Katz
19 stycznia 2017 (20:16)
W najnowszym, marcowym numerze magazynu V Jump, którego premiera za 2 dni, pojawiła się szczątkowa zapowiedź nowej sagi serii Dragon Ball Super wraz z projektami dwóch nowych postaci autorstwa Akiry Toriyamy.

Na skanie widzimy androidy #17 i #18 oraz nieznanego dotąd Boga Zniszczenia wraz z jego opiekunem, jak również stadion, na którym będą odbywać się walki.


Walka rozpocznie się w niedzielę 5 lutego! Nowy rozdział startuje w lutym, tymczasem mamy pierwsze informacje na ten temat!

Za historię w nowej sadze odpowiada oczywiście mistrz Akira Toriyama! Przedstawiamy kilka projektów, które wykonał na potrzeby nowej sagi!

Te bliźniaki także wezmą udział w walce!
Czy gdy spełni się obietnica Króla Wszechrzeczy względem Goku, wszystkie 12 wszechświatów będzie zagrożonych?! Odbędzie się wielka walka, w której udział weźmie po 10 przedstawicieli z każdego wszechświata!

Android #17: Stanie się sojusznikiem! Na jego opasce na lewym ramieniu widzimy napis "Ranger" (pol. leśniczy).

Android #18: Jest teraz cudowną mamą! Z pewnością będzie solidnym wsparciem. Czy pokusi się o jakiś wspólny atak z Kuririnem albo #17?!

Nowy Bóg Zniszczenia wraz z aniołem?!
Oprócz Champy i Beerusa pojawią się także inni Bogowie Zniszczenia. Ten ma brodę!

Jest i stadion, który będzie sceną tego spektaklu!
Ma dziwny kształt, coś na kształt bączka! Pośrodku areny jest filar służący jako zegar. Naokoło są trybuny dla widzów, a kawałek dalej tron dla Króla Wszechrzeczy.

W gazecie wspomniano również, że wraz z nową sagą wystartuje nowy opening – z piosenką Genkai Toppa x Survivor w wykonaniu Kiyoshiego Hikawy.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker