Forum Dragon Ball Nao

» J-music - temat ogólny

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 21, 22, 23  

Czy lubisz japońską muzykę?

Czy lubisz japońską muzykę?
Tak 75,27% 70 75,27%
Nie 10,75% 10 10,75%
Nie mam pojęcia co to 13,98% 13 13,98%
Wszystkich głosów: 93
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Revania napisał(a):
Będzie to mój pierwszy post na tym forum, akurat w tym temacie ponieważ moim głównym hobby od roku jest jrock .
Brawo! Witaj wśród nielicznych fanów j-rocka na tym forum. Ostrzegam Cię też, że mamy tu zagorzałe grono wrogów, o czym zapewne szybko się przekonasz. Jednak w naszej trójcy (ja, edhel i nasz przywódca i bóg Kamzo) zawsze będziesz miała oparcie.

Jeśli chodzi o Diru, to raczej słabo ich znam. Mam raptem 10 ich kawałków, które lubię i cenię. Najbardziej przypadł mi do gustu "Cage" i wspomniana przez Ciebie "Umbrella".

Poza tym nie jesteś jedyną fanką Diru na tym forum, bo nasz spec od j-music Kamzo, też ich uwielbia.

Odbiegając od tematu. 30 maja już minął, ale faktem jest, że najnowszy singiel L'arc~en~Ciel już jest. Jestem na etapie pobierania z emule. Już nie mogę się doczekać.

P.S. Revania, dzięki za obronę płci Hyde w temacie "Oceń poprzednika". Franciszek nienawidzi j-music tylko i wyłącznie dlatego, że są "niemęscy". Muzyki nigdy nie słuchał. Uważaj na niego.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
Ostrzegam Cię też, że mamy tu zagorzałe grono wrogów, o czym zapewne szybko się przekonasz.
Nie przejmuj się, ja lubię czasem pokłócić się z kimś, kto się rzuca o byle co dla sportu .

P.S. Revania, dzięki za obronę płci Hyde w temacie "Oceń poprzednika". Franciszek nienawidzi j-music tylko i wyłącznie dlatego, że są "niemęscy". Muzyki nigdy nie słuchał. Uważaj na niego.
Mam uważać? A co mi zrobi? Nalot na chatę ? Już zdążyłam się z nim zetknąć, dla mnie to mało inteligentny cham i nic poza tym .

Jeśli chodzi o Diru, to raczej słabo ich znam. Mam raptem 10 ich kawałków, które lubię i cenię. Najbardziej przypadł mi do gustu "Cage" i wspomniana przez Ciebie "Umbrella".
Do "Cage" jest fajny teledysk. Z resztą Diru ma wiele fajnych teledysków, mój ulubiony to ten do "[KR]cube" (rzecz dzieje się w klubie, Die jest tam mordercą, który na końcu strzela do Kyo i Toshiyi. Kyo jest alfonsem, Toshiya prostytutką, Kaoru barmanem, a Shinya kolejnym mordercą), bardzo fajny jest też do "Myaku", o dziewczynie, która zabija swojego ojca (o ile dobrze pamiętam, wiem, że to była kobieta zabijająca faceta oraz do "Raison D'etre" (ten po prostu trzeba obejrzeć).

Jeśli chodzi o muzykę, to polecałabym ściągnąć płyty "Macabre", "Vulgar" i "Withering to Death". Chętnie bym wrzuciła, ale upload mi nie działa, mogę ładować tylko pliki do 1 mega, potem mi się rozłącza . Na szczęście Dir to taki zespół, którego muzykę można bez problemu znaleźć na mule, soulseeku i innych programach .

Poza tym nie jesteś jedyną fanką Diru na tym forum, bo nasz spec od j-music Kamzo, też ich uwielbia.
Tak, zauważyłam jak przeglądałam temat. Większości postów niestety dokładnie nie czytałam, bo można dostać oczopląsu od tych małych literek i koloru skina...
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dwa posty pod rząd, wow Informuję o tym ponieważ obiecany edit również został zrobiony Zacznijmy może od wydarzenia nr. 1 w ciągu ostatnich dni, czyli pojawienia się Revanii. Witam w gronie zwariowanych fanów J-Music. Mam nadzieję, że szybko nas nie opuścisz

Revania napisał(a):
Na koncert na pewno jadę, na 100%. Nawet gdybym była umierająca, to musiałabym ich zobaczyć na żywo i to w dodatku w naszym pięknym kraju!
Mój znajomy także się wybiera (w dodatku z mojej mieściny . Też bym z chęcią pojechał, ale... raczej środki finansowe nie pozwolą na to.

Revania napisał(a):
No dobra, na razie starczy na temat Dira, jak ktoś chce pogadać, to ja bardzo chętnie ^^. Ostatnio w ogóle ciężko mi się skupić na innych zespołach, więc jak kogoś interesuje to, czego słucham, może popatrzeć:

http://www.last.fm/user/LadyRevania/
Patrząc na to czego słuchasz, spokojnie powinnaś się tu odnaleźć

Dominika napisał(a):
i nasz przywódca i bóg Kamzo
Proszę Dominiko, jeszcze sobie nasza nowa duszyczka pomyśli, że jestem nie wiadomo kim ^_^'

Revania napisał(a):
Z resztą Diru ma wiele fajnych teledysków, mój ulubiony to ten do "[KR]cube"
Również uważam, że to jeden z lepszych Nie ukrywam również, że najbardziej podoba mi się w nim Toshiya

Revania napisał(a):
Jeśli chodzi o muzykę, to polecałabym ściągnąć płyty "Macabre", "Vulgar" i "Withering to Death".
Ja bym dorzucił jeszcze do tego grona "Gauze" Natomiast jeżeli miałbym wybrać najsłabszą płytę to bez wątpienia wskazałbym "Kai". Mixowanie piosenek rzadko wychodzi im na dobre....

Revania napisał(a):
bo można dostać oczopląsu od tych małych literek i koloru skina...
Kolor nie zmienił się od daaaawna (właściwie to chyba nigdy ?). Radzę się przyzwyczajać

A teraz coś ode mnie czyli dwa X'owe newsy!

Pierwszy dotyczy plotek na temat zejścia się zespołu... Podobno Toshi wspomniał, że gdyby powrót miał nastąpić to stałoby się to w grudniu tego roku... Czyżby wielki koncert w Tokyo Dome?

Drugi "niułs".
Nareszcie zostanie wydany na DVD koncert z 1994 roku, który odbył się oczywiście w Tokyo Dome!! Można kupić (od lipca) zestaw zawierający występ z 30 grudnia (2 DVD. Aoi Yoru czyli Blue Night) za 5,000 yenów, a także z 31 grudnia (2 DVD. Shiroi Yoru czyli White Night) także za 5,000 yenów. Lub coś ekstra Dwa koncerty razem, do tego jeszcze jedna DVD zawierająca 50 minut materiału "poza sceną" i CD z "Longing - Fumikireta melody" (demo tego utworu X JAPAN rozdali kilku fanom po koncercie). Cena tego cudeńka: 20,000 yenów.

1994.12.30 <Tokyo Dome> Tokyo Dome 2 Days, Blue Night

01 - AMETHYST (S.E.)
02 - X
03 - JOKER
04 - DAHLIA
05 - SCARS ON MELODY
06 - WEEK END
07 - STANDING SEX
08 - HEATH SOLO
09 - DRUM SOLO
10 - hide NO HEYA
11 - TOSHI SOLO ~ SAY ANYTHING
12 - ROSE OF PAIN (ACOUSTIC)
13 - PIANO SOLO
14 - KURENAI
15 - ENDLESS RAIN
16 - CELEBRATION
17 - ORGASM
18 - RUSTY NAIL
19 - LONGING
20 - TEARS (S.E.)
21 - SAY ANYTHING (S.E.)

1994.12.31 <Tokyo Dome> Tokyo Dome 2 Days, White Night

01 - AMETHYST (S.E.)
02 - RUSTY NAIL
03 - MC MENT 01
04 - WEEK END
05 - MC MENT 02
06 - DAHLIA
07 - MC MENT 03
08 - SCARS ON MELODY
09 - STANDING SEX
10 - HEATH SOLO
11 - DRUM SOLO
12 - hide NO HEYA ~ CELEBRATION
13 - TOSHI SOLO ~ SAY ANYTHING ~ ROSE OF PAIN
13 - ROSE OF PAIN (ACOUSTIC)
14 - MC MENT 04
15 - PIANO SOLO
16 - KURENAI
17 - ENDLESS RAIN
18 - JOKER
19 - ORGASM
20 - X
21 - LONGING ~TOGIRETA MELODY~
22 - SAY ANYTHING (S.E.)
23 - TEARS (S.E.)
24 - UNFINISHED (S.E.)

To wszystko. Teraz jeszcze czekam na nowe single Nightmare i Gackta

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
Zacznijmy może od wydarzenia nr. 1 w ciągu ostatnich dni, czyli pojawienia się Revanii. Witam w gronie zwariowanych fanów J-Music. Mam nadzieję, że szybko nas nie opuścisz
Numer 1? O, jakie miłe przyjęcie, dzięki .

Mój znajomy także się wybiera (w dodatku z mojej mieściny ). Też bym z chęcią pojechał, ale... raczej środki finansowe nie pozwolą na to.
Masz jeszcze trochę czasu, jeżeli trochę ruszysz głową, na pewno uda ci się znaleźć pieniądze. Najlepiej po prostu poszukać pracy, ewentualnie od kogoś pożyczyć. Ja czekam aż mi NIP przyjdzie, wtedy wypłacą mi kasę za robotę i będę mogła w końcu kupić bilet .

Proszę Dominiko, jeszcze sobie nasza nowa duszyczka pomyśli, że jestem nie wiadomo kim ^_^'
Ty patrz, mój mózg nawet nie zarejestrował tego, że zostałeś nazwany "przywódcą" i "bogiem"

Również uważam, że to jeden z lepszych Nie ukrywam również, że najbardziej podoba mi się w nim Toshiya
Po mnie nietrudno się spodziewać, że najbardziej podobał mi się wokalista. Bardzo pasowało mu to futerko, takie twarzowe było . Poza tym nie miał mocnej tapety na twarzy, która mu chyba nigdy nie pasowała. (najgorzej to chyba wyglądał w teledysku do "Garden", po prostu padłam jak go zobaczyłam. Po prostu dziewczynka, a nie Kyo !)

Ja bym dorzucił jeszcze do tego grona "Gauze" Natomiast jeżeli miałbym wybrać najsłabszą płytę to bez wątpienia wskazałbym "Kai". Mixowanie piosenek rzadko wychodzi im na dobre....
Zastanawiałam się czy dopisać "Gauze", ale doszłam do wniosku, że ograniczę się do tych trzech, bo najchętniej to bym wypisała wszystko . Co do "Kai", to mam to na dysku, leży sobie i leży, ale jakoś nieszczególnie mam to ochotę przesłuchać, bo ja miksowanych utworów wręcz nie znoszę, nie trawię, nie cierpię (niepotrzebne skreślić ;P).

A jak ci się podoba "Marrow of a Bone"?


Co do newsa X'owego, to ja nie rozumiem po co oni mają się z powrotem schodzić. To już nie będzie to samo...


Jeszcze pytanie: czy znacie może zespół D'erlanger? Ja poznałam ich właściwie przypadkiem, właśnie przesłuchuję płytę "la vie en rose", jesli ktos miałby coś jeszcze ich, to błagam o wrzucenie @@
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Revania napisał(a):
Masz jeszcze trochę czasu, jeżeli trochę ruszysz głową, na pewno uda ci się znaleźć pieniądze. Najlepiej po prostu poszukać pracy, ewentualnie od kogoś pożyczyć. Ja czekam aż mi NIP przyjdzie, wtedy wypłacą mi kasę za robotę i będę mogła w końcu kupić bilet
Takich dużych sum nie pożyczam, z zasady. Pracy mam dość po wakacjach 2006, które całe przepracowałem. W tym roku postanowiłem głównie odpocząć Oczywiście, gdyby pieniądze spadły mi z nieba, albo wygrałbym w jakąś zdrapkę to byłby to jeden z moich nr. 1 na liście wydatków

Revania napisał(a):
Ty patrz, mój mózg nawet nie zarejestrował tego, że zostałeś nazwany "przywódcą" i "bogiem"
Ale to tylko dlatego, że po części przyczyniłem się do ich pierwszych kroków w J-Music Teraz rządzą tu Videl i edhel. Dorzucimy tu jeszcze Ciebie i będzie piękny kobiecy triumwirat Jestem za

Revania napisał(a):
A jak ci się podoba "Marrow of a Bone"?
Dobra płytka Nie nadzwyczajna, ale oceniam ją pozytywnie. Pojawiały się głosy, że jest zbyt amerykańska, ponieważ wraz z nią, Diru wkracza również na rynek w USA. Ja się z tym osądem zupełnie nie zgadzam. To wciąż stary, dobry Deg. Kilka ostrzejszych utworów (choć przyznam, że w "CLEVER SLEAZOID" Kyo mógłby wyraźniej śpiewać i jak zawsze kilka spokojniejszych, bardziej melodyjnych. To coś, do czego jestem u Dira przyzwyczajony. 13 utworów plus 3 z bonus CD (w wersji limitowanej) - świetny prezent dla fanów Ogólnie oceniam album na 7,5/10.

Revania napisał(a):
Co do newsa X'owego, to ja nie rozumiem po co oni mają się z powrotem schodzić. To już nie będzie to samo...
To fakt, większa część mnie obawia się zburzenia dawnego wizerunku X'a i legendy jaka ich otacza. Poza tym, bez hide X JAPAN to dla mnie nie to samo. Niech sobie inni gadają co chcą...
Z drugiej strony... W głębi duszy jakaś część mnie chce tego powrotu. W końcu to aż (lub tylko...) 4/5 mojego ulubionego zespołu, i z chęcią zobaczyłbym ich ponownie na scenie. Poza tym, wierzę w ich umiejętności i talent, dlatego nie obawiałbym się klapy.

Revania napisał(a):
Jeszcze pytanie: czy znacie może zespół D'erlanger? Ja poznałam ich właściwie przypadkiem, właśnie przesłuchuję płytę "la vie en rose", jesli ktos miałby coś jeszcze ich, to błagam o wrzucenie @@
Właściwie to pierwsze słyszę. Pewnie jakiś raczkujący zespół indies

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
Dobra płytka Nie nadzwyczajna, ale oceniam ją pozytywnie. Pojawiały się głosy, że jest zbyt amerykańska, ponieważ wraz z nią, Diru wkracza również na rynek w USA. Ja się z tym osądem zupełnie nie zgadzam. To wciąż stary, dobry Deg. Kilka ostrzejszych utworów (choć przyznam, że w "CLEVER SLEAZOID" Kyo mógłby wyraźniej śpiewać ) i jak zawsze kilka spokojniejszych, bardziej melodyjnych. To coś, do czego jestem u Dira przyzwyczajony. 13 utworów plus 3 z bonus CD (w wersji limitowanej) - świetny prezent dla fanów Ogólnie oceniam album na 7,5/10.
Zgadzam się z tobą pod tym względem i dziwię się osobom, które uważają, że to jeden, wielki wrzask. Mam na to swoją teorię: dla niektórych ta płyta może być za mocna, jeśli ktoś na przykład słucha k-popu... Oo Ja zanim zaczęłam interesować się jrockiem, to słuchałam Cradle Of Filth, a Dani'ego Kyo w krzykliwości nie przebije, bo Kyo przynajmniej śpiewa . Z tej płytki bardzo lubię "The Pledge", chociaż ogólnie wszystkie utwory mi się podobają. Za to te wersje z bonusowej płyty są dla mnie nudne, mogliby nagrać inną linię wokalu, a nie wrzucić tą samą i inny podkład muzyczny.

To fakt, większa część mnie obawia się zburzenia dawnego wizerunku X'a i legendy jaka ich otacza. Poza tym, bez hide X JAPAN to dla mnie nie to samo. Niech sobie inni gadają co chcą...
Z drugiej strony... W głębi duszy jakaś część mnie chce tego powrotu. W końcu to aż (lub tylko...) 4/5 mojego ulubionego zespołu, i z chęcią zobaczyłbym ich ponownie na scenie. Poza tym, wierzę w ich umiejętności i talent, dlatego nie obawiałbym się klapy.
Właśnie o to chodzi, bez hide to nie będzie to samo... Muzykami na pewno są dobrymi, ale czy uda im się wrócić na ta scenę? Takie powroty nie zawsze były dobrym pomysłem...

Właściwie to pierwsze słyszę. Pewnie jakiś raczkujący zespół indies
Nie trafiłeś. Zespół kiedys istniał, niedawno się reaktywował (niestety, mam ich najstarszą płytę, innych znaleźć nie mogę). Trafiłam na nich, bo znajoma wysłała mi jakąś mp3 i pyta czy to Kyo śpiewa (było podpisane, że to Kyo). Ja słucham i jakoś obco ten głos brzmi. Pogrzebałam trochę w googlach i dowiedziałam się, że to zupełnie inny Kyo, a w D'erlanger jest wokalistą. Co więcej, był wokalistą w Saver Tiger i przyjaźnił się z hide .

http://www.last.fm/music/Saver+Tiger/+wiki
http://www.last.fm/music/D%27ERLANGER/+wiki
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Revania napisał(a):
Właśnie o to chodzi, bez hide to nie będzie to samo... Muzykami na pewno są dobrymi, ale czy uda im się wrócić na ta scenę? Takie powroty nie zawsze były dobrym pomysłem...
Mnie ciekawi, jak będzie grał SKIN, bo tak chyba ma sie nazywać zespół Gackta, Yo-chana, Sugizo i Miaviego. DVD "Aoi Yoru" i "Shiroi Yoru" będą dla fanów smacznym kąskiem. Co do reaktywacji zespołu, to jestem strasznie ciekawa, jak to będzie. Czy to dobry pomysł, oceniać będę po usłyszeniu kilku nowych kawałków. Boję się trochę, że te nowe utwory będą pozbawione tego charakterystycznego klimatu, jaki był w dawnych produkcjach zespołu.

Na razie tyle, bo mam niezłą gonitwę w szkole.

Papatki.

PS. Jak Wam się podoba moja sygnatura?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.793
Posty: 514
Skąd: Pluton
Aaaajjj przeżyłam, przetrwałam, wygrałam (bo przetrwałam) i jestem - tak czy inaczej było fajnie XD. ŁA! Ale się cieszę!

Mimo, że padnięta (dzisiaj wracałam 3 pociągami, autobusem i piechotką - zaliczając jeszcze rano ostatnie muzeum jakie chyba było możliwe do zobaczenia -.-" - pominę fakt, że nawet nie pamiętam o czym było^^), to pełna energii ponieważ....:

Kamikadze napisał(a):
No dobra, zeszło mi trochę dłużej niż planowałem, ale skoro Cię nie ma to chyba nie problem ? Poza tym... strasznie się stęskniliśmy więc wracaj już jak najszybciej
Ojj jak miło, kto by pomyślał, ze ktoś się stęskni^^ (tylko, czy szczerze? )
Nawet nie wiecie jak ja się za Wami stęskniłam XD (...!), z wielką radością (mimo, że nie wiem od czego zacząć) biorę się za pisanie, bardziej lub mniej udane^^ Ajjj jeszcze raz -> ale sie cieszę^^ (jeśli głupio brzmi, to wybaczcie moją szczerą radość XD - ale czasami człowiekowi niewiele do szczęścia potrzeba^_~).

No to zaczynam

Na pierwszy ogień newsik/info. - nawiązujący do tego co napisał Kamil - i nie tylko (chyba, że ze zmęczenia źle przeczytałam i jednak o tym wspomniałeś już)

ozmaK|Kamzo napisał(a):
Na razie pozostaje czekać na wykonanie Yoshiki & Toshi
Owe wykonanie chłopcy nagrali już w marcu (niestety nie dane mi było posłuchać, teraz mam czas to pogrzebie w necie) - piosenka dedykowana hide. Utwór ma zostać wydany na płycie, a w planach jest także trasa koncertowa m.in. z Patą i Heath'em + paru innych gitarzystów.

Kamillo napisał(a):
Eee, wiesz... rozmyśliłem się, portfel pustkami ostatnio świeci
Jesteś pewien ? Zastanów się dobrze


Kamil napisał(a):
Jeżeli dobrze pamiętam to leci już od 7 stycznia tego roku Gackt gra Uesugi Kenshina, i w tej postaci widać go także na okładkach zapowiadanego singla "Returner". Możecie zobaczyć je na stronie Gackto, http://www.dears.ne.jp/home.html Dodam także, że ponownie zmieniła wygląd (Uesugi Gackt znowu na pierwszym planie ). Poza tym, do utworu "Returner" został też już nakręcony PV Na http://www.dears.ne.jp/discography.html można przesłuchać krótkiego sample'a.
1. Trzeba będzie poszukać (odnośnie tego, ze od 7 stycz. leci)
2. Of course orientuję się kogo gra Gacuś, przyjemny charakterek
3. Ajjj no i po krótkich włosach - mnie to nie przeszkadza XD ale to chyba "wizerunek filmowy" bo tak, to ma normalne^^ (przynajmniej tak mi sie wydaje patrząc na niektóre filmiki mówiące o tym serialu, choć już sama nie wiem )
4. Dzięki wielkie za linka do miniPV (tudzież niejakiego sample'e), jakoś nie wpadłam na to, że czasem można znaleźć coś ciekawego na oficjalnych stronach

Kamzuś napisał(a):
Możemy liczyć na jakieś zdjątko ??
Raczej nie XD (póki co)
Uno -> moja kamerka jest przyklajstrowana tak, że zdjecie nie obejmie tego
Duo -> muszę skończyć galeryjkę gitarek na ścianie XD (jest jeszcze tego niewiele, muszę dokupić ramki i... doczekać się na gwoździe, co pewno szybko nie nastąpi )
Ale może jak wszystko wyszlifuję - co zajmie trochę czasu to...

Pan K. napisał(a):
Znam, i BARDZO lubię to zdjątko (mała ciekawostka. Zdjęcie hide wykorzystane w tym dziele pochodzi z The Last Live).
Hmm... cóż, charakterystyczna marynarka mówi sama za siebie

Kirirto - brzmi po prostu jak kolejny utwór Pierrota, ale nie ukrywam, że jednak brzmi przyjemnie dla ucha
Ten owszem, ale są też inne, które bardziej lub mniej (ale zawsze!) przypadły mi do gusty - odbiegające od stylu Pierotta, niestety mało posiadam na kompie Jego utworów. Jednak Decide niezmiernie polubiłam

To co wyżej napisał(a):
Kamzo ma kilka rozrzuconych luzem utworów i płytę "Finale", w której żaden utwór nie jest podpisany ^_^... Wstyd się przyznać, bo większość "działów" mam uporządkowaną idealnie, ale na Pierrota jeszcze nie przyszła kolej ^_^'
Ajjj jak tak możesz Ja staram się mieć wszytko ładnie uporządkowane
Do roboty, toż to sama przyjemność!^^
Ps. jednak nie mogę swojej kolekcji porównywać do Twojej

Kamyczek napisał(a):
ale teraz... mają ich znaaacznie więcej
Mówisz o sobie ?

Ka.. coś tam napisał(a):
Tak więc z góry uprzedzam, TU nie będzie rozmówek o koreańskiej muzyce Nazwa tematu mówi zresztą sama za siebie. Jeszcze słówko o rzeczach made in South Korea.
Coś jednak mi się zdaje, że koleżanka nie zorientowała się, gdzie jej post został przeniesiony^^ Chyba, że po prostu nie miała ochoty nic napisać o rzeczach made in japan

Kamek napisał(a):
Oczywiście, że wiedziałem . Powiem więcej, nawet kilka razy o nim wspominałem, choć chyba nie podałem linku bo jego istnienie wydawało mi się takie oczywiste
Oczywiście, że nie wątpiłam w to, że wiedziałeś XD A że wspominałeś to... to już inna sprawa XD. No ale oczywiste jest to, że dla mnie wszytko jednak nie jest tak oczywiste jak oczywiste (oczywiście) mogłoby by się wydawać^^

Zo-kam napisał(a):
Ann napisał(a):
A ja mam do Was pytanko, czy posiadacie może utwór Girugamesh - "Owari to Mirai"? ( http://www.youtube.com/watch?v=gvqkMzVxe8E )


Niestety nie
A ja już mam Postanowiłam sie zdeterminować przed wyjazdem i obcykać jak ściągać mp3 z youtube, pliki owszem mają mały rozmiar ale dźwięk mimo tego jest dobry^^ Powiedz przynajmniej, czy Ci się piosenka podoba ?

Bardzo dobrze !! Trzeba szerzyć X-ism, a potem rozwlekać "chorobę" na inne dzieła. Hahahahaha!!
szerzyć.... szkoda tylko, ze megupload protestuje do tej pory i nie udało jej sie jeszcze tego ściągnąć (muszę jej po przesyłać po kawałku). Dodam jeszcze, że jeżeli uda jaj się dostać bilety (a raczej osobie, z którą miałaby się wybrać) to zawita na Hammer Fesival (żeby była jasność - Ona, nie ja ).

Wszystkie newsy dotyczące J-Music są interesujące Tylko po prostu jedne mniej, a inne bardziej
Ajjj, a żeś subtelnie ujął swoją opinię^^

Kamzo napisał(a):
daje się odczuć szczególnie na płycie "Vanishing Vision"
A no właśnie, muszę wspomnieć, że niedawno odkryłam 'nowy' urok tej tytułowej piosenki XD

Senior K. napisał(a):
Tak jak moja siostra
A konkretniej co masz na myśli
Ps. Moje imię już widnieje na sygnaturce i wcale nie brzmi jednak Aiko... Tylko Aoi (musiałam! nie mogłam się przemóc) z dodatkiem XD. Ale jak macie ochotę to możecie do mnie mówić tak, czy tak, albo tak jak do tej pory (wow ale macie wybór )

Ps.2. W sumie to mi szkoda, że nie Aiko Ale jakby było na odwrót, to szkoda by mi było Aoi

K.A napisał(a):
No ja już się zgłosiłem
A ja już mam I muszę dodać, że piosenka Dolly zdecydowanie najbardziej mnie 'ponownie' urzekła (biorąc pod uwagę, ze znalam te utwory już wcześniej), bardzo przyjemnie mi się przy niej spało w pociągu (absolutnie nie mówię tego pod złym kątem!!!).

Gentelman (?) K. napisał(a):
W tym miejscu chciałbym podziękować Ani zwanej też edhel, za wszystkie utwory MUCC'a, jakimi nas uraczyła. Nie pominąłem żadnego, i ściągnąłem wszystkie. Muszę przyznać, że był to mój pierwszy prawdziwy kontakt z tym zespołem, mimo, że istnieje już od dość dawna i zyskał sobie niemałą sławę. Wrażenia - jak najbardziej pozytywne Nie wykluczam w najbliższym czasie możliwości poznania ich lepiej.
A ja w tym miejscu z uśmiechem na twarzy chylę czoła, cieszą mnie Twoje słowa niezmiernie i mam nadzieję, że ""zainteresowanie"" MUCC skończy sie tak samo jak w przypadku GazettE (czyt. też Ich na tyle polubisz).
Moje zbiory są jeszcze ubogie ale mam nadzieję, że się powiększą

Doskonały Pamiętaj, że awaryjnie było jeszcze Kamila
Taaa
Tak na serio to zanim wybrałam Dominikę, to... miało być Anna - i to nie ze względów samouwielbienia^^

Mr. Kamzo napisał(a):
A ja jeszcze nie widziałem żadnego ... Można je gdzieś na naszym forum znaleźć?
Jo tyż, jo tyż nie widzieć! Ekhm... ino słyszałam, że powstają hurtowo . Niestety (z tego co mi wiadomo) nie ma ich na forum, musimy czekać

Co do BUCK-TICK to jeszcze się im powtórnie nie przyjrzałam ale na szybkiego zgodzę sie z paroma pkt. Kamila, które rzuciły mi się wtedy w oko:

Ka napisał(a):
Jedzie mocno latami 80-tymi, ale mi to na pewno nie przeszkadza
m napisał(a):
3. Nooo, nareszcie pokazali trochę pazurków
zo napisał(a):
4. Przez pomyłkę dałaś ponownie link do Heroine PV ^_^'

Nio to tyle....


KaZmo napisał(a):
Ania napisał(a):
miło jest poczytać o czym innym niż złamane serce.


Proszę mi tu Gackta nie obrażać (wiem, wiem, nie tylko o tym śpiewa, ale... zdarza mu się to jednak często )
Ależ gdzieś bym śmiała ( ) obrażać swojego ulubieńca Tylko czemu to Ci sie tez z Nim skojarzyło XD? Tak czy inaczej lubię Jego teksty, mimo, że wielu nie znam^^.

Co do Gacusia to na wyjeździe upodobałam sobie piosenkę "Another World" - jak ja jej dawno nie słuchałam! - i te z 'podobnego stylu'. Dodawała mi niezłego pozytywnego kopa! Ajjj słychac tyle świeżości i radości, i energii. W takich "żywych" piosenkach to Gacuś jest nie do poznania na scenie. Czekam z niecierpliwością na jakąś trasę, mam nadzieję, że sie nie zawiodę i... że się doczekam. Jednakże póki co przede mną najgorętsza premiera - premiera SKIN, nie ma co - niezły team, nawet z Miyavi'm (a niech będzie, że jestem optymistką) i tak jak powiedział Kamzo akustyk czeka

PS. Ponownie uprzedzam, że mój post może być mało przejrzysty, to wszystko przez dzisiejszy dzień XD

ajjj wena twórcza mi pada XD napisał(a):
Anna napisał(a):
A więc jakby ktoś chciał sobie uzupełnić kolekcję (jeśli ich nie ma) to -> http://setsuna-dj.mylog.pl/komentarze.php?id=3968557 (to od "SHOCK EDGE 2005")


Z chęcią i radością skorzystam Ale... zaraz, gdzie tu się ściąga 0_0 Czy może ja czegoś nie widzę...?
Hmmm momento
-> pojawiły się 'komplikacje' i demo ale... ehh, cóż chyba się spóźniłeś, nie wiem czemu już nie można tego ściągnąć Co prawda demo musieli dodać w czasei mojego wyjazdu bo też tego jeszcze nie mam, ale 'komplikacje' (cokolwiek to oznacza), prześlę Ci na gg dziś albo jutro - jak nie zapomnę

A, tu i tam. Naturalnie, pamiętam o tym co Ci obiecałem. Sądzę, że niedługo będę mógł spełnić obietnicę
Ojj zaskoczyłeś mnie, myślałam, że zapomnisz Tak czy inaczej, nie pytałam się o Twoją nieobecność z tego względu Po prostu pusto tu czasem bez Ciebie^^. Ale jak widać ostatnio nadrabiasz sobie frekwencje^^. Jeszcze raz nice, że pamiętasz

Kamzo napisał(a):
Ja to miałem napisać
Ojjej
Wybacz, ale nie mogłam się powstrzymać z TaKiM newsem^^

j.w napisał(a):
Na youtube można nawet znaleźć filmik z tego wydarzenia
Tak, czy inaczej dziękuję, za ową informację, zaraz poszperam^^

Ps. Oki poddaję się, nie mam do tego dziś głowy - zarzuć linkiem^^

Mila napisał(a):
Tylko niech mi nawet nie próbuje się wyrywać na pierwszy plan XD! Niech siedzi z tyłu i gra sobie jako drugi gitarzysta ^_^'
Wierzysz w aż takie cuda XD

Oki, ponieważ staram się iść chronologicznie z postami, to dopiero teraz: Serdecznie Witam Revanę - hello^^

Jednak w naszej trójcy (ja, edhel i nasz przywódca i bóg Kamzo) zawsze będziesz miała oparcie.
Potwierdzam^^

Jeśli chodzi o Diru, to raczej słabo ich znam. Mam raptem 10 ich kawałków, które lubię i cenię. Najbardziej przypadł mi do gustu "Cage" i wspomniana przez Ciebie "Umbrella".
No cóż, ja też muszę się przyznać do słabej znajomości Diru, jednakże zespół na pewno nie jest mi obcy, po prostu jak dla mnie grają często za ciężką muzykę (albo przynajmniej ja mam takie wyobrażenie). Nie jest mi obcy przede wszystkim z tego względu, że był to pierwszy zespół jaki usłyszałam z gatunku j-music - wspomniany "Cage" i jeszcze jeden, który mi się spodobał, niestety nie umiem sobie przypomnieć tytułu (a po stracie wcześniej dysku straciłam też tą piosenkę...). Tak czy inaczej, mimo, że zespołu raczej nie słucham to Go lubię i lubić będę

Ps. O, już wiem, poszukałam i po tytule mi się wspomniało Chodziło mi o "Aint afraid to die". Piosenka spokojna ale za to bardzo ładna A i PV ciekawe^^

Już nie mogę się doczekać.
Hehe my też <zrozumiała aluzja? >

P.S. Revania, dzięki za obronę płci Hyde w temacie "Oceń poprzednika"
Aii czyżby coś mnie ominęło, skończę pisać posta to muszę się przyjrzeć^^

Proszę Dominiko, jeszcze sobie nasza nowa duszyczka pomyśli, że jestem nie wiadomo kim ^_^'
Ave Kamzo! Ekhm... Przepraszam^^'

Revania napisał(a):
Z resztą Diru ma wiele fajnych teledysków, mój ulubiony to ten do "[KR]cube"


Również uważam, że to jeden z lepszych
No widzicie, już mnie zachęcacie do zobaczenia

Jeszcze pytanie: czy znacie może zespół D'erlanger?
Hmmm nii znam, ale jak znajdę czas to spróbuję się rozejrzeć (ajj za dużo tego się robi, zaraz zapomnę co miałam znaleźć jako pierwsze O.o)

Takich dużych sum nie pożyczam, z zasady.
Należycie

Ale to tylko dlatego, że po części przyczyniłem się do ich pierwszych kroków w J-Music Teraz rządzą tu Videl i edhel. Dorzucimy tu jeszcze Ciebie i będzie piękny kobiecy triumwirat Jestem za
1. Uno, jakie po części, hę?
2. Zdziwiłabym się jakbyś był przeciw

PS. Jak Wam się podoba moja sygnatura?
Hehe pokoju tym nie wskórasz XD

Ajjj czyżby koniec XD?

Jak coś mi się przypomni to jak zwykle zrobię me kochane Editki, a póki co:

Pozdrawiam
Serdeczniusieńko - jak miło było znowu się odezwać

shiro: Mocne wejście, Boże ty widzisz i nie grzmisz

Cześć


Cokolwiek miałeś na myśli z "widzeniem i nie grzmieniem", to witam
Post i tak mi się wydaje mało konkretny^^'

PozdróFka

------------------------------
EDIT: (no i należycie - ale to raczej dopisek do posta^^)

Kamilek napisał(a):
Troszkę się uzbierało Posiadam w swej kolekcji cztery albumy studyjne (do tego dochodzą trzy, które są składankami utworów z czasów zanim Najtomea przeszli na major), jeden mini album, trzynaście singli i pięć demówek (bardzo dawnych).
No dobra, to i ja powoli wezmę się za kolekcję. Na pierwszy ogień poszedł (a raczej jeszcze idzie) "the WORLD ruler", nie wiem na ile dobry wybór ale ponieważ niektóre utwory z albumu znam, to jestem dobrej myśli A tak poza tym, to jaki album polecasz?

Pozdawiam

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez edhel: 08.06.2007, 19:06
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
Mnie ciekawi, jak będzie grał SKIN, bo tak chyba ma sie nazywać zespół Gackta, Yo-chana, Sugizo i Miaviego.
Jeżeli Miyavi nie będzie nic śpiewał, Sugizo niewiele komponował, a Gackt pokaże się od strony rockowej, a nie popowej, to może da się tego posłuchać. Tylko nazwa strasznie tandetna. Lepszej wymyśleć nie mogli _^_?

Co do reaktywacji zespołu, to jestem strasznie ciekawa, jak to będzie. Czy to dobry pomysł, oceniać będę po usłyszeniu kilku nowych kawałków. Boję się trochę, że te nowe utwory będą pozbawione tego charakterystycznego klimatu, jaki był w dawnych produkcjach zespołu.
Wiadomo, nie można oceniać, zanim się nie posłucha, jednak mi się widzi, że zespół będzie próbował iść z duchem czasu i stworzy coś takiego, co ma zupełnie inny klimat, bliższy temu, jaki mają współczesne (jeśli to można tak nazwać utwory jrockowe.

PS. Jak Wam się podoba moja sygnatura?
Pomysł ciekawy, ale wykonanie takie sobie. Napis trochę nie pasuje i to tło jakieś takie szarawe...




Oki, ponieważ staram się iść chronologicznie z postami, to dopiero teraz: Serdecznie Witam Revanę - hello^^
Także witam ^^

No cóż, ja też muszę się przyznać do słabej znajomości Diru, jednakże zespół na pewno nie jest mi obcy, po prostu jak dla mnie grają często za ciężką muzykę (albo przynajmniej ja mam takie wyobrażenie). Nie jest mi obcy przede wszystkim z tego względu, że był to pierwszy zespół jaki usłyszałam z gatunku j-music - wspomniany "Cage" i jeszcze jeden, który mi się spodobał, niestety nie umiem sobie przypomnieć tytułu (a po stracie wcześniej dysku straciłam też tą piosenkę...). Tak czy inaczej, mimo, że zespołu raczej nie słucham to Go lubię i lubić będę

Ps. O, już wiem, poszukałam i po tytule mi się wspomniało Chodziło mi o "Aint afraid to die". Piosenka spokojna ale za to bardzo ładna A i PV ciekawe^^
Jeśli uważasz, że grają za ciężką muzykę, to ściągnij sobie ich płyty Gauze i Macabre, według mnie są dość lekkie (chociaż nie wiem czego ty słuchasz i słuchałaś, bo ja miałam styczność z wieloma różnymi rzeczami, dla mnie w ogóle Diru ciężkie nie jest . "Ain't" jest świetny, chociaż nie za bardzo wiem o co w nim chodzi X_x. Teksty Kyo potrafią być niezrozumiałe... Mimo wszystko, wolę piosenkę, niż teledysk.

No widzicie, już mnie zachęcacie do zobaczenia
Prosze bardzo:

Dir En Grey - [KR]cube

Hmmm nii znam, ale jak znajdę czas to spróbuję się rozejrzeć (ajj za dużo tego się robi, zaraz zapomnę co miałam znaleźć jako pierwsze O.o)
Jeśli ktoś chce ich płytę "La vie en rose" (z brakującymi dwoma utworami niestety, nie mogę ich nigdzie znaleźć >.<), to pisać mi na PW, to prześlę przez gadu albo soulseeka (już mnie denerwuje ten wieszający się upload na strony. Dlaczego tak mi się robi, buuu >.<). Ewentualnie możecie na eMule poszukać, bo ja tam znalazłam. A gdyby ktoś znalazł coś jeszcze tego zespołu, byłabym bardzo wdzięczna, naprawdę tak bardzo bardzo ^^.

Aii czyżby coś mnie ominęło, skończę pisać posta to muszę się przyjrzeć^^
Nie, to tylko franqey o kims napisał, że to kobieta, a ja mu odpisałam "To jest facet, mośku". Jak na mnie, to żaden akt odwagi
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No proszę, nie minął jeszcze miesiąc od mej ostaniej wypowiedzi w J-Music. Zaczynam chyba nabierać wprawy XD
Wstęp jest zbędny, co mam napisać, to napiszę pod cytatami Także, do dzieła.

Revania napisał(a):
Za to te wersje z bonusowej płyty są dla mnie nudne, mogliby nagrać inną linię wokalu, a nie wrzucić tą samą i inny podkład muzyczny.
Faktycznie, są raczej słabe i nie bardzo zapadły mi w pamięć. Przesłuchując "THE MARROW OF A BONE" pomijam je z czystym sumieniem. Moim zdaniem możliwe jest, że miały być dla odetchnięcia od mimo wszystko, dość ciężkiej muzyki zawartej na właściwym krążku (obawiam się też czy nie zostały nagrane w pośpiechu aby zrobić tą wersję limitowaną i... zwiększyć tym samym sprzedaż albumu o_O Chociaż to nie w stylu Dira...).

Revania napisał(a):
Nie trafiłeś. Zespół kiedys istniał, niedawno się reaktywował (niestety, mam ich najstarszą płytę, innych znaleźć nie mogę). Trafiłam na nich, bo znajoma wysłała mi jakąś mp3 i pyta czy to Kyo śpiewa (było podpisane, że to Kyo). Ja słucham i jakoś obco ten głos brzmi. Pogrzebałam trochę w googlach i dowiedziałam się, że to zupełnie inny Kyo, a w D'erlanger jest wokalistą. Co więcej, był wokalistą w Saver Tiger i przyjaźnił się z hide
Faktycznie, co więcej, byli nawet major XD Ale pomyłka ^_^' A o kyo (bo tak się raczej często zapisuje jego pseudonim artystyczny. Podobnie jak w przypadku hide) naturalnie słyszałem właśnie dzięki muzyce Yokosuka Saver Tiger (ba, zaśpiewał nawet na albumie "hide TRIBUTE SPIRITS").

Videl napisał(a):
Mnie ciekawi, jak będzie grał SKIN, bo tak chyba ma sie nazywać zespół Gackta, Yo-chana, Sugizo i Miaviego.
Jak pewnie wiecie, Yoshiki (ahhh, świetnie się trzyma Zerknijcie tylko na zdjątko z J-Rock Revolution http://img513.imageshack.us/img513/7285/271qi7.jpg) powiedział, że w marcu nagrali już wstępne wersje siedmiu czy nawet ośmiu utworów Mam nadzieję, że komponować będą głównie Yo-chan i Gackt, wtedy będzie na pewno w porządku
Tylko co z basistą ^_^'...?

Dominika napisał(a):
Boję się trochę, że te nowe utwory będą pozbawione tego charakterystycznego klimatu, jaki był w dawnych produkcjach zespołu.
Dominiko, jeżeli za wszystkim stoi Yoshiki, to możesz być zupełnie spokojna, wierz mi

Domisia napisał(a):
PS. Jak Wam się podoba moja sygnatura?
Doskonała Dołączam się do tych pozdrowień!

edhel napisał(a):
Mimo, że padnięta (dzisiaj wracałam 3 pociągami, autobusem i piechotką - zaliczając jeszcze rano ostatnie muzeum jakie chyba było możliwe do zobaczenia -.-" - pominę fakt, że nawet nie pamiętam o czym było^^)
Nie wspomniałaś dokładnie gdzie i w jakim celu wyjechałaś, więc zgaduję, że... to jakaś wycieczka szkolna ?

Anna napisał(a):
Ojj jak miło, kto by pomyślał, ze ktoś się stęskni^^ (tylko, czy szczerze?
Oczywiście, że szczerze. Śmiesz w to wątpić ;]??

Ania napisał(a):
Na pierwszy ogień newsik/info. - nawiązujący do tego co napisał Kamil - i nie tylko (chyba, że ze zmęczenia źle przeczytałam i jednak o tym wspomniałeś już)
Gdy pisałem o słowach Toshiego, Yoshiki jeszcze nie wspomniał o szczegółach powrotu (zrobił to 4 czerwca na łamach japońskiej gazety Sponichi).

Aniulka napisał(a):
Owe wykonanie chłopcy nagrali już w marcu (niestety nie dane mi było posłuchać, teraz mam czas to pogrzebie w necie) - piosenka dedykowana hide. Utwór ma zostać wydany na płycie, a w planach jest także trasa koncertowa m.in. z Patą i Heath'em + paru innych gitarzystów.
Pierwsze prace nad "Without You" ruszyły już w listopadzie zeszłego roku (no i jak wspomniała Ania, została nagrana w marcu. Jednak nie ma co jej szukać w otchłani internetu, gdyż nie została jeszcze wydana. Podobno ma się ukazać jako singiel gdy X powróci [i jeżeli powróci]. Jedyna wersja jaka istnieje to ta instrumentalna, której można posłuchać także na myspace Yo-chana). Obecność Paty i Heath'a też nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona ... A tych "paru" gitarzystów ma być koło 10 Będą zapewne zmieniać się na scenie co 2-3 utwory. Jest to ze strony Yo-chana, moim zdaniem, decyzja doskonała. On zapewne także zdaje sobie sprawę, że hide po prostu nie da się zastąpić. Był (i pozostanie) zbyt ważną częścią X JAPAN.

Ania - nie chce mi się urozmaicać, za gorąco dziś XD napisał(a):
3. Ajjj no i po krótkich włosach - mnie to nie przeszkadza XD ale to chyba "wizerunek filmowy" bo tak, to ma normalne^^ (przynajmniej tak mi sie wydaje patrząc na niektóre filmiki mówiące o tym serialu, choć już sama nie wiem )
Obecnie ma w miarę krótkie. Takie standardowe u Gackta A gdy kręcili serial (właśnie nie mam pewności kiedy ...) to chyba też miał podcięte. Nie sądzę jednak, żeby nosił perukę XD Pewnie ma jakoś podoczepiane itd.

edhelinio napisał(a):
1. Trzeba będzie poszukać (odnośnie tego, ze od 7 stycz. leci)
Zapomniałem wspomnieć, ża Gackt występuje dopiero od 24-ego odcinka

Anna wędrowna napisał(a):
A ja już mam Postanowiłam sie zdeterminować przed wyjazdem i obcykać jak ściągać mp3 z youtube, pliki owszem mają mały rozmiar ale dźwięk mimo tego jest dobry^^ Powiedz przynajmniej, czy Ci się piosenka podoba ?
Odpowiem krótko : tak

Aneczka dzieweczka napisał(a):
A no właśnie, muszę wspomnieć, że niedawno odkryłam 'nowy' urok tej tytułowej piosenki XD
Droga Aniu, małe sprostowanko Chodziło Ci zapewne o drugi utwór, który brzmi bardzo podobnie, a nawet w połowie identycznie ^_^ - "Vanishing Love".

Annoi napisał(a):
Ps. Moje imię już widnieje na sygnaturce i wcale nie brzmi jednak Aiko... Tylko Aoi (musiałam! nie mogłam się przemóc) z dodatkiem XD. Ale jak macie ochotę to możecie do mnie mówić tak, czy tak, albo tak jak do tej pory (wow ale macie wybór )
Aoi dla mnie zawsze kojarzyć się będzie z gitarzystą the GazettE , więc pozostanę przy Ani itp. ^_^

Anna napisał(a):
A ja już mam I muszę dodać, że piosenka Dolly zdecydowanie najbardziej mnie 'ponownie' urzekła (biorąc pod uwagę, ze znalam te utwory już wcześniej), bardzo przyjemnie mi się przy niej spało w pociągu (absolutnie nie mówię tego pod złym kątem!!!).
I także ja otrzymałem dzięki uprzejmości Dominiki "Faith". Płyta jest naprawdę wyborna, nie mogę jednak stwierdzić czy jest jednocześnie lepsza od "666". Obydwie są mocno rockowe i każdy fan J-Rocka znajdzie na nich coś dla siebie.
Z najnowszego albumu HYDE przypadły mi szczególnie do gustu "I CAN FEEL" i "PERFECT MOMENT" (Znakomita linia basowa. Widziałem także świetne wykonanie live, ponownie dzięki niezawodnej Videlci .
Album "Faith" oceniam ogólnie na 8/10

edhel napisał(a):
mam nadzieję, że ""zainteresowanie"" MUCC skończy sie tak samo jak w przypadku GazettE (czyt. też Ich na tyle polubisz).
Hmm, the GazettE wraz z Nightmare królują u mnie w tej chwili na drugim miejscu wśród ulubionych zespołów więc nie wiem czy aż tak polubię MUCC'a, ale nigdy nic nie wiadomo (skoro jestem przy Gazetkach... Muszę wspomnieć, że w utworze "reila" Aoi i Uruha zagrali jedną z najlepszych gitarowych solówek jakie kiedykolwiek słyszałem

edHELA napisał(a):
Co do Gacusia to na wyjeździe upodobałam sobie piosenkę "Another World" - jak ja jej dawno nie słuchałam! - i te z 'podobnego stylu'.
Jako ciekawostkę podam, że "ANOTHER WORLD" wśród singli Gackta, sprzedał się w największej ilości

Ania napisał(a):
Tak, czy inaczej dziękuję, za ową informację, zaraz poszperam^^

Ps. Oki poddaję się, nie mam do tego dziś głowy - zarzuć linkiem^^
Naturalnie http://www.youtube.com/watch?v=nRIp-XWhRFw&m ... ed&search=

Do tego jeszcze inne ciekawe filmiki z JR Revolution
http://www.youtube.com/watch?v=-EHJpMfasLg
http://www.youtube.com/watch?v=mMASq5pA58k&NR=1

Anna napisał(a):
No dobra, to i ja powoli wezmę się za kolekcję. Na pierwszy ogień poszedł (a raczej jeszcze idzie) "the WORLD ruler", nie wiem na ile dobry wybór ale ponieważ niektóre utwory z albumu znam, to jestem dobrej myśli A tak poza tym, to jaki album polecasz?
Hmm, polecam... wszystkie Naprawdę, każdy ma swój unikalny klimat i kilka hiciorów, bez słuchania których jest mi już czasem ciężko wytrzymać Także gdy skompletujesz "the WORLD Ruler" (co już chyba nastąpiło to bierz się za "Ultimate Circus", "Libido" i "anima" Resztą zajmiemy się później

Revania napisał(a):
Jeżeli Miyavi nie będzie nic śpiewał, Sugizo niewiele komponował, a Gackt pokaże się od strony rockowej, a nie popowej, to może da się tego posłuchać.
Yo-chan i Gackt to perfekcjoniści i wielkie muzyczne talenty. Będą tak długo wspólnie komponować dopóki obaj nie będą zadowoleni z efektu końcowego Może to nawet trwać dość długo XD... ale wynik na pewno będzie znakomity !
Sugizo i Myv niech tylko wykorzystują swoje znakomite zdolności do gry na gitarze

Revania napisał(a):
Tylko nazwa strasznie tandetna. Lepszej wymyśleć nie mogli _^_?
Myślę, że wydaje się banalna tylko na pierwszy rzut oka. Znając Yoshikiego, za tą nazwą może kryć się coś więcej. Może jest nawet jakimś skrótem ? Zobaczymy, możliwe, że z czasem dowiemy się więcej.

Revania napisał(a):
Wiadomo, nie można oceniać, zanim się nie posłucha, jednak mi się widzi, że zespół będzie próbował iść z duchem czasu i stworzy coś takiego, co ma zupełnie inny klimat, bliższy temu, jaki mają współczesne (jeśli to można tak nazwać ) utwory jrockowe.
Ja w to nie wierzę. Yo-chan jest indywidualistą pod względem tworzenia muzyki. A jako główny kompozytor X JAPAN, zajmie się większością, o ile nie wszystkimi z nowych utworów X'a (jeżeli X wróci... Nie uwierzę do końca dopóki nie ujrzę ich na scenie, bądź nie usłyszę nowego utworu).

Revania napisał(a):
(chociaż nie wiem czego ty słuchasz i słuchałaś, bo ja miałam styczność z wieloma różnymi rzeczami, dla mnie w ogóle Diru ciężkie nie jest )
Jeżeli porównać ich z wieloma zachodnimi kapelami metalowymi to... faktycznie, nie tak bardzo Ale gdy spojrzę na scenę J-Rocka w Japonii, to jednak Deg zalicza się do tych "ciężej" grających

Revania napisał(a):
Nie, to tylko franqey o kims napisał, że to kobieta, a ja mu odpisałam "To jest facet, mośku". Jak na mnie, to żaden akt odwagi
Tym kimś był Hyde Również pochwalam Twój czyn

Łoł, zdążyłem na czas, co obiecałem edhel. Będzie zaskoczona

Pozdrawiam

PS. Nowy singiel Nightmare "Raison d'etre" jest... wspaniały!! Tytułowa piosenka ma w sobie wszystko co cenię sobie w tym zespole. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam do obejrzenia PV
---> http://www.youtube.com/watch?v=RJdxkrtWHj0

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
No proszę, nie minął jeszcze miesiąc od mej ostaniej wypowiedzi w J-Music. Zaczynam chyba nabierać wprawy XD
Tylko się nie przemęcz

Kamil napisał(a):
Jak pewnie wiecie, Yoshiki (ahhh, świetnie się trzyma Zerknijcie tylko na zdjątko z J-Rock Revolution http://img513.imageshack.us/img513/7285/271qi7.jpg) powiedział, że w marcu nagrali już wstępne wersje siedmiu czy nawet ośmiu utworów Mam nadzieję, że komponować będą głównie Yo-chan i Gackt, wtedy będzie na pewno w porządku
Tylko co z basistą ^_^'...?
Następny, który jest odporny na upływ czasu. Nic sie nie zmienił. Te same, wielkie usta. Właśnie, bez basisty chyba nie ruszy. Tak mi coś błyska... a Gackt nie potrafi grać czasem na basie?? Może będzie pełnić dwie role?


Kamcio napisał(a):
Dominiko, jeżeli za wszystkim stoi Yoshiki, to możesz być zupełnie spokojna, wierz mi
A co z Miyavim i Gacktem?? Oni też wtrącą swoje trzy grosze. O Gackta się nie martwię, ale Miv...

edhel napisał(a):
A ja już mam I muszę dodać, że piosenka Dolly zdecydowanie najbardziej mnie 'ponownie' urzekła (biorąc pod uwagę, ze znalam te utwory już wcześniej), bardzo przyjemnie mi się przy niej spało w pociągu (absolutnie nie mówię tego pod złym kątem!!!).
Normalnie RESPECT! Ja nie potrafiłabym spać przy tej piosence. Dobrze sie śpi słuchając "Roentgena". Szczególnie przy "Angel's Tale" (jeśli nie słyszeliście to polecam). Cieszę się, że płyta się spodobała.
Co do opinii Kamzo (zawsze jak piszę Twoją ksywę, to wychodzi mi Kazmo i muszę poprawiać): "I Can Feel": widzę, że nadal czujesz sympatię do pana Kazuhito Iwaike. Moim zdaniem ta piosenka świetnie mu wyszła (napisał muzykę i jak zagrał na gitarze). Z początku odnosiłam wrażenie, że to "OOOO" Hyde'a na końcu brzmi, jakby to śpiewał Gackt O_o
Co do "Perfect Moment", to powiem tylko tyle, że żadne utwory z solówki Hyde nie poruszają mnie tak jak ten i "Faith".


edhelcia napisał(a):
Ps. Moje imię już widnieje na sygnaturce i wcale nie brzmi jednak Aiko... Tylko Aoi (musiałam! nie mogłam się przemóc) z dodatkiem XD. Ale jak macie ochotę to możecie do mnie mówić tak, czy tak, albo tak jak do tej pory (wow ale macie wybór )
Ktoś sie tu chyba zakochał w panu Aoim Jednak nie dziwi mnie Twój wybór. Z Gazeciaków to Aoi jest najfajniejszy.


Aoi napisał(a):
cytat:
PS. Jak Wam się podoba moja sygnatura?

Hehe pokoju tym nie wskórasz XD
Ugoda z Franciszkiem?! Nigdy!!! Sygnatura nie miała być ładna, ale wymowna. I taka jest. Długo nad nią nie siedziałam. Z początku chciałam zrobić jakieś bajeranckie tło, ale ustawione na sztorc włosy Hyde pokrzyżowały te plany. Ciężko się wycinało. Więc skopiowałam pasek tła i zrobiłam tak na całej szerokości. Czcionka strasznie mi się podobała, więc użyłam właśnie jej (Tahoma, którą zaraził mnie Hidden Lord już mi się przejadła). Q miał mi zrobić Takedowy napis z imieniem, ale wyszło do kitu, więc pozostaje tak.

Kamillo napisał(a):
Pierwsze prace nad "Without You" ruszyły już w listopadzie zeszłego roku (no i jak wspomniała Ania, została nagrana w marcu. Jednak nie ma co jej szukać w otchłani internetu, gdyż nie została jeszcze wydana. Podobno ma się ukazać jako singiel gdy X powróci [i jeżeli powróci]. Jedyna wersja jaka istnieje to ta instrumentalna, której można posłuchać także na myspace Yo-chana). Obecność Paty i Heath'a też nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona ... A tych "paru" gitarzystów ma być koło 10 Będą zapewne zmieniać się na scenie co 2-3 utwory. Jest to ze strony Yo-chana, moim zdaniem, decyzja doskonała. On zapewne także zdaje sobie sprawę, że hide po prostu nie da się zastąpić. Był (i pozostanie) zbyt ważną częścią X JAPAN.
Piękny utwór. Mam nadzieję, że szybko usłyszymy go w pełnej wersji. Dziesięciu gitarzystów?! I tylu nie wystarczy, żeby zastąpić hide-chana.

Kamzo napisał(a):
Revania napisał(a):
Nie, to tylko franqey o kims napisał, że to kobieta, a ja mu odpisałam "To jest facet, mośku". Jak na mnie, to żaden akt odwagi


Tym kimś był Hyde Również pochwalam Twój czyn

Łoł, zdążyłem na czas, co obiecałem edhel. Będzie zaskoczona
Doszłam do ciekawego wniosku. Franciszek nie potrafi odróżnić kobiety od mężczyzny. Boję sie myśleć, jak wygląda jego dziewczyna (chyba, że sie pomylił i ma chłopaka XD). Kiedyś miałam go za inteligentnego człowieka, ale teraz wiem jedno. W głowie mu tylko seks i alkohol. To drugie przede wszystkim. A szkoda.

Dobra, żeby poprawić sobie humor, włączę "Honey 2007", czyli "Honey" w werssji P'unk~en~Ciel. Utwór ukazał się na singlu "7th Heaven" i jest genialny. Wesoły, szalony i co ten Hyde wyrabia w chórku XD Potem zarzucę linkiem.

Na razie tyle. Pozdrowionka.

EDIT
Oto obiecany link do "Honey 2007". Życzę miłej zabawy.
http://www.gigasize.com/get.php/-1100147012/ ... Y_2007.mp3

EDIT2
OOOO!!!!! Kolczyki w sutkach?!!! Już drugi raz spotykam się z tą informacją. Mam nadzieję, że to tylko plotka. Ciekawe, co na to Megumi..... Chociaż w sumie dobrze, że nie zrobił sobie kolczyka w "małym" tak jak Miyavi. To by mnie wpędziło do grobu.

EDIT3: A jednak to prawda: HYDE MA KOLCZYKI W SUTKACH. Przyznał sie do tego w jakiejś audycji radiowej. Pozostaje tylko czekać, aż je zaprezentuje na jakimś koncercie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Laru: 10.06.2007, 14:01
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
Faktycznie, są raczej słabe i nie bardzo zapadły mi w pamięć. Przesłuchując "THE MARROW OF A BONE" pomijam je z czystym sumieniem. Moim zdaniem możliwe jest, że miały być dla odetchnięcia od mimo wszystko, dość ciężkiej muzyki zawartej na właściwym krążku (obawiam się też czy nie zostały nagrane w pośpiechu aby zrobić tą wersję limitowaną i... zwiększyć tym samym sprzedaż albumu o_O Chociaż to nie w stylu Dira...).
Do odpoczynku służy "The Pledge", "Conceived Sorrow" i to trzecie coś, czego prawie nikt nazwy nie pamięta, w wersji zwykłej. Nie wiem po co wydali tą limitowaną. Możliwe, że dla zwiększenia sprzedaży, zgodzę się. Niby nie jest to w stylu Dira, ale nie tylko zespół o wszystkim decyduje. Poza tym może zachciało im się zmienić? Czytałam kiedyś wywiad z Kaoru i chyba Die'em czy Toshiyą (nieistotne). W każdym razie Kaoru mówił, o tym, że w Japonii są popularni i zawsze dostają na backstage'u dużą przebieralnię. Kiedy pojechali do Ameryki, do zobaczyli, że wcale nie są aż tacy ważni, że inne zespoły miały większe przebieralnie. U nich odezwało się coś z człowieka i myśleli jakby to było, gdyby mieli większą. Cała rzecz jest oczywiście z przymrużeniem oka . Wywiad chyba na jmusiceuropa czytałam...

Faktycznie, co więcej, byli nawet major XD Ale pomyłka ^_^' A o kyo (bo tak się raczej często zapisuje jego pseudonim artystyczny. Podobnie jak w przypadku hide) naturalnie słyszałem właśnie dzięki muzyce Yokosuka Saver Tiger (ba, zaśpiewał nawet na albumie "hide TRIBUTE SPIRITS").
No tak, jego pseudonim był na wszystkich stronach z małej litery pisany, dzięki za oświecenie . Poprosiłam koleżankę, żeby zalinkowała ich muzykę, bo chcę się nią podzielić z jak największą ilością ludzi, więc tym razem mogę już umieścić link z uploadem:

La vie en rose (2 utworów niestety brak) http://www.sendspace.com/file/rjqkm7 (jakby były problemy z sendspace, to można tą stronę załatwić wchodząc przez www.proxy.org

Jak pewnie wiecie, Yoshiki (ahhh, świetnie się trzyma Zerknijcie tylko na zdjątko z J-Rock Revolution http://img513.imageshack.us/img513/7285/271qi7.jpg) powiedział, że w marcu nagrali już wstępne wersje siedmiu czy nawet ośmiu utworów Mam nadzieję, że komponować będą głównie Yo-chan i Gackt, wtedy będzie na pewno w porządku
Tylko co z basistą ^_^'...?
Yoshiki chyba zawsze wyglądał świetnie. Czasem zastanawiam się czy on nie miał zrobionych jakichś operacji plastycznych xD.

Basista? Albo jeszcze kogoś wezmą do zespołu, albo będą muzycy sesyjni, przynajmniej ja tak uważam.

Hmm, polecam... wszystkie Naprawdę, każdy ma swój unikalny klimat i kilka hiciorów, bez słuchania których jest mi już czasem ciężko wytrzymać Także gdy skompletujesz "the WORLD Ruler" (co już chyba nastąpiło ) to bierz się za "Ultimate Circus", "Libido" i "anima" Resztą zajmiemy się później
Ja oprócz "The world ruler" polecałabym przede wszystkim płytę "Anima"

Sugizo i Myv niech tylko wykorzystują swoje znakomite zdolności do gry na gitarze
Popieram w 100%

Myślę, że wydaje się banalna tylko na pierwszy rzut oka. Znając Yoshikiego, za tą nazwą może kryć się coś więcej. Może jest nawet jakimś skrótem ? Zobaczymy, możliwe, że z czasem dowiemy się więcej.
Może być coś w tej teorii o skrócie. Już raz spotkałam się z tym, że ktoś napisał S.K.I.N., a nie SKIN.

Doszłam do ciekawego wniosku. Franciszek nie potrafi odróżnić kobiety od mężczyzny. Boję sie myśleć, jak wygląda jego dziewczyna (chyba, że sie pomylił i ma chłopaka XD). Kiedyś miałam go za inteligentnego człowieka, ale teraz wiem jedno. W głowie mu tylko seks i alkohol. To drugie przede wszystkim. A szkoda.
Ja raczej zauważyłam, że ten pan ma chwilowe przebłyski inteligencji, a przeważnie zachowuje się jak ograniczony cham. Nie będę wymyślała więcej obelg, bo jeszcze on to przeczyta i będzie źle xD. A ja nie mam zamiaru kłócić się o takie mało istotne sprawy.

EDIT: Podobno Hyde ma kolczyki w sutkach, które robił mu Aki z SID. Jest o tym napisane na tej stronie http://www2.azaq.net/bbs/bin/res.cgi?liv256+1+19500 (tylko Aki jest tu jaki Meiki, bo dzierwczyna źle krzaki odczytała . Jeśli to jakiś stary news, to proszę mi wybaczyć, nie interesuję sie raczej tym panem
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.793
Posty: 514
Skąd: Pluton
Ajjj witam
Póki co net mi nie działa (znowu... Czemu mnie to nie dziwi O.o?), a że mam własnie 2 godziny informatyki, to.... biorę sie do roboty (jednak, będę musiała się chyba strzeszczać )

(PS. teraz to wersja lekcyjna pomieszana z domową^^)

3...2...1... GO!

Na wstępie najważniejsze
Kamzo napisał(a):
Łoł, zdążyłem na czas, co obiecałem edhel. Będzie zaskoczona
A wiesz, że nawet przez chwilę zwątpiłam w Ciebie XD Wchodzę sobie właśnie na Nao, patrzę... a tam ostatni post Revani (czyli 'końcowy' nick, taki jak ostatnio, kiedy wchodziłam na stronkę - mało zrozumiale napisałam ^^"), no i już myślałam, że... ale, ale! Zerkam na datę - 'wczoraj'
Nie ma co, porządna z Ciebie firma Panie K. Jak śmiałam "zwątpić" Jak dajesz słowo to... dobra koniec z tym słodzeniem XD

No a teraz do konkretów

Kamzo napisał(a):
Jak pewnie wiecie, Yoshiki (ahhh, świetnie się trzyma Zerknijcie tylko na zdjątko z J-Rock Revolution http://img513.imageshack.us/img513/7285/271qi7.jpg) powiedział, że w marcu nagrali już wstępne wersje siedmiu czy nawet ośmiu utworów Mam nadzieję, że komponować będą głównie Yo-chan i Gackt, wtedy będzie na pewno w porządku
Tylko co z basistą ^_^'...?
1. Zdjęcie perfekto, facet naprawdę świetnie wygląda XD może, to przez te okulary ^_^?
2. A wiesz, że nad brakiem basisty też się zastanawiałam Może pozostaje nam wierzyć w wszechstronność Gacka (tak jak zasugerowała Videlka) ?

Kamzo napisał(a):
Nie wspomniałaś dokładnie gdzie i w jakim celu wyjechałaś, więc zgaduję, że... to jakaś wycieczka szkolna ?
Phe! phe! Wycieczka ehhh dobre XD
Nic nie wspomniałam, bo moja misja była ściśle tajna XD A tak na poważnie już, był to obóz NAUKOWY ^^"" (i to w prawdziwym tego słowa znaczeniu ).
Trasa -> Kraków - Zakopanem
W skrócie -> zwiedziłam chyba wszystkie możliwe muzea w tym rejonach, wszytkie możliwe kościoły XD, przedstawienia teatralne - byłoby fajnie gdybym nie musiałam po nocy z tego pisać recenzji...
No ale nie było wcale tak źle, mieliśmy też te "fajne" strony, jak np.
1.pobyt w TVN - z rozmowami z dziennikarzami, producentami itp. ("Rozmowy w Toku" - strasznie mała ta sala, myślałam, że to większe O.o, i "Uwaga"). Pokazywanie i omawienie -> montowania odcinków, różne kamery itp
2.pobyt w RMF-ie - bardzo miła atmosfera, wspaniale nas przyjeli, zakochałam się w tym miejscu^^, można nas było usłyszeć m.in podczas transmisji radiowej po 21 (tu również różne zwiedzanie i "patrzenie na pracę")
3. skoro Zakopanem, to i wypad (ha, cały 1 dzień -.-') - m.in Dolina Kościeliska, jakiś tam wąwóz i 2 jaskinia (mrozowa bodajże i smocza)
4. zajęcia teatralne z aktorami, których mogliśmy oglądać na scenie

Wyczerpująca wypowiedź ? Mimo atrakcji zostaliśmy przytłoczeni tą nudniejszą częścią i nie jedzeniem obiadu przez 4 dni , wrażenia i tak pozytywne - podobało mi się

Zaś wyjazd w sobotę, to... ekhm! Dobra już na prawdę przechodzę do konkretów^^

Kamzo napisał(a):
Oczywiście, że szczerze. Śmiesz w to wątpić ;]??
A powinnam XD?

Kamzo napisał(a):
tych "paru" gitarzystów ma być koło 10 Będą zapewne zmieniać się na scenie co 2-3 utwory. Jest to ze strony Yo-chana, moim zdaniem, decyzja doskonała. On zapewne także zdaje sobie sprawę, że hide po prostu nie da się zastąpić. Był (i pozostanie) zbyt ważną częścią X JAPAN.
No, tak XD rzeczywiście "paru" ^__^", nie wybiję się zbytnio potwierdzając zdanie dotyczące hide

(mało rzeczowy ten post coś sie robi^^; )

Kamzo napisał(a):
Nie sądzę jednak, żeby nosił perukę XD Pewnie ma jakoś podoczepiane itd.
No oczywiście, że jak coś to o podczepiane mi chodziło XD Nie podejrzewałabym Gacka o perukę w filmie^^

Kamzo napisał(a):
Zapomniałem wspomnieć, że Gackt występuje dopiero od 24-ego odcinka
Taaa, na prawdę szczegół XD Tak, czy inaczej nie znalazłam nic XD pewno dlatego, że "było za gorąco"


Kamzo napisał(a):
Odpowiem krótko : tak
Odpiem krótko: Nice


Kamzo napisał(a):
Droga Aniu, małe sprostowanko Chodziło Ci zapewne o drugi utwór, który brzmi bardzo podobnie, a nawet w połowie identycznie ^_^ - "Vanishing Love".
Ajjj faktycznie, mój błąd, zapędziłam się XD Dziękuję za sprostowanko^^


Kamzo napisał(a):
Aoi dla mnie zawsze kojarzyć się będzie z gitarzystą the GazettE , więc pozostanę przy Ani itp. ^_^
No i należycie, zwłaszcza z tym "itp."


Kamzo napisał(a):
Hmm, the GazettE wraz z Nightmare królują u mnie w tej chwili na drugim miejscu wśród ulubionych zespołów więc nie wiem czy aż tak polubię MUCC'a, ale nigdy nic nie wiadomo (skoro jestem przy Gazetkach... Muszę wspomnieć, że w utworze "reila" Aoi i Uruha zagrali jedną z najlepszych gitarowych solówek jakie kiedykolwiek słyszałem )
A zapewne pierwsze, wśród "WCIĄŻ" działających:
Trzeba jednak przyznać, że Aoi z Uruhą w duecie potrafią być niesamowici, nieraz 1000 razy słuchałam jakiegoś utworu dla takich momentów Chociaż muszę przyznać, że ostatnio zatrzymuję się na Reicie, ahhh ten basik XD (szkoda, że nie gra takich solówek częściej - bądź dłużej....)

Kamzo napisał(a):
Jako ciekawostkę podam, że "ANOTHER WORLD" wśród singli Gackta, sprzedał się w największej ilości
Jako ciekawostkę podam, że... Wiedziałam (ale wcześniej AŻ tak nie doceniałam tej piosenki, mimo że of course mi sie podobała).
Czy może "uhonorownie" tego, było podczas występu, do którego podałeś kiedyś linka ^^"? (strzelam^^)

Aiii dziękuję^^ Niestety link przejrzę dopiero jak wrócę do domu i necik zacznie działać....

Zaczął działać i muszę przyznać, że z wielkim zadowoleniem obejrzałam. Cóż, publiczność wyglądała na zadowoloną z wyboru "ostatniego"^^.
2 link... hmmm niezapomniane i znane już uczucie na dźwięki, jednej z najpiękniejszych ballad - "Tears", jeszcze głos Toshiego sprawił, że miałam nadzieję, że nie będzie to tylko utwór puszczony z nagrania... Uśmiech "odżytego wspomnienia" sam wkradł mi się na twarz i trochę na niej pozostał

Kamzo napisał(a):
Hmm, polecam... wszystkie Naprawdę, każdy ma swój unikalny klimat i kilka hiciorów, bez słuchania których jest mi już czasem ciężko wytrzymać Także gdy skompletujesz "the WORLD Ruler" (co już chyba nastąpiło ) to bierz się za "Ultimate Circus", "Libido" i "anima" Resztą zajmiemy się później
Heh dziękuję ponownie, szczególnie za to "wszystkie" "the WORLD Ruler" posiadam już w całości. Mam nadzieję, że nie będę miała problemu ze skompletowaniem albumów


Kamzo napisał(a):
Yo-chan i Gackt to perfekcjoniści i wielkie muzyczne talenty. Będą tak długo wspólnie komponować dopóki obaj nie będą zadowoleni z efektu końcowego
Ojj wyjąłeś mi to prostu z ust! O Tych Panów się nie martwię
Jeszcze jedno, naszła mnie taka refleksja: Osobiście uważam (jak już wspomniałam), że X Japan stworzyło jedne z najpiękniejszych ballad jakie słyszałam <- główny kompozytor oczywiście Yoshi. Do tego jedną ze specjalności Gacka są również ballady, które przepięknie wykonuje. Oczywiście wszyscy czekają na pierwsze kompozycje SKIN'a (przeważnie wśród fanów zniecierpliwienie obejmuje rock), będzie gatunek muzyczny jaki będzie - jak zostało wspomniane (nie raz), obaj Panowie to perfekcjoniści, ale... jestem również ciekawa co wyniknie z połączenie tych dwóch talentów w dziale "spokojniejszych rytmów" - to może być COŚ


Kamzo napisał(a):
Myślę, że wydaje się banalna tylko na pierwszy rzut oka. Znając Yoshikiego, za tą nazwą może kryć się coś więcej. Może jest nawet jakimś skrótem ? Zobaczymy, możliwe, że z czasem dowiemy się więcej.
A ja, ten jeden raz, wybiję się z tłumu XD Mnie się ta nazwa spodobała^^ (prawdopodobieństwo skrótu może tylko to urozmaicić). Jednakże czytając co poniektóre opinie, zaczynam mieć mieszane odczucia

Kamzo napisał(a):
Jeżeli porównać ich z wieloma zachodnimi kapelami metalowymi to... faktycznie, nie tak bardzo Ale gdy spojrzę na scenę J-Rocka w Japonii, to jednak Deg zalicza się do tych "ciężej" grających
Aaaa a idź Ty mi z "zachodem" Ja tu wschód wielbię - i tak mi pewno pozostanie

Kamzo napisał(a):
PS. Nowy singiel Nightmare "Raison d'etre" jest... wspaniały!! Tytułowa piosenka ma w sobie wszystko co cenię sobie w tym zespole. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam do obejrzenia PV
---> http://www.youtube.com/watch?v=RJdxkrtWHj0
Ojj tak, zdecydowanie polecam! Utwór strasznie mi się spodobał, refren zawsze po przesłuchaniu za mną chodzi

A co z Miyavim i Gacktem?? Oni też wtrącą swoje trzy grosze. O Gackta się nie martwię, ale Miv...
Nie wiem jak się spiszę Miv but... Nawiązując jeszcze do tego, że Yoshi to indywidualista,to... Zrobiłabym poprawkę -> Obaj Panowie (Yo i Gackt) to ogromni indywidualiści, dlatego tym bardziej jestem ciekawa co z tego wyniknie

Normalnie RESPECT! Ja nie potrafiłabym spać przy tej piosence. Dobrze sie śpi słuchając "Roentgena". Szczególnie przy "Angel's Tale"
Ależ, ależ! Przeto ja nie powiedziałam, że "Dolly" była usypiająca, tylko, że się przy niej dobrze spało, toż to różnica

Mało zręczne wyjaśnienie ->dobrze mi się śpi przy "dobrych" utworach, nie ważne czy cięższych, czy lżejszych. Pozwalają one "odpłynąć" (wiem, głupio to brzmi ) i wypocząć - nic mnie wtedy nie interesuje, tylko muzyka^^ Dlatego moje stwierdzenie miało mieć pozytywne brzmienie - lubię wypoczywać przy utworach, które lubię - finito^^

Co do reszty utworów... każdy piękny i nad tym ulubionym muszę się porządnie zastanowić

Ktoś sie tu chyba zakochał w panu Aoim Jednak nie dziwi mnie Twój wybór. Z Gazeciaków to Aoi jest najfajniejszy.
A gdzie tam XD Co prawda Aoi był pierwszą osobistością The GazettE jakiego "poznałam", a to z tego względu, że rozpoczyna (pięknym akustykiem) Cassis - czyli to, co poznałam jako pierwsze. Jakbym miała postawić na numer uno, to owszem chyba byłby w czołówce jednak... Chyba razem z Reitą (Póki co Reita, to moja ulubiona Gazetka jak już wspominałam ). O Aoi'm przeczytałam ostatnio coś co.... ehhh z rozbawieniem stwierdziłam, że "na złość" nie będzie na "czystej" pierwszej pozycji

Ps. Ciekawostka -> że ponoć imię to (Aoi) jest nadawane zarówno płci pięknej, jak i płci (yyyy...) tej drugiej^^' to, ze znaaaczną przewagą (i to sporą) jednak u kobiet

Oto obiecany link do "Honey 2007". Życzę miłej zabawy.
http://www.gigasize.com/get.php/-1100147012/ ... Y_2007.mp3
W najbliższym czasie pobiorę^^

Jeśli to jakiś stary news, to proszę mi wybaczyć, nie interesuję sie raczej tym panem
Hehe przy Videlce nie będziesz miała wyboru I czy to z własnej chęci, czy z przypadku (podczas czytania postów) będziesz miała okazję Go poznać (znając Dominikę, to poznać z tej "kontrowersyjnej" strony ).


EDIT: Podobno Hyde ma kolczyki w sutkach, które robił mu Aki z SID.

EDIT2
OOOO!!!!! Kolczyki w sutkach?!!! Już drugi raz spotykam się z tą informacją. Mam nadzieję, że to tylko plotka. Ciekawe, co na to Megumi..... Chociaż w sumie dobrze, że nie zrobił sobie kolczyka w "małym" tak jak Miyavi. To by mnie wpędziło do grobu.

EDIT3: A jednak to prawda: HYDE MA KOLCZYKI W SUTKACH. Przyznał sie do tego w jakiejś audycji radiowej. Pozostaje tylko czekać, aż je zaprezentuje na jakimś koncercie.
Boshe, zero intymności na tym świecie XD

La vie en rose (2 utworów niestety brak) http://www.sendspace.com/file/rjqkm7
Również, w najbliższym czasie zobaczę Dziś już nie zdążę - obiecałam sobię, że ten jeden raz pójdę spać o 22, że tylko spojrzę na forrum i posta uzupełnię jutro i... i widać jak mi to wyszło

polecałabym przede wszystkim płytę "Anima"
"anima" 2:0 - czyżby mój kolejny cel ?

No to chyba koniec, miałam jeszcze czymś zarzucić ale dziś już nie da rady

Jeszcze tylko "mini info"

1. To chyba z tych "mniej interesujących" :
- Kirito wziął się do roboty i 22 sierpnia na światło dzienne wyjrzy drugi album solowy, o nieznanym jak dotąd tytule.

2. (z dedykacją dla Videlki - choć może już wie)
Na oficjalnej stronie L'Arc~En~Ciel można doszukać się już zestawienia kilku premier (zapowiedzi) na najbliższe pół roku

Jeszcze, co do skrótów i "kropek" odnośnie SKIN
hmm... http://www.youtube.com/watch?v=ypYrSP9MNpc czyżby jednak S.K.I.N?

Pozdrawiam
Serdecznie

PS. Obiecany EDIT został właśnie zrobiony, konkretniej to cały post jest "poprawiony"/uzupełniony, więc jak komuś się nudzi, to zachęcam do przeczytania od nowa

PA!

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jep, słońce i ładna pogoda chyba dobrze mi służą, bo jestem w stanie całkiem często wykrzesać z siebie chęci na pisanie (a także znaleźć na to czas co czasem graniczy niemal z cudem ). Po tradycyjnej nawałnicy cytatów, chciałbym ostrzec, że końcówka będzie mocno X'owa A przynajmniej związana z członkami tego zespołu.

Domisia napisał(a):
Tylko się nie przemęcz
Jak widać, wciąż mam jeszcze sporo siły

Videl napisał(a):
Tak mi coś błyska... a Gackt nie potrafi grać czasem na basie?? Może będzie pełnić dwie role?
Jeżeli mi pamięć nie zawodzi to potrafi (w końcu jest multiinstrumentalistą . Chociaż Gackt nawet podczas swoich solowych występów, rzadko chwyta po gitarę. Poza tym, Yoshiki wspomniał, że nie zrezygnowali z poszukiwań basisty

Dominika napisał(a):
(zawsze jak piszę Twoją ksywę, to wychodzi mi Kazmo i muszę poprawiać)
Już z doświadczenia wiem, że to częsta przypadłość także u wielu innych osób

Videlka napisał(a):
"I Can Feel": widzę, że nadal czujesz sympatię do pana Kazuhito Iwaike.
A jak, w końcu hide wiedział kogo bierze do zespołu

VidelOtaku napisał(a):
Oto obiecany link do "Honey 2007". Życzę miłej zabawy.
Zaiste, zabawa była (i jeszcze nie raz będzie ^_^) przemiła

Słodka napisał(a):
EDIT2
OOOO!!!!! Kolczyki w sutkach?!!! Już drugi raz spotykam się z tą informacją. Mam nadzieję, że to tylko plotka. Ciekawe, co na to Megumi..... Chociaż w sumie dobrze, że nie zrobił sobie kolczyka w "małym" tak jak Miyavi. To by mnie wpędziło do grobu.
Gorzej jak o coś/kogoś zahaczy i... ała ^_^'...

Milka napisał(a):
Pozostaje tylko czekać, aż je zaprezentuje na jakimś koncercie.
Oj, chcesz tego, oj tak !!

Revania napisał(a):
Poprosiłam koleżankę, żeby zalinkowała ich muzykę, bo chcę się nią podzielić z jak największą ilością ludzi, więc tym razem mogę już umieścić link z uploadem:

La vie en rose (2 utworów niestety brak
Skorzystałem i zassałem ThanX! Zespół za dawnych lat nie stworzył za wiele, teraz będą mieli okazję to nadrobić Całkiem przyjemna płytka, czuć klimacik J-Rocka z późnych lat 80-tych.

Revania napisał(a):
Może być coś w tej teorii o skrócie. Już raz spotkałam się z tym, że ktoś napisał S.K.I.N., a nie SKIN.
Ja także spotykałem się z zapisem S.K.I.N. i okazuje się, że... taki właśnie ma być poprawny Zerknijcie na oficjalne logo:
http://img505.imageshack.us/img505/9769/skinlogogs6.gif

edhel napisał(a):
3...2...1... GO!
Przypomina się "ROCKET DIVE"

Anna napisał(a):
1. Zdjęcie perfekto, facet naprawdę świetnie wygląda XD może, to przez te okulary ^_^?
Ma je prawie zawsze ilekroć pojawi się w TV czy gościnnie na koncercie lub innej imprezie ^_^

Aneczka napisał(a):
Phe! phe! Wycieczka ehhh dobre XD
Nic nie wspomniałam, bo moja misja była ściśle tajna XD A tak na poważnie już, był to obóz NAUKOWY ^^"" (i to w prawdziwym tego słowa znaczeniu ).
Aaa, to dla takich ważniaczków z bogatych rodzin w kolorowych sweterkach ??

edhelinio napisał(a):
Zaś wyjazd w sobotę, to... ekhm! Dobra już na prawdę przechodzę do konkretów^^
Na obiad do cioci ??

Ania napisał(a):
Kamzo napisał(a):
Oczywiście, że szczerze. Śmiesz w to wątpić ;]??

A powinnam XD?
Nastąpiło długie i wymowne milczenie

Anna napisał(a):
A zapewne pierwsze, wśród "WCIĄŻ" działających:
No tak, tyle razy już wspominałem o tych "WCIĄŻ" działających, że tym razem postanowiłem sprawę przemilczeć Jak widać, powtarzanie się odniosło zamierzany cel

edhel-chan napisał(a):
Czy może "uhonorownie" tego, było podczas występu, do którego podałeś kiedyś linka ^^"? (strzelam^^)
Tak się składa, że nawet pamiętam, o który występ chodzi. Faktycznie, występowali wtedy artyści, których single sprzedały się w danym okresie/roku najlepiej

Ania napisał(a):
Mam nadzieję, że nie będę miała problemu ze skompletowaniem albumów
Oczywiście, zawsze jestem w pobliżu w razie problemów

annA <--- pisane od tyłu XD napisał(a):
ale... jestem również ciekawa co wyniknie z połączenie tych dwóch talentów w dziale "spokojniejszych rytmów" - to może być COŚ
Myślę, że ballad nie zabraknie tak jak i ostrzejszych rytmów

edhel napisał(a):
Mało zręczne wyjaśnienie ->dobrze mi się śpi przy "dobrych" utworach, nie ważne czy cięższych, czy lżejszych. Pozwalają one "odpłynąć" (wiem, głupio to brzmi ) i wypocząć - nic mnie wtedy nie interesuje, tylko muzyka^^ Dlatego moje stwierdzenie miało mieć pozytywne brzmienie - lubię wypoczywać przy utworach, które lubię - finito^^
A ja muszę przyznać, że Annę zrozumiałem od razu i bez problemów bo sam mam podobnie

Ann napisał(a):
O Aoi'm przeczytałam ostatnio coś co.... ehhh z rozbawieniem stwierdziłam, że "na złość" nie będzie na "czystej" pierwszej pozycji
? Ciekawe co ?

Ok, teraz przechodzę do zapowiadanej X'owej części Na dobry początek:

* Oficjalna strona X JAPAN http://www.xjapan.ne.jp/ doczekała się aktualizacji po niemal czterech latach zastoju. Powodem jest dojście nowej pozycji czyli wspomnianej przeze mnie w poprzednich postach White i Blue Night.

* Yoshiki Hayashi został managerem i promotorem Dennisa Rodmana w walkach K-1 ^_^ Cóż... może to niektórych dziwić, ale Yo-chan jest jednym z bardziej znanych japończyków w USA (i na świecie) i zna naprawdę wiele osobistości. Możliwe więc, że Dennis zwrócił się do niego z takową prośbą/propozycją, ponieważ większość walk odbywa się w Japonii (swoją drogą, Rodman powinien bardziej uważać w tym wieku XD).

* Quiz ^_^!! Aby odpowiedzieć sobie "Who in X are you?" I to w X'e za lat 1987-1992, ponieważ wśród wyników testu jest Taiji, a nie ma Hetha. http://www.quizilla.com/users/fuckology101/q ... 0are%20you?
Jeżeli kogoś interesuje mój wynik to klikać : http://www.freewebs.com/whoinxareyou/hide.html

* Na koniec... Coś co stworzyłem m. in. dla siebie samego Mógłbym równie dobrze poświęcić temu "zagadnieniu" oddzielny temat, ale... forum nie za bardzo jest do tego przystosowane Oto małe zestawienie, które można nazwać mnie więcej tak: "Jak zmieniał się image hide w ciągu lat" ^_^ Podjąłem się tego szaleńczo trudnego zadania XD! Z góry muszę przyznać, że nie zawarłem wszystkich wizerunków. hide często potrafił zmienić się mocno tylko na potrzeby jednego klipu (np. "Genkai Haretsu"), sesji zdjęciowej bądź zmienić fryz z koncertu na koncert. Pomijając już te fakty, oto zestawienie ^_^ (dla zainteresowanych oczywiście ):

1982 hide i początki Yokosuka Saver Tiger (wtedy jeszcze Saber Tiger
http://img520.imageshack.us/img520/5631/savertiger00wj9.jpg

1983-1985 Dalsze lata istnienia Saver Tiger
http://img513.imageshack.us/img513/3615/savertiger02na5.jpg
http://img267.imageshack.us/img267/9499/savertiger01dg2.jpg

1986 Ostatni rok (nawet nie cały) gdy grał zespół hide
http://img378.imageshack.us/img378/598/savertiger06oe8.jpg

1987 hide już jako gitarzysta prowadzący X'a
http://img411.imageshack.us/img411/3301/hide42ue8.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/2278/hide13qa7.jpg

1988 Vanishing Vision era
http://img166.imageshack.us/img166/6677/vani ... n00zu8.jpg
http://img515.imageshack.us/img515/3269/vani ... n01vf5.jpg

1989 Blue Blood era
http://img530.imageshack.us/img530/1756/indian02oz1.jpg
http://img243.imageshack.us/img243/4606/indian04fk6.jpg
http://img504.imageshack.us/img504/2029/live ... d01xf6.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/7163/live ... d05vn1.jpg

1990 90 rok i Rose & Blood Tour
http://img515.imageshack.us/img515/7163/blueblood03ar4.jpg
http://img524.imageshack.us/img524/9272/live ... d00ox0.jpg
http://img185.imageshack.us/img185/8905/live ... d18xz4.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/2175/live ... n01jn6.jpg
http://img520.imageshack.us/img520/5345/live ... n03pz2.jpg
http://img413.imageshack.us/img413/5857/live ... n05dz7.jpg

1991 Jealousy era
http://img503.imageshack.us/img503/6060/jealousy06yt4.jpg
http://img503.imageshack.us/img503/4349/jealousy08kn6.jpg
http://img524.imageshack.us/img524/2149/live ... y00ud2.jpg
http://img164.imageshack.us/img164/3195/bwbackstage00yl8.jpg

1992 Koncert On The Verge of Destruction - TOKYO DOME 3 DAYS 5-7.01.1992
http://img262.imageshack.us/img262/5307/snakes13rz1.jpg
http://img443.imageshack.us/img443/9118/1860 ... hf3xb3.jpg
http://img122.imageshack.us/img122/1609/live ... d16ce9.jpg
http://img338.imageshack.us/img338/3228/live ... d17yz3.jpg
http://img523.imageshack.us/img523/3817/live ... d13vw8.jpg
http://img510.imageshack.us/img510/5669/live ... d08hk4.jpg
http://img521.imageshack.us/img521/5804/live ... d02jg4.jpg

1992 Końcówka roku i Extasy Summit '92
http://img512.imageshack.us/img512/7767/hide32xd0.jpg
http://img501.imageshack.us/img501/3632/hide18fq6.jpg
http://img378.imageshack.us/img378/2067/hide24sk5.jpg

1993 Art Of Life era
http://img481.imageshack.us/img481/3844/band25nl5.jpg
http://img246.imageshack.us/img246/5230/advent017mg6.jpg
http://img242.imageshack.us/img242/4639/advent024lt1.jpg
http://img242.imageshack.us/img242/4241/hide100ka4.jpg
http://img505.imageshack.us/img505/8296/hide112gu7.jpg

1993 30-31.12.1993 TOKYO DOME - X JAPAN Return
http://img530.imageshack.us/img530/9599/218610273hk3.gif
http://img411.imageshack.us/img411/8467/live ... d11ny2.jpg
http://img71.imageshack.us/img71/1834/liveblueblood12hj7.jpg
http://img411.imageshack.us/img411/1238/hide036to0.jpg

1994 Solowy album "HIDE YOUR FACE" i jego trasa koncertowa "HIDE OUR PSYCHOMMUNITY"
http://img339.imageshack.us/img339/3654/visualbum02of1.jpg
http://img70.imageshack.us/img70/3395/visualbum16vd8.jpg
http://img258.imageshack.us/img258/9688/visualbum28gc5.jpg
http://img526.imageshack.us/img526/2730/visualbum34gx3.jpg
http://img114.imageshack.us/img114/4202/visualbum36lg1.jpg
http://img102.imageshack.us/img102/609/visualbum60sm4.jpg

1994 30-31.12.1994 TOKYO DOME - Blue Night, White Night
http://img131.imageshack.us/img131/5533/hide008de7.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/6198/hide026jp2.jpg
http://img522.imageshack.us/img522/2521/hide020pu5.jpg
http://img517.imageshack.us/img517/6065/hide073mt6.jpg
http://img517.imageshack.us/img517/2281/hide093mh6.jpg

1994/95 Jeden z bardziej znanych wizerunków hide. Widzimy go takiego sporadycznie niemal przez cały 1994 (na ogół prywatnie) rok i na początku 1995
http://img175.imageshack.us/img175/6/dahlia02ho1.jpg
http://img374.imageshack.us/img374/1516/dahlia07es8.jpg
http://img340.imageshack.us/img340/6339/visualbum42cs4.jpg

1995 DAHLIA Tour i koncert 30-31.12.1995 w TOKYO DOME
http://img47.imageshack.us/img47/4356/bw02uy3.jpg
http://img243.imageshack.us/img243/9646/live02lq8.jpg
http://img503.imageshack.us/img503/3563/live03sr6.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/2246/live01am3.jpg
http://img471.imageshack.us/img471/1553/live05xm0.jpg
http://img471.imageshack.us/img471/2118/live07xo2.jpg
http://img46.imageshack.us/img46/4014/live18dc2.jpg

1996 Początek roku, kontynuacja DAHLIA Tour
http://img264.imageshack.us/img264/3781/beau ... d12pc9.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/4140/beau ... d01jl4.jpg

1996 Drugi solowy album hide "PSYENCE" i jego trasa koncertowa PSYENCE A GO GO
http://img171.imageshack.us/img171/7816/112844dr2.jpg
http://img370.imageshack.us/img370/2910/alivest01am4.jpg
http://img223.imageshack.us/img223/5363/alivest16rh9.jpg
http://img176.imageshack.us/img176/958/alivest37wp7.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/9456/alivest21oc0.jpg
http://img253.imageshack.us/img253/7126/alivest36wc2.jpg

1996 Ostatni album X JAPAN - "DAHLIA"
http://img443.imageshack.us/img443/6755/booklet01pq9.jpg
http://img443.imageshack.us/img443/5539/booklet04vr1.jpg
http://img175.imageshack.us/img175/8967/booklet08bu1.jpg

1996 Koncert w TOKYO DOME 30-31.12.1996 DAHLIA TOUR FINAL
http://img523.imageshack.us/img523/4871/backstage05ls2.jpg
http://img247.imageshack.us/img247/8482/backstage07qs2.jpg
http://img48.imageshack.us/img48/8725/backstage13rj5.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/5817/hide095op6.jpg
http://img364.imageshack.us/img364/6655/hidetosamamz2.gif

1997 Konferencja prasowa - rozpad X JAPAN
http://img386.imageshack.us/img386/7968/pres ... e00vd9.jpg

1997 TOKYO DOME 31.12.1997 The Last Live
http://img513.imageshack.us/img513/2660/1676 ... pm2cm9.jpg
http://img253.imageshack.us/img253/5182/redsuit04si5.jpg
http://img253.imageshack.us/img253/4201/redsuit03sl3.jpg
http://img177.imageshack.us/img177/4266/misc ... s00ms8.jpg
http://img177.imageshack.us/img177/4830/greensuit05be5.jpg
http://img485.imageshack.us/img485/8034/greensuit04oa5.jpg
http://img485.imageshack.us/img485/6274/greensuit07qe1.jpg

1998 hide startuje z nowym projektem i zespołem hide with Spread Beaver. Pojawia się singiel "ROCKET DIVE"
http://img509.imageshack.us/img509/6677/rocketdive01gx2.jpg
http://img509.imageshack.us/img509/9683/rocketdive00ud2.jpg
http://img185.imageshack.us/img185/1812/rocketdive03ya2.jpg
http://img166.imageshack.us/img166/5050/rocketdive05jo4.jpg
http://img166.imageshack.us/img166/8854/rocketdive06fx4.jpg
http://img340.imageshack.us/img340/1550/rocketdive08ah1.jpg

1998 Ostatnie utwory i single, które hide nagrał osobiście od początku do końca... "PINK SPIDER" i "ever free"
http://img156.imageshack.us/img156/1973/jazoo00sn2.jpg
http://img514.imageshack.us/img514/5025/pinkspider01op6.jpg
http://img176.imageshack.us/img176/9531/pinkspider03wt1.jpg
http://img253.imageshack.us/img253/7527/everfree00ta7.jpg
http://img160.imageshack.us/img160/2135/king01xw0.jpg
http://img443.imageshack.us/img443/4408/pinkspider11kn4.jpg

Nie mogłem oczywiście pominąć pewnego BARDZO charakterystycznego ubioru hide. W latach 1996-98 poza sceną widywany był w takich i podobnych łaszkach naprawdę często ^_^
http://img255.imageshack.us/img255/9604/112801nb7.jpg
http://img515.imageshack.us/img515/4201/112805al4.jpg
http://img509.imageshack.us/img509/6847/hide ... i00yf3.jpg

Uhh, prawie zapomniałem ---> Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
edhel napisał(a):
Mało zręczne wyjaśnienie ->dobrze mi się śpi przy "dobrych" utworach, nie ważne czy cięższych, czy lżejszych. Pozwalają one "odpłynąć" (wiem, głupio to brzmi ) i wypocząć - nic mnie wtedy nie interesuje, tylko muzyka^^ Dlatego moje stwierdzenie miało mieć pozytywne brzmienie - lubię wypoczywać przy utworach, które lubię - finito^^
W Twoich słowach nie ma nic głupiego. Zgadzam się szczególnie z ostatnim zdaniem.

edheluś napisał(a):
Hehe przy Videlce nie będziesz miała wyboru I czy to z własnej chęci, czy z przypadku (podczas czytania postów) będziesz miała okazję Go poznać (znając Dominikę, to poznać z tej "kontrowersyjnej" strony ).
No wiesz... nie rób ze mnie psychopaty i zboczeńca.


edhelcia napisał(a):
Kamzo napisał(a):
Jako ciekawostkę podam, że "ANOTHER WORLD" wśród singli Gackta, sprzedał się w największej ilości

Jako ciekawostkę podam, że... Wiedziałam (ale wcześniej AŻ tak nie doceniałam tej piosenki, mimo że of course mi sie podobała).
Czy może "uhonorownie" tego, było podczas występu, do którego podałeś kiedyś linka ^^"? (strzelam^^)
Mój ulubiony kawałek Gackta. Nie licząc "Luny", "Missing" oraz "Vanilla" i "U+K". Właśnie, dlaczego akurat U+K?? To jakiś szczególny zamiar? Słyszałam, że Gacek napisał tę piosenkę dla Kamiego z Malice Mizer. Nie wiem czy to prawda.

(ed)HELL napisał(a):
2. (z dedykacją dla Videlki - choć może już wie)
Na oficjalnej stronie L'Arc~En~Ciel można doszukać się już zestawienia kilku premier (zapowiedzi) na najbliższe pół roku
Na oficjalną stronę L'arc~en~Ciel wchodzę dość często, ale ostatnio nieco zaniedbałam wizyty. Nie wiedziałam, że zmienili laya. Tamten bardziej mi się podobał i można było wybrać wersję angielską.

Kamzo napisał(a):
Już z doświadczenia wiem, że to częsta przypadłość także u wielu innych osób
No proszę, nie jestem sama. Dobrze wiedzieć.

Kamcio napisał(a):
Gorzej jak o coś/kogoś zahaczy i... ała ^_^'...
Uuuuu.... Nie, wybacz Hyde-san, już się nie śmieję. Podejrzewam, że będą mu sprawiać same problemy. Miejmy nadzieję, że będzie się w nich pokazywać tak samo często jak z jego innym kolczykiem, a mianowicie z tym w pępku. Raz go ma, raz nie.

Kazmo XD napisał(a):
Ja także spotykałem się z zapisem S.K.I.N. i okazuje się, że... taki właśnie ma być poprawny Zerknijcie na oficjalne logo:
http://img505.imageshack.us/img505/9769/skinlogogs6.gif
A więc mamy do czynienia z tajemniczym skrótem? Hmm.. ciekawe co może oznaczać?

hideotaku napisał(a):
* Yoshiki Hayashi został managerem i promotorem Dennisa Rodmana w walkach K-1 ^_^ Cóż... może to niektórych dziwić, ale Yo-chan jest jednym z bardziej znanych japończyków w USA (i na świecie) i zna naprawdę wiele osobistości. Możliwe więc, że Dennis zwrócił się do niego z takową prośbą/propozycją, ponieważ większość walk odbywa się w Japonii (swoją drogą, Rodman powinien bardziej uważać w tym wieku XD).
No proszę! Fiufiu... Yo-chan szaleje za oceanem. Tylko to słowo "walki". Rodman jest chyba koszykarzem?? Czy może coś mi umknęło?

Kamyczek napisał(a):
* Quiz ^_^!! Aby odpowiedzieć sobie "Who in X are you?" I to w X'e za lat 1987-1992, ponieważ wśród wyników testu jest Taiji, a nie ma Hetha. http://www.quizilla.com/users/fuckology101/q ... 0are%20you?
Jeżeli kogoś interesuje mój wynik to klikać : http://www.freewebs.com/whoinxareyou/hide.html
Mi też wyszedł hide-san Jakim cudem?? Niektóre pytania były oczywiste, np. o ciuchach "nie noszę koszulki pod skórzaną kurtką". Oczywiste, że Wampir Toshi.

Facet o nazwisku, którego za nic nie mogę zapamiętać napisał(a):
* Na koniec... Coś co stworzyłem m. in. dla siebie samego Mógłbym równie dobrze poświęcić temu "zagadnieniu" oddzielny temat, ale... forum nie za bardzo jest do tego przystosowane Oto małe zestawienie, które można nazwać mnie więcej tak: "Jak zmieniał się image hide w ciągu lat" ^_^ Podjąłem się tego szaleńczo trudnego zadania XD! Z góry muszę przyznać, że nie zawarłem wszystkich wizerunków. hide często potrafił zmienić się mocno tylko na potrzeby jednego klipu (np. "Genkai Haretsu"), sesji zdjęciowej bądź zmienić fryz z koncertu na koncert. Pomijając już te fakty, oto zestawienie ^_^ (dla zainteresowanych oczywiście )
Zainteresowałam się i jestem zachwycona. Hide tak kawaii sie uśmiecha.
Najbardziej podobało mi się zdjęcie w garniturze z czarną panterą. Sama mam sporo zdjęć hide. Zresztą nie tylko Jego. Zbieranie zdjęć j-rockersów to moje hobby. Żeby nie było. Mam dla Was genialną galeryjkę. A mianowicie Laruku z czasów indies, czyli Hyde w zwiewnych tuniczkach i słodkich loczkach, Sakura elf, Ken z idealnie gładkim nogami XD i Tetsu z fryzurą a'la mamut. Ja i moja siorka mówimy na tego Tet-chana "Mamuśka". XD

Minęło prawie 10 minut...
Jednak pokażę Wam te zdjęcia kiedy indziej. Imageshack odmawia posłuszeństwa....

Pozdrowionka.

PS. Hyde, Ken, Tetsu i hide-san zostaną zeskanowani w najbliższym czasie. Mam na myśli swoje rysunki. Hyde rysowałam od nowa, bo jakos tak głupio mi wyszedł.

EDIT: Postanowiłam podzielić się z Wami pewnym wyjątkowym i niepowtarzalnym utworem Laruku. Muzykę do niego napisał Sakura - były perkusista Larciaków. Jest jedyny i niepowtarzalny, żaden późniejszy kawałek zespołu nie brzmi tak jak "Inner Core", bo o nim mowa. Na początku wydaje się być nieco chaotyczny, ale z czasem można zauważyć mistrzostwo Sakury, którego przedtem raczej nie doceniałam, będąc zaślepiona Yuki-chanem. Solówki Tetsu i Kena są genialne, a głos Hyde niezwykły. Nigdzie indziej tak nie zaśpiewał. Poza tym zauważyłam, że Hyde potrafi sie genialnie śmiać.
http://www.gigasize.com/get.php/-1100119946/ ... r_Core.wma

Miłego słuchania

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
EDIT2
OOOO!!!!! Kolczyki w sutkach?!!! Już drugi raz spotykam się z tą informacją. Mam nadzieję, że to tylko plotka. Ciekawe, co na to Megumi..... Chociaż w sumie dobrze, że nie zrobił sobie kolczyka w "małym" tak jak Miyavi. To by mnie wpędziło do grobu.

EDIT3: A jednak to prawda: HYDE MA KOLCZYKI W SUTKACH. Przyznał sie do tego w jakiejś audycji radiowej. Pozostaje tylko czekać, aż je zaprezentuje na jakimś koncercie.
Myv ma kolca w małym? No to ciekawe... Chciałabym to zobaczyć .




Mało zręczne wyjaśnienie ->dobrze mi się śpi przy "dobrych" utworach, nie ważne czy cięższych, czy lżejszych. Pozwalają one "odpłynąć" (wiem, głupio to brzmi ) i wypocząć - nic mnie wtedy nie interesuje, tylko muzyka^^ Dlatego moje stwierdzenie miało mieć pozytywne brzmienie - lubię wypoczywać przy utworach, które lubię - finito^^
Ja ostatnio nie mogę spać przy ŻADNEJ muzyce, czy to spokojne, czy nie... Wszystko przez ten upał. Jak mi za gorąco, to nie mogę zasnąć. Chcę do Finlandii T_T

Ps. Ciekawostka -> że ponoć imię to (Aoi) jest nadawane zarówno płci pięknej, jak i płci (yyyy...) tej drugiej^^' to, ze znaaaczną przewagą (i to sporą) jednak u kobiet
Podobno większość japońskich imion można nadawać zarówno kobietom, jak i mężczyznom





Gorzej jak o coś/kogoś zahaczy i... ała ^_^'...
To zależy czy ma kółeczka, czy nie... I żeby o coś zahaczyć, musiałby się nieźle postarać... (miałam kiedyś kolczyk w sutku i o nic nie zahaczyłam. Ale może dlatego, bo kobieta nie chodzi, jak facet, bez koszulki )

Skorzystałem i zassałem ThanX! Zespół za dawnych lat nie stworzył za wiele, teraz będą mieli okazję to nadrobić Całkiem przyjemna płytka, czuć klimacik J-Rocka z późnych lat 80-tych.
Mam już ich wszystkie płyty studyjne, chętnie zarzucę linkiem do najnowszej. Nie jest w ogóle podobna do "La vie en rose", muzyka trochę przypomina mi MUCC (z resztą kyo i MUCC nagrali do utworu "La vie en rose" cover, nawet dobry, chociaż nie udało im się oddać oryginalnego klimatu utworu, i niedawno albo grali ze sobą, albo niedługo będą grać).

Proszę, oto link (utwory z płyty Lazzaro - czyli tej nowej - są trochę niżej, ale jak ktoś chce, to może ściągnąć też i te poprzednie, to składanka "Pandora")
http://www.4shared.com/dir/2361833/86dd8800/Derlanger.html

Najbardziej z całej tej płyty podobał mi się utwór "Dummy Blue", strasznie wpada w ucho i nie potrafi opuścić człowieka przez długi czas . Szkoda, że nie mogę nigdzie znaleźć ich tekstów, bo zdaje mi się, że ten utwór ma tekst cały po angielsku. Ciekawa jestem o czym on jest ^_^

Ja także spotykałem się z zapisem S.K.I.N. i okazuje się, że... taki właśnie ma być poprawny Zerknijcie na oficjalne logo:
http://img505.imageshack.us/img505/9769/skinlogogs6.gif
Teraz pewnie wszyscy zadajemy sobie pytanie: co oznacza ten skrót ?

* Quiz ^_^!! Aby odpowiedzieć sobie "Who in X are you?" I to w X'e za lat 1987-1992, ponieważ wśród wyników testu jest Taiji, a nie ma Hetha. http://www.quizilla.com/users/fuckology101/q ... 0are%20you?
hide. Ha, znak zodiaku co on amm ten sam, tylko 2 dni później się urodziłam (15 grudnia T_T). Szczerze mówiąc, niezbyt dużo wiem o X-Japan, moja wiedza jest raczej powierzchowna, więc odpowiadałam na pytania zgodnie z własnym sumieniem . Nie wiem do którego członka zespołu odnosiła się odpowiedź na jedno pytanie, ale całkiem podsumowuje moją osobę ^^:
"Depending on where people see me. Some would say I'm quiet, reserved. Others will tell you that I'm completely insane and unpredictable!!"

Oto małe zestawienie, które można nazwać mnie więcej tak: "Jak zmieniał się image hide w ciągu lat" ^_^
Dobra robota, nieźle musiałeś się napracować. Szczerze mówiąc, do tej pory hide kojarzył mi się z różowymi włosami lub długimi, czerwonymi. Jednak widzę, że jego wygląd zmieniał się naprawdę często. Najlepiej moim zdaniem wyglądał na początku, we włosach i makijażu w stylu lat 80 (ja mam słabość do stylu lat 80, strasznie mi się podoba). Fajnie wygląda też w tym kapeluszu w panterkę .

To zdjęcie podoba mi sie najbardziej:
http://img338.imageshack.us/img338/3228/live ... d17yz3.jpg




No wiesz... nie rób ze mnie psychopaty i zboczeńca.
Każdy fan i fanka jrocka to psychopaci i zboczeńcy. Pomyśl, co zrobiłabyś ze swoim idolem, gdybyś miała okazję? To na pewno coś psychopatycznego, bo masz manię, i zboczonego, bo za pierwszym razem nic innego nie przyszło ci do głowy, co mogłabyś z nim zrobić ;P

Uuuuu.... Nie, wybacz Hyde-san, już się nie śmieję. Podejrzewam, że będą mu sprawiać same problemy. Miejmy nadzieję, że będzie się w nich pokazywać tak samo często jak z jego innym kolczykiem, a mianowicie z tym w pępku. Raz go ma, raz nie.
Kolczyk w pępku w ogóle jest kłopotliwy. Nie dosyć, że strasznie długo się goi, to jeszcze łatwo nim o coś zahaczyć (kolczykiem w sutku raczej nie . Ja miałam i wyjęłam, bo był strasznie niewygodny...

A więc mamy do czynienia z tajemniczym skrótem? Hmm.. ciekawe co może oznaczać?
Ha, a nie mówiłam (patrzeć -> mój post, trochę wyżej...)


OK, kończę posta, bo mnie ludzie na gadu tłumnie męczą (a jak się nudzę, to oczywiście nikt nie pisze )
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.793
Posty: 514
Skąd: Pluton
Witam

Mam ochotę po prostu coś napisać (nie wiem czy treściwego ale...) i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie...

Kamzo napisał(a):
Chociaż Gackt nawet podczas swoich solowych występów, rzadko chwyta po gitarę.
A wielka szkoda... Gitara jednak zajmuje ręce, a jak wiemy Gacek lubi robić show, jednakże i z gitarką swego czasu zapylał po całej scenie

Ps. Ehh jakoś ten post miał być bez "buziek" [nie mam/miałam (?) ochoty] ale chyba się nie da...


Kamzo napisał(a):
Dominika napisał(a):
(zawsze jak piszę Twoją ksywę, to wychodzi mi Kazmo i muszę poprawiać)


Już z doświadczenia wiem, że to częsta przypadłość także u wielu innych osób
Videlko, ma kochana nie jesteś sama -> "archiwum" (czytaj -> mój dawny post na Nao):
dawno, dawno temu za gór... eee to nie to Dawno temu napisałam napisał(a):
PS.3 - Nie wiem czemu zawsze Twój nick Kamzo czytałam "Kazmo"

Kamzo napisał(a):
VidelOtaku napisał(a):
Oto obiecany link do "Honey 2007". Życzę miłej zabawy.


Zaiste, zabawa była (i jeszcze nie raz będzie ^_^) przemiła
Hmmm... plik już mam, trzeba tylko przesłuchać

Przypomina się "ROCKET DIVE"


Ma je prawie zawsze ilekroć pojawi się w TV czy gościnnie na koncercie lub innej imprezie ^_^
Hmmm... czyżby kolejny artysta przechodzący fazę "wampirka" ^^?


Aaa, to dla takich ważniaczków z bogatych rodzin w kolorowych sweterkach ??
................. -.-"
1.Nie, dla tych "pozostałych"
2.A co do sweterków to... teraz chybabyśmy się rozpuścili w nich
Ps. Revania trzymam z Tobą jeżeli chodzi o chłodne klimaty XD
3. A co do ważniaczków -> to już kwestia charakteru


Kamzo napisał(a):
Nastąpiło długie i wymowne milczenie
Nastąpił krótkotrwały, lecz intensywny wybuch śmiechu


Kamzo napisał(a):
No tak, tyle razy już wspominałem o tych "WCIĄŻ" działających, że tym razem postanowiłem sprawę przemilczeć Jak widać, powtarzanie się odniosło zamierzany cel
Tiiaa gdybym wiedziała, że przemilczenie było celowe, to bym się nie odzywała A tak, to możesz być dumny, że ktoś pamięta Twoje słowa

Kamzo napisał(a):
Oczywiście, zawsze jestem w pobliżu w razie problemów
Ależ wiem Ale uwaga, teraz polecą u mnie chyba albumiki kogoś innego (adnotacja na końcu posta ). Co nie zmienia faktu, że będzie to tylko krótki przerywnik - dla urozmaicenia, a potem 'Nitki' (to od Nightmare - tak mi się jakoś wzięło ) dalej wrócą na czołówkę 'zbieractwa' ^_^


? Ciekawe co ?
Top secret Bo to głupie... ale to nie zmienia fakt, że "czystego number uno" nie dostanie Awrrr muszę sie tego uczepić, nie ważne czy na żarty XD

Kamzo napisał(a):
* Quiz ^_^!! Aby odpowiedzieć sobie "Who in X are you?" I to w X'e za lat 1987-1992, ponieważ wśród wyników testu jest Taiji, a nie ma Hetha. http://www.quizilla.com/users/fuckology101/q ... 0are%20you?
Czy zaskocze kogoś, mówiąc, że mi też wyszedł hide ? Cóż, nie ma to jak uniwersalna osobowość Hideto^^ Miałam wiele wersji testu (bo nie umiałam się często zdecydować na jedną odp.) i dopiero za 5 'naciaganym' razem wyszedł Pata Bo tak, to pan h. królował w wynikach^^


Kamzo napisał(a):
* Na koniec... Coś co stworzyłem m. in. dla siebie samego
A m.in. oczywiście też dla nas Już Ci to mówiłam ale... Reeespekt^^ Niesamowicie dużo linków dało niesamowite, pozytywne wrażenie, podobnie jak Dominkika, daję plus zdjęciu z panterką Przeglądając oczywiście miałam jeszcze te ulubione, ale nie chce mi się teraz przeglądać linków od nowa, aby "zacytować" które
Ogólna ocena -> "cud, miód i orzeszki"

Kamzo napisał(a):
Uhh, prawie zapomniałem ---> Pozdrawiam!
Ohhh spróbowałbyś zapomnieć XD....


VidelOtaku napisał(a):
No wiesz... nie rób ze mnie psychopaty i zboczeńca.
Nie muszę, Ty nim jesteś
e noooo żarciki ..... (?)

VidelOtaku napisał(a):
Mój ulubiony kawałek Gackta. Nie licząc "Luny", "Missing" oraz "Vanilla" i "U+K"
A poza tymi (i wieloma innymi -> White eyes, Lust for blood, Redeption, N... dobra nie rozpędzam sie - niech pozostanie "wieloma" ) to....
Ja ostatnio jakoś wróciłam, do jego (przede wszystkim wcześniejszych) albumów (bo ostatnio, to przeważnie "Diabolos" królowało, a potem dłuższa przerwa ).
Zauroczyła mnie Freesia ~Op.1~ (czyli coś na co nie zwracałam 'większej' uwagi wcześniej) - przeeeepiękna ahhhh....
/ Op.2. - śliczna ścieżka melodyjna.

[Coś mnie ostatnio na klasyczne dźwięki wzięło też
Choćby (byłabym wdzięczna jakby ktoś miał - of course miałam ale straciłam ) :
-> http://www.youtube.com/watch?v=ViHFc1pZ-uQ (moim zdaniem, prześliczne)
Polubiłam bardzo i to bardzo ostatnio duet Gacka z Kami'm ]

Mam manię na 'Wasurenai Kara' (bądź Wasurenaikara), po clipie mnie tak nie chwyciło ale koncercik, no nie miałam wyboru tylko słuchać, słuchać i słuchać ( http://www.youtube.com/watch?v=8CyZrdE_fqE&m ... ed&search= )
+BTW. Mam pytanie, co oznacza (jeśli wiecie) wasurenaikara? Bo dość często, to ostatnio słyszę w utworach.
Wspomnę jeszcze o "Mind Forest", mogę tego słuchać na okrągło^_^

Ps. Ajjj za duo razy użyłam słowa "ostatnio"^^

VidelOtaku napisał(a):
Minęło prawie 10 minut...
Jednak pokażę Wam te zdjęcia kiedy indziej. Imageshack odmawia posłuszeństwa....
Czekamy

VidelOtaku napisał(a):
EDIT: Postanowiłam podzielić się z Wami pewnym wyjątkowym i niepowtarzalnym utworem Laruku.
Też już pobrałam, muszę tylko znaleźć czas aby przesłuchać wszystkie linki jakie dałyście (Ty i Revania).

Revania napisał(a):
Teraz pewnie wszyscy zadajemy sobie pytanie: co oznacza ten skrót ?
W sumie, to jakoś szczególnie się nad tym nie zastanawiałam Ale... czemu nie? Jak wszyscy to wszyscy -> teraz też jestem ciekawa co oznacza S.K.I.N (tylko tyle, że z cierpliwością poczekam na odp )


Revania napisał(a):
Każdy fan i fanka jrocka to psychopaci i zboczeńcy.
Eeee tam, od każdej reguły są jakieś wyjątki Tak, czy inaczej Videl do tych 'wyjątków' nie należy


Revania napisał(a):
Pomyśl, co zrobiłabyś/byś ze swoim idolem, gdybyś miałamiał/ okazję? To na pewno coś psychopatycznego, bo masz manię, i zboczonego, bo za pierwszym razem nic innego nie przyszło ci do głowy, co mogłabyś/mógłbyś z nim zrobić ;P
Przepraszam za śmiech, ale dopasowałam te słowa do Kamza I wyobraziłam sobie Jego zabójczy (tudzież fanatyczny) rzut z rozwartymi ramionami na Nightmare, GazettE... Czy Gacka

Aaa teraz ja bym o mało nie zapomniała o czymś miałam jeszcze zrobić adnotację A wiec...:
Po ostatniej rozmowie z "Kimś" postanowiłam się przyjrzeć bliżej Panu Masaki Harunie (zwanym -> Klaha ) - piękny, mocny i klasyczny głos, owszem znany już przeze mnie ale... Nie z solówki^^. I jak widzę w solówce zupełnie inny styl aniżeli w MM. Nie wiem czemu, ale język japoński na początku jakoś dziwnie mi brzmiał w jego ustach Co nie zmienia faktu, że cały wieczór spędziłam na słuchaniu "Stay in the Rain" (tu mi język normalnie brzmiał ). Więc jeżeli ktoś ma ochotę na balladę, to zapraszam:
-> http://www.speedyshare.com/889774227.html
(http://www.youtube.com/watch?v=PqELpUy67sQ&m ... ed&search=)

Hmmm no to chyba wszytko

Pozdrawiam
Serdecznie

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Obiecane zdjęcia z czasów indies. Mam nadzieję, że wszystkie linki działają.

HYDE
http://img520.imageshack.us/img520/7051/arenmu9.jpg
http://img408.imageshack.us/img408/1650/c19sj3.jpg
http://img522.imageshack.us/img522/723/duom1.jpg
http://img522.imageshack.us/img522/738/hairclipsoz2.jpg
http://img522.imageshack.us/img522/7429/hyde1386zz8.jpg
http://img525.imageshack.us/img525/9306/indie204dpmb9.jpg
http://img402.imageshack.us/img402/2116/shox ... y0pvx7.jpg
http://s21.photobucket.com/albums/b255/matsu ... 3-hyde.jpg

TETSU:
http://s21.photobucket.com/albums/b255/matsu ... -tetsu.jpg
http://s21.photobucket.com/albums/b255/matsu ... -tetsu.jpg
http://s21.photobucket.com/albums/b255/matsu ... -tetsu.jpg

KEN:

http://s21.photobucket.com/albums/b255/matsu ... 15-ken.jpg
http://s21.photobucket.com/albums/b255/matsu ... 6b-ken.jpg

SAKURA:
http://s21.photobucket.com/albums/b255/matsu ... sakura.jpg
http://s21.photobucket.com/albums/b255/matsu ... sakura.jpg
http://s21.photobucket.com/albums/b255/matsu ... sakura.jpg

Więcej na razie nie napiszę. Dopiero wróciłam ze szpitala. Opalałam się o 11.00 i dostałam udaru. Zemdlałam w łazience i podłączyli mi dwie kroplówki. To w ramach "Uczcie się na cudzych błędach".

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.793
Posty: 514
Skąd: Pluton
VidelOtaku napisał(a):
Obiecane zdjęcia z czasów indies. Mam nadzieję, że wszystkie linki działają.
Działają

Oczywiście śliczne dzięki
Hyde w "zwiewnej" wersji już widziałam Ale na pozostałych członków albo nie zwróciłam uwagi albo po prostu nie widziałam w takim image^^

Muszę przyznać, że największym zaskoczeniem był dla mnie... Tetsu - szczególnie zdjęcie nr2 (albo 1 lub 3 - sama już nie wiem, każde inne XD)-> spotkanie 'face to face' z karbownicą Ale warkoczyki urocze, podobnie jak wizerunek nr3 - takie sweet^^
Fryzura nr1 kojarzy mi się z Mańkiem z Epoki Lodowcowej -> on też miał takiego czuba
Ubrańka -> w końcu Tetsu w spódnicy XD Toż to aż do jego mentalności teraz nie pasuje^^
Nie chce aby moje słowa źle zabrzmiały XD Po prostu mnie szokło Bardzo ciekawy wizerunek - Ijeeee

Kena już łatwiej poznałam, trzeba przyznać, że na przestrzeni czasu zmężniał w wyglądzie Jednak spojrzenie zostało to samo -> zdj.2

Za to Sakura No, no, no interesujące 1 zdjęcie^^ podobnie jak photo w biografii^^
Z ciekawości -> masz aktualne? Ciekawe, czy też się tak zmienił jak reszta^^

A Hydziu, to Hydziu^^ ahh pamiętam swoje "uśmiechnięte zdziwienie" jak zobaczyłam po raz pierwszy "Blurry Eyes" - zanim zobaczyłam clip, to tylko go słuchałam i muszę przyznać, że do tej pory niezwykle uwielbiam ten utwór , a wygląd pozostawił tylko hmm sympatyczne wrażenie, nie spodziewałam się wtedy, ze zobaczę TAKIE Laruku^^
Jakby na to nie patrzeć, cieszę się z teraźniejszego image

Dobra zmieniam zdanie, widziałam przeto wcześniej w clipach image reszty zespołu za czasów indies, ale jakoś zdjęcia zrobiły na mnie na nowo wrażenie


VidelOtaku napisał(a):
Więcej na razie nie napiszę. Dopiero wróciłam ze szpitala. Opalałam się o 11.00 i dostałam udaru. Zemdlałam w łazience i podłączyli mi dwie kroplówki. To w ramach "Uczcie się na cudzych błędach".
Mam wielką nadzieję, że czujesz się już lepiej! Nie martw mnie już tak więcej Jeżeli jest złe, to życzę lepszego samopoczucia i zdobycia kolorku na twarzy w mniej ekstremalny sposób^^

Dodam jeszcze, że Klahy mam już album "Nostal Lab" i mini-album (tudzież maxi-single <- spotykam się z dwiema wersjami) "Setsubou" oraz single "Märchen" (bodajże wszystko ale nie jestem pewna, bo spotkałam się z jeszcze jedną wersją "Nostal Lab" tylko, że ja tam raczej nie widzę różnicy - przynajmniej w tytułach więc....). I tak jak na początku miałam mieszane odczucia co, do bardziej popowej większości utworów, tak teraz jestem mile 'zaskoczona'. Jak już wspominałam, mocny głos o klasycznym zabarwieniu Klahy brzmi nawet ciekawie w innych typach utworów, aniżeli w mrocznych klimatach. Spodziewałam się ładnych ballad i się nie zawiodłam (ponoć artysta ma piękne teksty - hmm tego jeszcze nie zbadałam ).
Ogólnie pozytywne wrażenie i miłe urozmaicenie^^ Bardzo przyjemnie się słucha.

PozdróFka
Serdeczne
Szczególnie dla Dominiczki

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
edhel napisał(a):
Fryzura nr1 kojarzy mi się z Mańkiem z Epoki Lodowcowej -> on też miał takiego czuba
To samo powiedziała moja siostra. Tak, Tetsu z tych czasów przebija wszystko.

W ogóle cieszy mnie fakt, że Hyde już nie funduje sobie takiej fryzury.
Co do "Blurry Eyes" mam ten teledysk w przyzwoitej jakości. Przed naprawą kompa był w genialnej jakości. Nie wiem, czemu tak spadła. Mam też bardzo fajną wersję gitarową tego kawałka. Potem mogę zarzucić jeśli ktoś chce. Tak nawiasem mówiąc, "Blurry Eyes" pochodzi z płyty "Tierra", którą coraz bardziej doceniam. Hyde w większości śpiewa tam niskim i męskim głosem, czasem wstawiając erotyczne nutki. Jedynie jeden kawałek z tego albumu nie podoba mi się. Zdziwieni? Jednak to prawda. Istnieje jeden utwór L'arc~en~Ciel, który prawdopodobnie nigdy nie wejdzie w moje łaski. Jest to "Nemuri ni Yosete". Chyba nawet teledysk to niego nakręcili.

edhel napisał(a):
Za to Sakura No, no, no interesujące 1 zdjęcie^^ podobnie jak photo w biografii^^
Z ciekawości -> masz aktualne? Ciekawe, czy też się tak zmienił jak reszta^^
Niestety nie mam. Mam zamiar poszukać. Ostatnio rozstał się z Kenem (tym z Laruku) i wstąpił do jakiegoś innego zespołu. Nie wiem, czy któreś z Was dostało ode mnie biografię Kena, ale było tam napisane, że podczas gdy Hyde szalał z "Roentgenem" i "666", to Ken założył z Sakurą, który wyszedł akurat z więzienia, zespół Sons of All Pussys, czyli w skrócie S.O.A.P. (mydło XD). W tym właśnie roku miał taką fryzurę:
http://sakura.reverie-noire.com/images/soapmaking01.jpg
Niewiele mi o nim wiadomo. Podobno teraz gra w zespole "Lion Heads" jako gitarzysta.

edhel napisał(a):
Mam wielką nadzieję, że czujesz się już lepiej! Nie martw mnie już tak więcej Jeżeli jest złe, to życzę lepszego samopoczucia i zdobycia kolorku na twarzy w mniej ekstremalny sposób^^
Już dobrze. W szpitalu dostałam 2 litry kroplówki. Od razu postawiło mnie na nogi. A najciekawsze jest to, że nie znoszę się opalać. Jednak wczoraj stwierdziłam, że w Polsce nie ma takich facetów jak HYDE (czyli takich, których rajcują białe panienki) i wypadałoby nabrać nieco koloru. Wizyta w szpitalu była dla mnie nieco wstrząsającym przeżyciem, ponieważ był to mój pierwszy raz (nie licząc narodzin w siedleckim szpitalu ), ale przydało mi się, bo wiem, że nie mam problemów z sercem, jak mi się wydawało. Mam tylko niedobór magnezu i dlatego tak często robi mi się słabo.

Pozdrwiam i całuję.

PS. Zapomniałam dodać. Edhel-chan, spódnica na tyłku Tetsu to coś zupełnie oczywistego. Jako zaprawiona w boju fanka Laruku, nie wyobrażam sobie Tet-chana bez spódnicy. Szczególnie takiej w kratkę.

Poza tym, na pierwszym zdjęciu Hyde, widać, że ma nieogolone nogi.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 21, 22, 23  

Forum DB Nao » » » J-music - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook