Forum Dragon Ball Nao

» Koniec mangi w listopadzie

Strony:   1, 2
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pewnie Orochimaru coś wywinie.
Ja ostatnio często myślę o Naruto, powtarzam sobie epy i chaptery i sobie stworzyłem własny koncept dalszych wydarzeń. Oczywiście przeszkadza w tym osoba Siódmego, wyjątkowego trepa niewykazującego się jakąkolwiek finezją. Trzeba go więc trochę ograniczyć i, w miarę możliwości, umądrzyć i uatrakcyjnić. Np. Naruto po raz pierwszy w życiu użyłby techniki innej niż klon albo rasengan.
Może to kiedyś napiszę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
ino Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.412
Posty: 26
No tak filery eh;/ A co do tej kontynuacji w 2015 roku, to słyszałam, że ma być to na razie kilka odcinków. Sprawdzą, czy się przyjmie i wtedy może poleci dalej. Ciekawe czy z czasem nie rozciągnie się tak, jak Naruto i Naruto Shippuuden. Podobno seria ma opowiadać o losach dzieci obecnego pokolenia, ale czy to prawda nie wiadomo.
kamename
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.227
Posty: 5
Ciekawe co będzie w tej nowej serii o naruto którą zapowiedzieli, straszliwy z tego tasiemiec, pewnie będę to oglądał do końca życia a i tak nie poznam ostatecznego zakończenia.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Koniec mangi w listopadzie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook