Katz
12 listopada 2015 (20:39)
W sieci pojawił się skan z jednej z japońskich gazet zawierający tytuły oraz opisy do nadchodzących odcinków Dragon Ball Super. Nie możemy potwierdzić autentyczności zdjęcia, niemniej prezentujemy poniżej jego zawartość.

Na specjalną uwagę zasługuje opis odcinka nr 22, ponieważ odbiega od fabuły znanej z filmu Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F"


Odcinek 19 (15 listopada):
"Ponowna rozpacz! Wskrzeszenie złego tyrana Freezy!"
Son Goku i Vegeta trenują na planecie Beerusa. Każdego dnia starają się sprostać trudnym zadaniom, jakie przydzielił im Whis. W międzyczasie gdzieś w kosmosie pozostałości po armii Freezy (złym tyranie pokonanym przez Goku) mają problem z buntownikami na podległych im planetach.

Odcinek 20 (22 listopada):
"Ostrzeżenie od Jaco! Nadciąga Freeza z tysiącem żołnierzy!"
Freeza zostaje przywrócony do życia dzięki Smoczym Kulom. Postanawia podjąć się 4-miesiącznego treningu, by móc zemścić się na Goku. Kilka miesięcy później na Ziemię przybywa galaktyczny patrolowiec Jaco, aby odwiedzić Bulmę i poznać człowieka, który pokonał Freezę.

Odcinek 21 (29 listopada):
"Początek zemsty! Armia Freezy uderza na Gohana!"
Bulma dowiaduje się od Jaco, że wskrzeszony Freeza kieruje się na Ziemię wraz z tysiącem żołnierzy i zaatakuje za godzinę. Śpieszy się, by przekazać te informacje Whisowi, ale nie może się z nim skontaktować. Czoła Freezie stawia pięciu wojowników przebywających na Ziemi (w tym Gohan i Piccolo). Armia Freezy na zachętę otrzymuje propozycję, że ktokolwiek zabije Kuririna, otrzyma w nagrodzie dowolną planetę.

Odcinek 22 (6 grudnia):
Po treningu odbytym wspólnie z Freezą, odradzając się jako najsilniejszy wojownik, Tagoma bezlitośnie atakuje Gohana i resztę. Później zamienia się ciałami z Ginyū (poprzednio kapitanem najsilniejszego oddziału armii Freezy, który w związku ze swoją specjalną zdolnością utknął w postaci żaby) i zyskuje jeszcze większą moc.

Dla odcinka 22 tytułu nie podano.
komentarze (8)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker