Forum Dragon Ball Nao

» Zabawa w Detektywa =) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
O ile sie nie myle to Goku nie wytrzymal nawet miesiaca...a nie byl tam miesiac...wiec to inna sprawa...a skoro nie byl tam nawet miesiac to w sumie normalne by bylo jaki mial poziom podczas walki z Piccolo

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
cotlet napisał(a):
Wydaje mi się, że samo to wydażenie wzmocniło by go na tyle, że poradził by sobie bez najmniejszego problemu z Piccolo
Wiec sugerujesz, ze Goku i Piccolo klamali? ;p

Wtedy Goku byl za slaby na takie warunki, i do tego, by sie do nich przystosowac. A miesiac tam siedzial, bo dluzej nie znioslby.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mnie też jeszcze jedna sprawa zastanawia. Kiedy Goku był młody, wszedł do Komnaty Ducha i Czasu.. tak.

Tam przyciąganie także wynosiło 10 X, tak samo jak w przypadku planetki u Króla Światów. Przypomnijmy sobie, że Goku będąc już dorosłym, nie mógł za nic dać sobie rady z tym wielkim przyciąganiem, jakie posiadała ta planetka.

Tak więc, jak Goku mógł wytrzymać cały miesiąc w Komnacie Ducha i czasu w takim samym 10-krotnie więszkym przyciąganiu ?

Chyba , że nie wychodził poza sferę budynku?? Ale to byłoby marnotrastwo. Przecież tam panowały normlane ziemskie warunki. Prawdziwe, do treningu miały miejsce poza budynkiem.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nom mi sie teraz nasunela na mysle kolejna zagadka...Na planecie Kaio przyciaganie bylo 10 razy wieksze...Goku na poczatku nie radzil sobie z tym przyciaganiem choc z czasem dawal rady...(saga Sayian). Sila ciosu Goku byla tam mniejwiecej 5000 (wiem zaleznie od kaiokena wynosila jego moc), wiec maksymalnie mogl ja wtedy zwiekszyc do 20 000 okolo...A teraz saga Cella do komnaty ducha i czasu wchodzi Gohan i jego ojciec...Goahan na poczatku upada na kolana i wyraznie widac jaki trud sprawia mu chodzenie tam....ale przeciez sila Gohana na pewno [ ort! ] byla wieksza niz Goku podczas sagi Sayian...wiec dlaczego syn Goku mial problemy z przyciaganiem ??

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zapewne Gohan nie był na to przygotowanym albo jego Ojczulek - Goku mu o tym nie powiedział Może, gdy Gohan wchodził do owej komnaty, jego energia była wyciszona do kilku i dlatego nie poradził sobie z większa grawitacją Takie mam na to wytłumaczenie.
Jednak od razu potem, jak widzimy t ow odcinach - radził sobie z tymi warunkami znakomicie, tak więc, ejst to na pewno [ ort! ] coś w rodzaju szoku hmm.. podłożowego ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Ishido napisał(a):
Przypomnijmy sobie, że Goku będąc już dorosłym, nie mógł za nic dać sobie rady z tym wielkim przyciąganiem, jakie posiadała ta planetka.
I tu masz odpowiedz. Skoro bedac doroslym, tak wiele czasu potrzebowal, by normalnie sie poruszac w takich warunkach, oczywistym jest, ze bedac malcem, potrzebowalby do tego znacznie wiecej czasu. Ale byl tam tylko miesiac...

A co do Gohana.

Boss napisał(a):
ale przeciez sila Gohana na pewno [ ort! ] byla wieksza niz Goku podczas sagi Sayian
Sila to sila, to nie ma nic do tego. Gohan zawsze poruszal sie w normalnych warunkach, wiec chcac nie chcac nie moglby nie odczuc tej roznicy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Od ostatniego czasu zaczela mnie dreczyc kolejna sprawa, ktora przydaloby sie rozgrysc...a mianowicie Vegeta i Freezer dazyli do niesmiertelosci...obaj chciali zyc wiecznie, teraz mam problem czy Shenlong byl by w stanie to uczynic czy to przekracza juz granice jego mozliwosci ?? Jezeli tak to dlaczego w pozniejszych czasach kiedy sytuacja byla tragiczna (np. walka z Cellem lub Buu) Goku lub Vegeta nie wezwali swietego smoka aby uczynil ich niesmiertelnymi ?? Albo ogolnie wszyskich ich bliskich i przyjaciol...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Skoro Shenlong mógł odtwarzać planety, wskrzeszać miliony osób to z nieśmiertelnością też by sobie poradził.
Myślę, że gdyby Vegeta uczynił się nieśmiertelnym to obudziłaby się w nim chęć zawładnięcia Wszechświatem, a tego Goku chyba chciałby uniknąć
Co do samego Goku to istnieje ciekawy temat o jego nieśmiertelności.
http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=2397& ... t=son+goku

Poza tym byłoby to trochę bezsensowne posunięcie, jeśli chodzi o samą fabułę, walki byłyby z góry rozstrzygnięte, nie byłoby takiego napięcia.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ktos juz wczesniej sie pytal czy Vegeta naprawde czul energie Goku, kiedy ten przebywal wtedy na planecie Yardrat...Ja mam troche inne pytanie...Czy na planecie na ktorej Vwgeta spotkal zolnierzy Freezera to czy nie byla to czaem planeta Freezer 79...? Poniewaz kiedy Vegeta wyladaowal na niej po potyczce na Ziemi planeta byla dosc podobna do tej na ktorej pozniej cwiczyl Vegeta...(To znaczy nie cwiczyl tlyko na jednej planecie...)

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
gryps
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 6.097
Posty: 3
a picolo czasami ma 4 palce a czsam 5 ale dziwne co
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ishido napisał(a):
Mnie też jeszcze jedna sprawa zastanawia. Kiedy Goku był młody, wszedł do Komnaty Ducha i Czasu.. tak.
Cholera, chyba pamięć mnie zawodzi, kiedy to było?

Boss napisał(a):
Goku lub Vegeta nie wezwali swietego smoka aby uczynil ich niesmiertelnymi ??
Jeśli się nie mylę, to raz czy dwa w późniejszych odcinkach serii Z Vegeta zdeterminowany "głupotą" teamu, apelował, by uczynić go nieśmiertelnym, gdyż wtedy wszystko ładnie sie rozwiąże.

Zresztą, nawet gdyby stał sie nieśmiertelny - to tylko pozornie. Wg. mnie po prostu mógłby być wiecznie młody i żyć tak długo, jak by mu sie podobało. Jednakże, zastanówcie się, przecież żeby przeżyć wszystko musiał by być zrobiony chyba z diamentu, to absurd. Tak więc byłby nieczuły na upływ czasu, ale odpowiednio mocny atak spokojnie rozwaliłby jego ciało a strzępy.

Dattebayo!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Calibra napisał(a):
Cholera, chyba pamięć mnie zawodzi, kiedy to było?
Nie bylo to pokazane, ale mowiono o tym kilka razy przez Cell Game.

Calibra napisał(a):
Wg. mnie po prostu mógłby być wiecznie młody i żyć tak długo, jak by mu sie podobało. [...] odpowiednio mocny atak spokojnie rozwaliłby jego ciało a strzępy.
Co innego wieczna mlodosc, co innego niesmiertelnosc. Jesli ktos jest niesmiertelny, to takim rzeczywiscie jest i nie bedzie dalo sie go zabic, tak jak np. Garlica Jr.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gotenkskun napisał(a):
Calibra napisał(a):
Wg. mnie po prostu mógłby być wiecznie młody i żyć tak długo, jak by mu sie podobało. [...] odpowiednio mocny atak spokojnie rozwaliłby jego ciało a strzępy.

Co innego wieczna mlodosc, co innego niesmiertelnosc. Jesli ktos jest niesmiertelny, to takim rzeczywiscie jest i nie bedzie dalo sie go zabic, tak jak np. Garlica Jr.
Tu myślę, że sytuacja byłaby podobna do tej przedstawionej w Naruto. Kolesia ciało byłoby rozerwane na kawałki, ale ten nadal żył. W razie nie powodzenia w walce taka nieśmiertelność byłaby trochę frustrująca.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Joe Weider napisał(a):
W razie nie powodzenia w walce taka nieśmiertelność byłaby trochę frustrująca.
Brrr, aż nie sposób sobie tego wyobrazić
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Dziwi mnie jedna rzecz...a mianowicie...Cell posiadal komorki Goku, wiec powinien posiadac rowniez umiejetnosc techniki Kaito...Ciekawe czy umial ta technike czy tez nie...Moze umial, ale nie widzial potrzeby uzywania jej lub sytuacja wygladala by podobnie jak w przypadku Goku SSJ...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^^Z tego co pamiętam, to komórki od Goku doktorek pobierał podczas TB 21-23, więc Goku jeszcze wtedy nie potrafił wykonać tej techniki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nie do sagi Vegety...z tego co ja pamietam i jeszcze podczas przyycia Freezera na Ziemie

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^^Nie musiał wszystkich komórek pobierać od wszystkich w tym samym czasie, dr.Gero od dawna planował zemstę, nie przypuszczał, że Goku tak się rozwinie, więc pobrał komórki od młodego Goku(od Piccolo i ziemian również), następnie od Vegety i Nappy gdy Ci przybyli na ziemię oraz od Freezera i King Colda. Oczywiście mogę się mylić, bo mówię to co mi świta

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Nasunęła mnie pewna myśl. Wiemy, że Mr Buu był czystym dobrem starego demona. Ciekawi mnie czy istniała by taka możliwość wyjęcia z jego wnętrza wcześniej zaabsorbowanych Dai i South Kaioshina (podobnie jak to uczynili Vegeta i Goku), czy może było to tylko możliwe w przypadku Fat Buu. Moim zdaniem raczej byłoby to możliwe, gdyż struktura fizyczna Buu po rozdzieleniu na Good i Evil nie uległa zmianie, co najwyżej psychika. Chociaż co do tego czy po ew. reabsorbcji powstały Kid odziedziczy charakter po Mr to nie jestem pewien.

Sam taki pomysł byłby przełomowy. Hierarchia we Wszechśiecie z powodu braku głównych bogów była zaburzona, więc przywrócenie ich do normalnego stanu byłoby jak najbardziej na miejscu.

Jestem ciekaw co o tym sądzicie...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Bue sadze, by dalo rade wyjac Dai Kaioshina z grubego Buu... bo co wtedy staloby sie z nim samym? Zamienilby sie w pierwotna forme, podczas gdy taka istniala juz osobno?

Moim zdaniem Dai Kaioshin "wrosl" (czy jak to nazwac) na stale w tego Buu, w koncu duzo lat minelo, i nie daloby juz sie ich rozdzielic.

Co do Cella, prawdopodobnie umial Kaiokena (i Genki Dame), ale nie wykorzystal go z tego samego powodu, co i Goku na SSJ...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Zabawa w Detektywa =)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook