Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej wzruszająca scena ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  
Kacman Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Kacman
Dni na forum: 6.365
Posty: 15
Skąd: Częstochowa
Mnie wzruszyły te sceny:
1.Gohan zabija Cell'a.
2.Goku zabija Buu, mówiąc mu, że kiedyś znów się spotkają tylko, że Buu będzie w postaci człowieka.
3.Zamiana Goku w SSJ4.
4.Koniec DBGT.
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.371
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
mnie najbardziej ruszyła ofara jaką złożył vegeta (poświęcił swoje życie w walce z boo)
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.311
Posty: 197
Skąd: World Below
Mnie również najbardziej wzruszyła scena poświęcenia się Vegety...to jak przytulił Trunksa i kazał mu opiekować się Bulmą...<chlip>

Tak samo scena kiedy Buu został zniszczony i wszyscy spotkali się w pałacu Wszechmogącego:).

I was buried alive...
I was born dead...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Wzruszyło mnie :
Poświęcenie Goku ---> Cell Game
Poświęcenie Vegety ---> Buu Saga
Śmierć Piccolo razem z Ziemią ---> GT
Zakończenie DBGT .
Jednak na żadnym nie płakałem .
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.366
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Tak. Scena gdy Vegeta przytulał Trunka, i gdy potem sie wysadził była przejmująca.
A poza nią wzruszajace była jak w którejś kinówce (chyba w 3) Goku się zdenerwował po zabociu "ósemki".
Oraz momenty gdy Picollo bronił własnym ciałem Gohana oraz gdy zginą razem z ziemią.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.311
Posty: 197
Skąd: World Below
Przypomniało mi się jeszcze jedno. Pamiętacie jak Vegeta ćwiczył w specjalnej sali z większym przyciąganiem ,którą wybudował dla niego ojcec Bulmy? Kiedy przesadził z mocą sala się zawaliła. Pamiętam jak Bulma poleciała mu na pomoc , potem się nim opiekowała...to było piekne...ich gesty, milczenie i spojrzenia.

I was buried alive...
I was born dead...
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dawno ogladalem DBZ i z tego co mi utkwilo w pamieci,to ta scena,gdy Freezer zabil Kuririna i koniec serii GT i calego Dragon Balla-po prostu lzy same lecialy do oczu,jeszcze w tle taka wywolujaca smutek i zal,ze to wszystko sie konczy,muzyczka...To im sie udalo-tak pokierowac widzem,zeby wywolac w nim takie uczucia,to naprawde sztuka.

I wzruszylem sie jeszcze w Dragon Ball GT Special (movie 15 bodajze) jak maly Goku dowiaduje sie o bardzo zlym stanie starej juz babci Pan i wybiega ze szpitala z placzem.Tez mi sie chcialo plakac...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kamyl napisał(a):
I wzruszylem sie jeszcze w Dragon Ball GT Special (movie 15 bodajze) jak maly Goku dowiaduje sie o bardzo zlym stanie starej juz babci Pan i wybiega ze szpitala z placzem.Tez mi sie chcialo plakac...
Zauważ, że istnieją jeszcze 3 movie DB.
Więc jest to DBGT Specjal Move....

Jak dla mnie zupełnie bezsensowna fabuła...
Czyżby twórcy oglądali "Mój brat niedźwiedź" ?
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.311
Posty: 197
Skąd: World Below
Tak, czasami udało im się stworzyć perfekcyjne sceny, dopasować muzykę np. w momencie kiedy Gohan zamienił się pierwszy raz w SSJ2, lub kiedy Piccolo się poświęcił ratując Gohana...

I was buried alive...
I was born dead...
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Zauważ, że istnieją jeszcze 3 movie DB.
Więc jest to DBGT Specjal Move....
No tak jakos,jest kilka GT Special,ale nie rozrozniam,ktory to ktory,zreszta widzialem tylko ten na razie [ ort! ].Jak sciagalem ten film,to tak mial w nazwie,wiec tym sie posluzylem-widocznie jest bledna.

Co do tego filmu,to jest w nim jeszcze jedna scena,ktora mnie wzruszyla:kolega Goku (Pack) chcac pomoc mu przejsc przez wiszacy most sam spada w przepasc. Ale to juz zdecydowanie mniej mnie wzruszylo.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Nuruva napisał(a):
Tak, czasami udało im się stworzyć perfekcyjne sceny, dopasować muzykę np. w momencie kiedy Gohan zamienił się pierwszy raz w SSJ2, lub kiedy Piccolo się poświęcił ratując Gohana...
Tak, jednak to z Gohanem, przerwał koniec odcinka....
ma to plusy i minusy:
+ Nie mogliśmy się doczekać kolejnego odcinka
- zdenerwowanie, tu nagle taki moment, wspaniała muzyka... wszystko trwa tylko 30 sec...
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.311
Posty: 197
Skąd: World Below
Old Shatterhand napisał(a):
Tak, jednak to z Gohanem, przerwał koniec odcinka....
ma to plusy i minusy:
+ Nie mogliśmy się doczekać kolejnego odcinka
- zdenerwowanie, tu nagle taki moment, wspaniała muzyka... wszystko trwa tylko 30 sec...
Niestety...większy wg mnie jest jednak ten minus.Zbyt wiele psuje w odczuwaniu glorii tego momentu. Przynajmniej ja odczułam żal, że przerwali w takim momencie. Jednym słowem brak litości dla widza.

I was buried alive...
I was born dead...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
A ja tam oglądałem Na kompie i od razu po tym odc zobaczyłem ciąg dalszy. Szkoda tylko, że akcja rozgrywa się trochę inaczej. Mogli np zdublować te 30sec z odc poprzedniego i od tamtego momentu dawać już właściwą akcję. Jeśli jednak chodzi o ten odc w którym się przemienia, to myślę, że takie zakończenie jest w sam raz. Bo co mieliby innego dać na koniec odcinka? Jak się sbiera do ataku? Co najwyżej mogli jeszcze dorzucić kolejne 30sec, jak tak SSJ2 Gohan stoi, a my się jaramy widokiem.
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.306
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ostatni odcinek, kiedy gohan zabil cella, jak vegeta poswiecil sie zeby zabic fat buu i jak nappa zabil piccolo wiecej nie moge sobie przypomniec

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.311
Posty: 197
Skąd: World Below
paintball_0 napisał(a):
Co najwyżej mogli jeszcze dorzucić kolejne 30sec, jak tak SSJ2 Gohan stoi, a my się jaramy widokiem.
Dobre i to;), ja bym to delikatniej określiła: delektowanie się podniosłością chwili;). Bo jednak to nie to samo oglądać kontynuację jednego momentu na nastepny dzień.

I was buried alive...
I was born dead...
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.278
Posty: 114
ja ryczałem , jak ogladałem ostatni odcinek GT , bez kitu jak na pogrzebie (w sumie za kazdym razem mi sie łezka kreci) ... a dokładniej jak Goku wsiadł na smoka ... i zaczeło sie wszyscy zaczeli odlatywać.... i ostatnie słowa Vegety .. "zatrzymaj to... moze sie przydać" i normalnie ryk (az mi głupio bylo , ze rycze z powodu anime) .. ale ogolnie to najbardziej wzruszajaca ostatnie 10 min ostatniego odcinka GT, tak jak napisałem , kiedy bylo wiadomo ze kazdego bohatera widzi sie ostatni raz
Dokładnie miałem to samo ale nie tylko słowa Vegety także pożegnanie z Szatanem Serduszko z Kuririnem, poza tym było takich momentów jeszcze kilka min. kiedy Goku poswięcił życie przenosząc cella na planete Kaito, kiedy informuje Bulme Chi chi i Videl o śmierci Vegety i Gohana, kiedy soptyka się z rodziną i resztą podczas turnirju sztuk walki i kiedy bierze w ramiona SonGotena.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.525
Posty: 885
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.288
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Dla mnie najbardziej wzruszająca była śmierć Bardocka. Kiedy zrozumiał, że można się zmienić, że nigdy nie jest na to za puźno.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Dla mnie najbardziej wzruszająca była śmierć Bardocka. Kiedy zrozumiał, że można się zmienić, że nigdy nie jest na to za puźno.
Śmierć Bardocka, to prawda, scena ruszająca.
Co zrozumiał?! Zobaczył jak jego syn, mający marne 2 KI [te ich stopniowanie wedle siły] stanie na przeciw Freezera w swoim ostatnim stadium, co musiało oznaczać, że przebije mocą wszystkich Saiyan.

Najgorsze momenty to gdy 1 raz puszczali DB:
Jak skończyli z Pilaf'em i każdy posunął w swoją stronę [myślałem, że to koniec].
Planeta Nameck wybucha.
Koniec końców, koniec DBGT i pożegnanie [rozbeczałem się tutaj, ale głupi gnój jeszcze byłem].
)(paranoja)(
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.256
Posty: 22
Jeżeli chodzi o mnie to raczej nie będe oryginalna.
Piccolo ratuje Gohana przed atakiem Nappy
śmierć Vegety na Nameck
poswięcenie Songa po Cell game
poświecenie się Vegety w walce z Buu
no i dwa momenty, ktore mnie po prostu [ ort! ] rozwaliły dlatego daje linki:
Pierwszy to moment kiedy Goku zmienia się z goryla z ssj4 patrzac na zdjecie rodziny. Kiedy Pan przypominała sobie jak była na plaży (szczególnie ta muzyka ):
http://www.dailymotion.com/visited/search/DB ... pvz_dbgt34
Noi rzecz jasna number one: ostatni odcinek GT: szczególnie ostatnie 10 minut (muzyka i komenty po prostu [ ort! ] boskie!!)
http://www.dailymotion.com/video/xms44_dbgt4 ... meet-again
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Najbardziej wzruszająca scena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook