Katz
20 czerwca 2015 (23:21)
W dniu dzisiejszym, w sierpniowym numerze V Jumpa, ukazał się pierwszy rozdział mangi Dragon Ball Super autorstwa Toyotarō – będącej adaptacją nadchodzącej serii anime.


Pierwszy rozdział ukazuje perypetie Son Goku, który w czasach pokoju zostaje zmuszony do podjęcia pracy. Pojawiają się też Whis i Beerus opowiadający o Saiyaninie ze swojego snu. Warto odnotować, że na stronie tytułowej (powyżej) znajduje się Smocza Kula z dziewięcioma (!) gwiazdkami, brakuje natomiast kuli sześciogwiazdkowej. Zwykłe przeoczenie czy może zapowiedź nowego wątku?

Na ten moment ciężko powiedzieć, jak to wszystko będzie wyglądać, skoro rozdziały wydawane będą raz w miesiącu. Nie wiadomo też, czy wydarzenia w mandze w stu procentach będą się pokrywać z tymi w anime. W rozdziale znajduje się mniej więcej 70% tego, co mogliśmy zobaczyć w telewizyjnej zapowiedzi anime opublikowanej w ubiegłym tygodniu.


W sieci rozdział jest już dostępny z fanowskim tłumaczeniem również w polskiej wersji językowej.

Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (7)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker