Katz
29 czerwca 2015 (22:39)
W najnowszym wydaniu japońskiego tygodnika Weekly Shōnen Jump (#31/2015) znalazło się miejsce dla nowej serii anime Dragon Ball Super, której premiera już w najbliższą niedzielę. Konkretnie opisano w nim zarys fabuły pierwszego odcinka.

Odcinek 1: "Kto zgarnie 100 milionów zeni z Nagrody Pokoju?!"

Na Ziemi pokój, to Goku pracuje?!
Pół roku po zaciętej walce z Majin Buu dni mijają spokojnie. Goku z woli Chi Chi podejmuje się pracy na roli, szukając przy tym wolnej chwili na trening. Tymczasem Gohan i Videl, świeżo upieczeni nowożeńcy, żyją szczęśliwie, ale...?!

Tym samym mamy podany konkretny przedział czasowy, w którym rozpoczyna się anime – pół roku po walce z Majin Buu to listopad roku 774.

W gazecie znalazła się też wzmianka o pobocznych przygodach Gotena i Trunksa:

Goten i Trunks w tym tygodniu: Co wybiorą na prezent ślubny?!
Goten zamierza wręczyć Gohanowi prezent ślubny, a Trunks będzie służyć mu radą! Co wymyślą?!


Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (6)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker