
Przeprowadzone zostały nagrania dźwiękowe do Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F". Przybyła cała obsada, w głównej mierze aktorzy głosowi, których nikomu nie trzeba przedstawiać! Zaczynałem myśleć, że nie jestem godzien oddychać tym samym powietrzem co oni...

Pośród tak przytłaczającej atmosfery nasuwało się stwierdzenie, że to miejsce jest głównym ogniwem anime. Aktorzy wchodzili do kabin jeden po drugim, skąd wydobywały się głosy... Goku, Freezy i całej reszty!

Co więcej, skrypt został podzielony na 5 sporych tomów! Mimo niemałej objętości ekipa poradziła sobie z nim z niezwykłą ekspresją, czego można było się spodziewać.

Mimo że nie byliśmy w kinie, w powietrzu czuć było było napięcie i radość. To zdecydowanie będzie coś wyjątkowego, kiedy trafi na duży ekran! Zostało już tylko 49 dni, wytrzymajcie jeszcze trochę!


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker