Cienie północy
Shounen
23 lutego 2015 (19:28)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostały 54 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Masako Nozawy.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 54 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od osoby ściśle związanej z Dragon Ballem, Masako Nozawy, głosu Son Goku i Son Gohana.


Po zakończeniu Battle of Gods pomyślałam, że prędzej czy później powinni zrobić sequel, ale nie spodziewałam się, że nastąpi to aż tak szybko. Kiedy dowiedziałam się, że będzie kolejny film, byłam szczęśliwa i podekscytowana. W związku z tym, że tym razem scenariusz od podstaw napisał mistrz Toriyama, nie mogłam się doczekać, aż zapoznam się z jego treścią. Miałam kilka pomysłów, jak mogłaby się potoczyć historia Goku, ale kiedy przeczytałam scenariusz, to ciągle powtarzałam: "Wow, na to bym nie wpadła!". Moje oczekiwania zostały wywrócone do góry nogami na plus. "Mistrz w dobrej formie!", pomyślałam. Film jest świetny, byłam podekscytowana, czytając scenariusz. Kiedy ludzie obejrzą całość, z muzyką i animacją, będą się ekscytować jeszcze bardziej.

Ryūsei Nakao, głos Freezy, od małego odgrywał ważne role, więc rozumiemy się nawzajem, co niewątpliwie ułatwia nam pracę. Odkąd odegraliśmy pierwszy dialog, każde z nas dobrze wiedziało, co drugie będzie robić dalej. Jestem pewna, że Ryūsei czuł to samo. To był zaszczyt pracować z nim ponownie.

Film ma wiele atrakcji, których nie mogę teraz ujawnić, ale powiem wam, że jako całość jest naprawdę zabawny, a walki są niesamowite, zresztą jak zawsze! Myślę, że tym razem twórcy podeszli do tych kwestii nieco inaczej niż dotychczas.

Jestem pewna, że jesteście ciekawi obecności Freezy w tym filmie, ale zepsułabym wszystkim odbiór, gdybym teraz powiedziała, co i jak się wydarzy, więc musicie zobaczyć to sami.

Dobra! Ekscytujcie się i śmigajcie do kin!
Mam nadzieję, że obejrzy go każdy człowiek na świecie.

Zmieniłem się od ostatniego czasu! Musicie to zobaczyć!


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker