Cienie północy
Shounen
17 lutego 2018 (17:21)
W najnowszym, kwietniowym V Jumpie zaprezentowano projekty "ostatecznej formy" Son Goku – Ultrainsynktu – która już wkrótce pojawi się w anime Dragon Ball Super. Jeden projekt autorstwa Toriyamy (większy) oraz drugi przedstawiający, jak postać będzie wyglądała w wersji animowanej.

Nareszcie się pojawia! Ostateczna forma Son Goku!
Jego ciało reaguje samoistnie na każdy atak i kontratakuje! Nadszedł czas ujawnienia w pełni opanowanej formy Ultrainsynktu! Oto najpotężniejszy Son Goku w historii, więc spodziewajcie się wielkich rzeczy!

O białych włosach u Saiyan Toriyama mówił już w 2016 roku w wywiadzie Tori-Toyo podczas rozmowy z Toyotarō, kiedy odpowiadał na pytanie dotyczące przemiany w Super Saiyanina Blue:

Toriyama: W Battle of Gods były czerwone, więc pomyślałem, że w Fukkatsu no "F" powinny być niebieskie. To właściwie wszystko. (śmiech) Rozważałem też biały kolor, ale gryzłby się z "następnym przeciwnikiem", więc zostawiłem go na inną okazję. (śmiech)

Najbliższy, 128 odcinek anime zostanie wyemitowany 18 lutego 2018. Do końca pozostały już tylko cztery – seria zamknie się w 131 odcinkach, z czego ostatni ukaże się 25 marca. W dniach 25 lutego oraz 11 marca nie będzie emitowane z powodu transmisji maratonów z Tokio i Nagoi.
komentarze (1)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker